Temat roszczeń żydowskich nie zniknie! Mosbacher oczekuje “satysfakcjonującego rozwiązania”

Georgette Mosbacher/ fot. twitter
34

Ambasador USA Georgette’a Mosbacher udzieliła wywiadu dziennikarzowi „Do Rzeczy” Marcinowi Makowskiemu. Mosbacher zapewniła, że już niedługo zakończy się procedura zniesienia wiz dla Polaków. – Do końca roku fiskalnego, tj. do września 2019 r., wymagania dotyczące zniesienia wiz będą spełnione i będziemy w stanie nominować Polskę do programu Visa Waiver. Przypominam jednak, że proces wdrożeniowy trwa od trzech do sześciu miesięcy. Dotrzymam zatem mojej obietnicy, ponieważ cała reszta, nawet jeśli zakończy się w 2020 r., będzie tylko biurokratyczną formalnością  zapewniła ambasador.

A co z ustawą 447 i sprawą roszczeń żydowskich? Mosbacher oświadczyła, że „prawdę mówiąc mam świadomość, że ten temat nie zniknie. Być może nigdy, a na pewno do czasu, aż Polska nie zdecyduje, jak do niego podejść. Nie jestem w stanie jako ambasador rozwiązać tego sporu”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Redaktor Makowski wskazał, że polski rząd wyraził się jasno: żadnej restytucji pożydowskiego mienia bezspadkowego nie będzie. Co na to ambasador Mosbacher? – Jak widać, nie jest to rozwiązanie satysfakcjonujące, skoro problem stale wraca. I będzie wracać, aż coś się z tym zrobi. Nie wiem co, bo to temat niezwykle bolesny, emocjonalny, osobisty. Co smutne, ten konflikt jest niszczący dla wszystkich biorących w nim udział stron: Ameryki, Polski i Izraela. To jedna z rzeczy, która mnie szalenie frustruje, bo wiem, jak złożone jest to zagadnienie i jak daleko poza moim zasięgiem. Naprawdę liczę na to, że Polska i społeczność żydowska w USA znajdą wspólne rozwiązanie – oświadczyła ambasador USA.

Mój komentarz: Ci, którzy uwierzyli w zapewnienia polityków Prawa i Sprawiedliwości, że nie należy przejmować się kwestią roszczeń żydowskich i ustawą 447, po raz kolejny otrzymują wyraźny sygnał, że należy się tym przejmować i sprawa jest naprawdę poważna. Ambasador USA nie po raz pierwszy mówi o tym, że USA oczekuje “satysfakcjonującego rozwiązania” tej kwestii, co po prostu oznacza, że mamy wypłacić Żydom pieniądze, których się od nas domagają. Żydzi nie odpuszczają, a Amerykanie wspierają ich w tym skoku na kasę. Odmowa realizacji bezprawnych roszczeń do mienia bezspadkowego jest kwitowana wzruszeniem ramion. Polska ma znaleźć „wspólne rozwiązanie” ze społecznością żydowską w USA! Czyli co? Czyli mamy płacić i basta!

Źródło cytatów: Do Rzeczy

Zobacz też:

PiS nie przyjmie ustawy anty-447. Suski: „Nie ma takiej potrzeby”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  To żydzi w Kongresie USA , których jest tam 90 % blokowali wizy dla Polaków tyle lat , a teraz oczekują ,że jeśli je zniosą to będziemy mogli tam podróżować . Po co – pytam się? Tam jest grób mojego ojca , który poświęcił USA 30 lat życia , a mnie odmówiono vizy do USA , żebym mógł zapalić znicz na jego grobie i zmówić modlitwę. W senacie też 90 % żydów i to oni trzęsą całą Ameryką , a głupi amerykanie nawet o tym nie wiedzą. Każdy prezydent USA “WYBIERANY ” w powszechnych wyborach jest z namaszczenia żydowskiej masonerii . Pytam – dlaczego D. Trump przeszedł dwa lata temu na judaizm ? Został zmuszony ,żeby zaspokoić swoje polityczne ambicje ? Chyba tak . Są ludzie -szmaty , którzy zrobią wszystko ,żeby osiągnąć cel. Posce taki “sojusznik” , a własciwie adwokat zydów nie jest potrzebny !

