Tego jeszcze nie było! Ostrów Wielkopolski walczy z wirusem przy pomocy folii

folia w Ostrowcu Wielkopolskim/ fot. Facebook/Beata Klimek
9

Władze Ostrowa Wielkopolskiego walczą z tzw. trzecią falą pandemii przy pomocy folii. To nie jest żart! Folia o działaniu wirusobójczym i bakteriobójczym pojawi się w miejskim żłobku, przedszkolach i szkołach podstawowych. Folia trafi również do Ostrowskiego Centrum Kultury, Areny Ostrów oraz Centrum Przesiadkowego. Dodatkowo, w ramach współpracy, realizująca zlecenie firma zabezpieczy Centra Obsługi Interesanta, Basen Miejski, Stadion Miejski, Klub Seniora, Dzienny Dom Senior +, parkomaty, przyciski sygnalizacji świetlnej, toalety publiczne, kierownice rowerów miejskich, przestrzeń obsługi klienta w spółkach miejskich oraz, pilotażowo, jeden z miejskich autobusów.

– Projekt zabezpieczania miejskich obiektów przeprowadza ostrowska firma Professional, która wprowadziła na polski rynek rewolucyjną folię PURE ZONE. To certyfikowana, bezbarwna folia z aktywnymi jonami srebra. Posiada udowodnione właściwości wirusobójcze i bakteriostatyczne. Firma gwarantuje działanie folii 24h/7dni w tygodniu nawet przez 5 lat – informuje na Facebooku prezydent miasta Beata Klimek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Choć walczymy z trudnym przeciwnikiem, nie poddajemy się. Będziemy walczyć o zdrowie nas wszystkich. W tym starciu nic nie daje nam 100% ochrony, ale zabezpieczenie miejskiej przestrzeni publicznej jest niezwykle ważne – pisze Klimek.

Urząd przeznaczył na ten cel 380 tys. złotych. Rozklejanie folii rozpoczęło się w środę (17.03.2021) i potrwa do połowy maja.

Troskliwa władza gotowa jest wydać na walkę z pandemią każde pieniądze. Można wozić maseczki i przyłbice Antonowem. Można też oklejać folią poręcze. Wirusa to nie zatrzyma, ale za to wiele osób zarobi na covidowym biznesie. Co prawda są tacy, którzy w wyniku korona-hucpy stracą dorobek życia, ale rząd gotów jest ponieść tę ofiarę. Najlepiej byłoby zamknąć wszystko i okleić folią. I ostatni gasi światło.

Źródło informacji: Facebook, wlkp24.pl

Zobacz też:

Zdesperowani przedsiębiorcy publikują wizerunki policjantów i urzędników niszczących ich życie [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  Bardzo dobra wiadomosc, Madry Urzad a dopisek glupkowaty.

  Ciekawe jak poradza sobie technolodzy z tymi aluminiowymi nawiewami w wentylacji

 2. Katarzyna mówi

  No proszę, foliarze górą😂

 3. Repatriant mówi

  a już cieszyłem się, że to sławne pure zone od lgbtfscqwucslpncvzżinć, których nie ma, ale są, chociaż nie wiadomo gdzie

 4. Ewa-Maria mówi

  Czy tą folią będą też do podcierania d….?.

  1. Boguslaw mówi

   Chyba nie, ale wiesz jeszcze, ze, jak sie duzo bakow puszcza, to nalezy nosic PIELUCHY, zeby innych ochronic przed ” smiertelnym aerozolem” z pupy!
   Ja juz mam przygotowana odpowiedz, jak mnie ktos spyta, dlaczego nie nosze maski!
   ” Nie, ale za to nosze pieluche!”
   Ciekawe, kto sie pierwszy rozesmieje!
   Albo, jak nie pomoze, odpowiem jeszcze: ” Panie, idz pan juz sobie, jak panu zycie mile, bo mi sie akurat duzego b,aka chce puscic!”
   Sam nie wiem, jesli TO nie pomoze!

  2. Matka mówi

   Akurat noszenie pieluchy w twoim przypadku, Boguś, to jest bardzo dobra decyzja.

 5. W K mówi

  380 tys. zł za 2 miesiące naklejania folii to ciekawa propozycja.

 6. Teraz Ja :-) mówi

  A można by było powiedzieć ludziom jak wzmocnić system immunologiczny, żeby sam sobie walczył z czym tam akurat musi, ale to pewnie podbudowałoby (ogólnie) ich zdrowie, a przecież nie o to chodzi w tej „walce” z (nie)wiadomo czym 😉

 7. Matka mówi

  „To nie jest żart!”

  A czemu miałby być żart? Tak, jak dezynfekcja lub mycie rąk zabija zarazki, tak i robi to tego typu folia.

  „Można też oklejać folią poręcze. Wirusa to nie zatrzyma,”

  Bo co, bo wy tak mówicie? Na jakiej podstawie formułujecie takie stwierdzenie, covidowi konfabulanci?

  „Co prawda są tacy, którzy w wyniku korona-hucpy stracą dorobek życia, ale rząd gotów jest ponieść tę ofiarę. Najlepiej byłoby zamknąć wszystko i okleić folią. I ostatni gasi światło.”

  Co prawda są tacy, którzy w wyniku, jak to hieny nazywacie, „korona-hucpy”, stracą życie. Kilkuset takich ludzi codziennie jest. Ale wy jesteście gotowi gotowi ponieść tą ofiarę w dalszym ciągu manipulując i kłamiąc w temacie epidemii. U was, szury, już dawno światło zgasło.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.