  1. Lorens mówi

   Krzysztof, ci Żydzi to są Amerykanie. Bo kim są wg. ciebie Amerykanie? Przecież to potomkowie Irlandczyków, Włochów, Polaków, Murzynów, itd. Amerykanie to de facto Żydzi. Jeśli chodzi o wizy to znoszą je o wiele za pozno. Mógł je znieść Busz albo Obama na początku swojej kadencji. Byłoby to uhonorowanie polskiego wkładu wojskowego w bezpieczeństwo na świecie. Dziś sprawa wiz po prostu jest przeterminowana. A Ameryka przereklamowana. Dziś Chiny to potęga gospodarcza, a wojskowa w przyszłości.

 2. Zdzislaw mówi

  Przepraszam bardzo, ale czy jest ktoś z polityków, kto mógłby łaskawie wskazać Pani Ambasador jej obowiązki? Nie sadze, aby była osoba kompletną do odzywania się w sprawach wewnętrznych Narodu, którego nie jest członkiem. Poza tym należałoby jej powiedzieć, aby sobie zadała pytanie jakie ma obowiązki jako ambasador, nie mamy sygnałów aby Polscy ambasadorowie wypowiadają się na kwestię innych narodów, raczej niech się skupia na robotach papierkowych do których został wybrani.

  1. Maksymilian mówi

   Polscy ambasadorowie nie wypowiadają się na temat innych narodów bo nie mają jaj. A mogli ująć się za Indianami, którzy zostali oszukani przy zakupie ziemii na której wybudowano Nowy Jork.

 3. Robert B. mówi

  Jak ktoś nie rozumie głębokich przyczyn tego, co się działo w czasie II wojny światowej, to tu ma trop…

  1. Tomek mówi

   Nie, Robercik. Przyczynami wymordowania kilku milionów Żydów nie były żadne winy żydowskiej ludności tylko nienawiść i obsesja iluś tam sk….nów, którzy za sobą pociągnęli naród tępaków. Podobne były przyczyny wymordowania milionów Polaków. Tylko ostatnia świnia i szuja może sugerować coś takiego, jak ty. Nie nazwę cię tak tylko dlatego, że wiem, że jesteś po prostu chorym, nieszczęśliwym człowiekiem – z takich się nie śmieje, ani się ich nie obraża.

  2. Hammurabi mówi

   Tomuś, zostaw klawiaturę i marsz do książek.

  3. Tomek mówi

   Nie bój się, czytam ich zapewne kilka razy więcej niż ty.

  4. Robert B. mówi

   Rozumiem. Wszystko absolutnie wszystko na ziemi, w Układzie Słonecznym, w Galaktyce, we Wszechświecie, a kto wie, może i w światach równoległych… MUSI mieć swoje przyczyny, tylko nie święta, bo szithoooooski, holkohałsta. Święta, bo szitoooooski, holokhałsta to absolutny wyjątek od wszystkiego…

  5. Hammurabi mówi

   To dobrze Tomuś. Teraz tylko popracuj nad zrozumieniem tego, co czytasz.

  6. Tomek mówi

   Robert B. – nie, nic nie rozumiesz już od lat, bo jesteś chorym człowiekiem. Powtarzasz tylko jak świr te same formułki i teksty w Internecie na portalach, gdzie liczysz, że znajdziesz choć kilku podobnych świrów jak ty i nie wszyscy cię wyśmieją. A Holokaust, jak wszystko inne, miał swoje przyczyny – jak ci napisałem, działania paru chorych, zakompleksionych sk….nów plus tępotę sterowanego niemieckiego narodu. Jak łatwo można było go zrobić widać po wpisach choćby twoich.

   Hammurabi – w tej umiejętności, śmiało mogę założyć, także jestem jakieś kilka razy lepszy od ciebie.

  7. John mówi

   @Tomuś
   Masz zmanipulowany umysł przez Partię Interesu Syjonistycznego lub przez twórców wyznania judeo-chrześcijańskiego.
   Jeżeli czytasz, to czytaj uważniej albo ze zrozumieniem.
   Pierwsze primo – W polskiej historii wszystko już było,
   Po drugie “primo” – przeczytaj twórczość Zofii Kossak-Szczuckiej – tej która wymyśliła i stworzyła Radę Pomocy Żydom „Żegota” – wiesz, że według Żydów to największa polska antysemitka? Nie wiesz? Oj.. mało czytasz.
   Po trzecie “primo” – poczytaj jej życiorys, a gdy dowiesz się dlaczego musiała uciekać z Polski i kto ja do tego zmusił może zaczniesz myśleć, ale nie sądzę, w Twoim przypadku indoktrynacja doprowadziła już do degradacji komórek mózgowych.

  8. Andrzej mówi

   Tomuś podaj że jakiś namiar to ci wytłumaczę w jakiej czarnej dziurze utknąłeś …

  9. Tomek mówi

   Andrzejku, jak masz takie same poglądy jak Robercik i już chcesz gdzieś koniecznie dzwonić, to poszukaj namiarów na Tworki albo Morawicę. Lekarzowi wszystko wytłumaczysz, spokojnie cię wysłucha.

  10. marju73 mówi

   Tomuś nie udawaj. Chęć zarabiania szmalu żydów zza oceanu była przyczyną.Wiedziałbyś o tym gdybyś czytał.Ale wolisz rżnąć głupa.

  11. Lorens mówi

   Tomek, przyjacielu, kto wg. ciebie dopuścił do Holokaustu? Kilku skurwysynów? To chyba uproszczenie i banalizowanie. A kto pomagał w Holokauście? Słyszałeś o Chazarach? Jeśli nie, marsz do książek! Poczytaj, przeanalizuj, wyciąg wnioski i wtedy pisz PRZEMYŚLANE komentarze.

  12. F.C mówi

   tomek, nie porównuj Polaków z mentalnością zydowską!!! ok? NIE OBRAŻAJ POLAKÓW! Polacy to nAród honorowy! NIGDY nie okradli, nie mordowali, nie uprawiali lichwy, NIE WYWOŁYWALI WOJEN, NIE NAWOŁYWALI DO WOJEN, NIE SZPIEGOWALI, NIE MANIPULOWALI NARODAMI, NIE KNULI MIESZKAJĄC WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA, ITD.ITD. POLACY ZAWSZE WALCZYLI O SWOJĄ NIE TYLKO, WOLNOŚĆ, GODNOŚĆ! WALCZYLI ! POLACY SĄ NARODEM LOJALNYM I GENERALNIE UCZCIWYM I PRACOWITYM! POLSCE JEST ZAWSZE CIEŻKO BO JAK POWIEDZIAŁ SW. PAM. JAN NOWAK JEZIORAŃSKI – “POLSKA MA WROGA WEWNĘTRZNEGO, SPRZEDAJNEGO, MANIPULANCKIEGO, PASOŻYTNICZEGO A SĄ NIM NIE KTO INNY TYLKO ……..”. W ARMII PIŁSUDSKIEGO BYŁO AZ 356 BODAJZE, ZYDÓW NA KILKA MILIONÓW MIESZKAJĄCYCH ICH W POLSCE!!! OTO ZYDOWSKI WKŁAD W OBRONĘ NASZEJ OJCZYZNY W WOJNIE Z SOWIETAMI W 1920R! KIEDY PO WOJNIE 1920 R PADEREWSKI Z DMOWSKIM, PRZY WSPARCIU PIŁSUDSKIEGO, WALCZYLI NA WSZELKICH KONGRESACH W EUROPIE I USA O KAZDY KM POLSKIEJ GRANICY SPRZED ZABORÓW, TO ŻYDZI SKUTECZNIE IM W TYM PRZESZKADZALI! POLSKA DLA NICH TO JEDYNIE MIEJSCE NA MAPIE GDZIE ROBI SIE KASĘ A JESLI NIE MOZNA JEJ ZAROBIC TO SIĘ JĄ WYRYWA PODSTĘPEM, CYNICZNIE, NA RABINA, NA FAŁSZYWE ŚWIADECTWO, NA 140 LETNIEGO WŁASCICIELA – JAK PRZY WARSZAWSKICH PRYWATYZACJACH WYKONANYCH ZA PRZYZWOLENIEM I PRZEZ ZYDOWKĘ HAKĘ GRUNDBAUM-WALTZ. TERAZ WYMYSLILI SOBIE ONI MIENIE BEZSPADKOWE. POJĘCIE ‘MIENIE BEZSPADKOWE’ W PRAWIE, OD STAROZYTNOSCI PO DZIS DZIEN, NIE ISTNIEJE ALE ZYDOSTWU TO NIE PRZESZKADZA. PREZYDENTA W POLSCE, A. DUDĘ I JEGO ZYDOWSKA ZONĘ OBSYPUJĄ, USTAMI TRUMPA, KOMPLEMENTAMI ABY TEN ŁASY NA POKLEPYWANIA, JAK KAZDY Z PO, CZYLI Z ZYDOWSKIEJ UNII WOLNOŚCI, UPRZEDNIO ZWANEJ UNIĄ DEMOKRATYCZNĄ, SIĘ WYWODZĄCY, POSIADA CHARAKTERYSTYCZNY DLA TEJ FORMACJI, ELASTYCZNY KRĘGOSŁUP MORALNY, OBROTOWY GOSĆ, ZANIECHAŁ BYCIA MĘŻEM STANU A STAŁ SIĘ PACHOŁKIEM ZYDÓW Z USA, ZYDÓW SŁYNĄCYCH Z NIEBYWAŁEJ, NIELUDZKIEJ PAZERNOSCI NA KASĘ. ICH CHARAKTER I DZIAŁANIA BARDZO CZĘSTO OPISYWAŁ KATAW ZAR Z TEL AWIWU. CHOĆ SAM ZYD TO PISAŁ PRAWDĘ O TEJ NACJI. PODOBNIE Z RESZTĄ PISAŁ PROF. NORMAN FINKELSTEIN I JESZCZE PARU PRAWDOMOWNYCH PRAWDZIWYCH ŻYDÓW, KTÓRYM TO PAZERNE CHAZARSTWO ROZPLENIONE W USA, MOGŁOBY BUTY CZYŚCIC. ALE WŁASNIE TO CHAZARSTWO MASOŃSKIE, OD DEKAD, BLOKUJE WIZY DLA POLAKÓW I ZWALA TEN FAKT NA KRAJ USA! CZAS BY POLACY JEDNOZNACZNIE, WSKAZALI PRZYCZYNĘ BRAKU WIZ DLA NICH U “PRZYJACIELA” JAKIM SIĘ ZYDOUSA KOSZMARNIE NA WYROST NAZYWAJĄ! MAMY W D…E TAKICH PRZYJACIÓŁ! A TRUMPA, POLACY PRZYWITAJĄ INFORMACJAMI, O KRZYWDZIE JAKĄ NAM WYRZĄDZIŁ KLEPIĄC ZYDOWSKĄ, BEZPODSTAWNĄ MAFIJNĄ USTAWĘ 447. STĄD NIGDY MIĘDZY NASZYMI NARODAMI CZYLI POLSKĄ I ZYDO-USA CZY IZRAELEM, ZADNEJ PRZYJAZNI NIE BĘDZIE! TRUMP NIECH SIĘ PRZYJAZNI Z KORNHAUSERAMI ALE OD POLSKI I POLAKÓW WARA!

  13. ....................................... mówi

   NIE PIERNICZ TOMEK, ZYDOSTWO OD WIEKÓW JEST ZAFASCYNOWANE, ZAUROCZONE NIEMIECKIM SSYNSTWEM! ONI PODZIWIAJĄ SZMATŁAWCÓW NIEMCÓW JAK ZADEN NARÓD NA CALYM SWIECIE. NAORDY NA SWIECIE, NIEMCA NIE CIERPIĄ, CHOC PRZYJMUJĄ GO TURYSTYCZNIE . MIMO TO, JEDNO CO SIĘ KOJARZY Z NIEMCEM TO WYWOŁANIE II WOJNY, MORDERSTWA, ZŁODZIEJSTWA ZABOJSTWO PONAD 50 MILIONÓW LUDZI SWIATA! NIEMIEC GENERALNIE JEST POSTRZEGANY JAKO LUDOBÓJCA I ZŁODZIEJ, CHOC NIKT WPROST TEGO NIE POWIE TO W ROZMOWIE PRYWATNEJ Z LUDŻMI Z WIELU KRAJÓW, MOZNA SIĘ DOWIEDZIEC , ZE TAK ICH ODBIERAJĄ!!! ALE ZYDOSTWO JEST TYMI NIEMCAMI BANDYTAMI ZAUROCZONE, WZORUJE SIĘ NA NICH. BIEDNE ZYDOSTWO ZYJACE W NIEMCZECH PRZED WOJNĄ NIE SPODZIEWAŁO SIĘ, ZE ZOSTANIE WYMORDOWANE. TYCH PROSTYCH LUDZI ZAL, JAK LUDZI. MOGLI ONI W OGROMNEJ ILOSCI, ZOSTAC URATOWANI PRZEZ ICH RODAKOW Z USA …..ALE TAMCI ZAMIAST IM PODAC RĘKĘ TO ZAMKNĘLI GRANICĘ /M.IN. ZAWRÓCILI LUSITANIĘ OD WYBRZEZY USA Z PWOROTEM DO MORDOWANEJ PRZEZ NIEMCÓW EUROPY…. NIE URATOWALI ICH BO CI Z EUROPY BYLI BIEDAKAMI, BO CI Z POLSKI, NIEMEIC, FRANCJI TO GENERALNIE BYLA BIEDOTA ZYDOWSKA, RATOWANIE ICH TO KOSZTA – TRZEBA ZABEZPEICZYC WIKT OPIERUNEK I MIESZKANIE!!!!! ALE POLACY, SAMI MORDOWANI MILIONAMI, RATOWALI ZYDÓW …….DZISIAJ MAMY ZA TO OD ZYDÓW Z IRAELA I USA I NIE TYLKO, “PODZIĘKOWANIE” – ZYDOSTWO Z IZRAELA I USA , DLA KTÓREGO POLSKA SAMA NAPADNIĘTA I MORDOWANA PRZEZ NIEMCÓW, RATOWAŁA ZYDÓW, TA POLSKA, CI POLACY, SĄ DLA ZYDOSTWA Z USA I IZRAELA , DZISIAJ TERENEM DO WYSZLAMOWANIA PIENIĘDZY, DO WYRWANIA BEZPODSTAWNYCH WYIMAGINOWANYCH ROSZCZEN BEZSPADKOWYCH!!!! A GDZIE JEST PRAWDA, GDZIE SĄ ZYDOWSKIE PODZIĘKOWANIA, GDZIE SĄ ZYDOWSKIE REKOMPENSATY ZA URATOWANIE SETEK TYSIECY ZYDÓW PRZEZ POLAKOW, GDZIE JEST PARTYCYPACJA ZYDOW ROSZCZENIOWCÓW W ODBUDOWIE ZAMORDOWANEGO, SPALONEGO PRZEZ NIEMCÓW I SOWIETÓW KRAJU, POLSKI!!!! GDZIE SĄ ZYDOWSKIE SPŁATY POZYCZEK JAKIE ZACIĄGNĘLI PRZED WOJNĄ W POLSKIM BANKU, NA SWOJE BUDYNKI, FABRYCZKI, SKLEPY, ITP. DLACZEGO NIE ZWRACAJĄ NALEZNOSCI POLSKIEMU BANKOWI. ITD.ITD. ITD. POZA TYM, KWESTIA OKUPACJI SOWIECKIEJ PO NIEMEICKIEJ WOJNIE! OKUPACJA SOWIECKA TO NIE OKUPACJA ROSYJSKA! SOWIET TO NIE ROSJANIN! ITD. ITD. ITD…………………………..

 4. Tomek mówi

  Akurat z tej wypowiedzi to dobitnie wynika, że ambasador odpuszcza lobbowanie w tej sprawie. Od początku było jasne, jak się to skończy. Ale grzejcie temat, luz. Konfederacja ma w sondażach już 2,6 procent, będzie mieć jeszcze mniej.

  1. Robert B. mówi

   Dzięki ci za to oświecenie, o mędrcze!

  2. Tomek mówi

   Nie dziękuj za oświecenie, bo i tak ty nie zakumałeś i nie zakumasz. Chyba, że za dobre chęci dziękujesz.

  3. jacek mówi

   twoim zdaniem ambasada odpuści? z jakiego komiksu cię wycieli, chłopczyku?

  4. Robert B. mówi

   Produkt masowego duraczenia a la Fukuyama “Koniec historii”…

 5. Hammurabi mówi

  Jej Ekscelencja pomimo ukończonych studiów na Uniwersytecie Indiany, okazuje się kompletną ignorantką i arogantką w jednym. Jednak to tak typowo amerykańskie, że nie ma co się dziwić.
  Plecie kobiecina co jej każą i doradzają, nie mając zielonego pojęcia o historii, która swoją głębią przekracza jej możliwości intelektualne. Ważne, że są to idealnie wpisujące się w narrację żydowską słowa.
  Georgette Mosnacher jest trzykrotną rozwódką. W 1970 roku wzięła ślub z Robertem Muirem, z którym rozwiodła się po siedmiu latach. Przez pewien czas była także żoną prezesa Faberge and Brut Productions, George’a Barriego, zaś od marca 1985 roku przez 13 lat biznesmena i sekretarza ds. handu, Roberta Mosbachera. Ze wszystkich trzech rozwodów wyszła z workami pieniędzy, które zapewniły jej wysoką pozycję w nowojorskiej i waszyngtońskiej elicie.
  Zapewne i teraz zawarła swoisty mariaż z odwiecznymi wrogami wszystkiego co polskie, by znów uzyskać kolejne worki pieniędzy i pozycję pośród elity nowojorskich elit. Żydowskich elit.

 6. zuzia mówi

  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = ‚współ-‚, dominium = ‚panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 7. Konrad mówi

  Na szczęście zamkną nas w jednym Polenracie-rezerwacie razem z komunistami, LGBTQ+, ateistami, feministkami, Misiłami itp. więc tam też będziemy mogli walczyć o wartości i czuć się jak “u siebie” w domu, jak do tej pory. Może nic się nie zmieni, może nawet jedzenie i ubranie dadzą lepsze.

 8. Normalny mówi

  Plemię Kainowe wytracilo tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków głównie katolików jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk . Najwyższy czas zerwać kajdany niewoli i wystawić narodowi sprawców wielobilionowe rachunki do natychmiastowej zapłaty !

 9. KARMA mówi

  Mogiem sie założyć że nic się nie stanie … czyli mam na myśli że PIS sprzeda Polske żydkom a Polacy nie nie zrobią no bo co by mieli zrobić? Uśpiona masa czyhająca na 500 złocisza i aby tylko do pierwszego, aby na wakacje stykło, aby na benzyke nie zabrakło… no i te meble w IKEI a jak nas PIS sprzeda… co tam co tam.. nic się nie stało… Polacy NIC SIE NIE STAŁO

 10. Robert mówi

  Dogadane…ten wywiad ma sugerować opór sprzedawcy jaj,kiedy młodemu dali zerowego PITa, żeby ich do 26 amerykański sen nie przywitał ,od chwili łaskawego wiz zniesienia,bo PiS będzie płacił gangsterom hajs,dla spokoju i samouwielbienia

 11. ciekawski mówi

  Czy zna ktoś uczciwego syjonistę, który przestrzega dekalogu w stosunku do gojów?

 12. Flex mówi

  Opłaty wizowe dawały niezły dochód placówkom USA w Polsce. Urzędnicy byli więc zainteresowani by to trwało jak najdłużej. Decyzje odmowne mogły więc mieć podobne podłoże jak oblewanie za byle co zdających praktyczny na prawo jazdy. Po utrudnieniu egz. teoretycznego spadła zdawalność i liczba podchodzących do praktycznego. No to egzaminatorzy i WORDy stwierdzili chyba, że dobrze będzie nie pozbywać się “klienta” po 1 razie, a wycisnąć z niego opłatę za egz. praktyczny 3-5 krotnie! Ale to taka dygresja na marginesie. Co do 447 z uwagi na opór społeczny boję się by sprawa nie została załatwiona “dookoła”. Jest wiele różnych możliwości. Np wzorem LOTTO 5% dopłata “manipulacyjna” na “kulturę i dziedzictwo Judaizmu” doliczana do LNG czy F35 itp. A USA by te środki “sprawiedliwie” rozdystrybuowywało. Najśmieszniejsze jest to, że znaczną część środków musielibyśmy pożyczać u tych, którzy byliby ich beneficjentami! Ale cóż, od kiedy Fenicjanie wynaleźli pieniądze, błyskawicznie kontrolę nad ich obiegiem przejęła inna nacja!

 13. Slawek mówi

  Polacy mają wyj…ane na te całe wizy których decyzja żalezna jrst5od Żydów…. A im Polacy mówią: żydy… Odwalić się od Polski!!! A jak rząd ma zamiar dup..e lizać Izraelowi to niech się dobrze zastanowi czy nie chce się pogrzebać bo my Polacy po raz kolejny nie zamierzamy robić Żydom dobrze tak jak to za nas zrobił kwach w Jedwabnem….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.