Tego jeszcze nie było! Norweski minister i członek loży masońskiej wykorzystywał seksualnie imigrantów

Fot. Resett
3

Zazwyczaj sytuacja jest odwrotna. Islamscy imigranci gwałcą i molestują białe Europejki, wierząc że w ten sposób obcują z obiecanym przez Mahometa niebem na ziemi. O sytuacjach tego typu informowani jesteśmy niemal każdego dnia. Jednak w Norwegii doszło do odwrotnego zdarzenia, a rolę główną odegrał Svein Ludvigsen, członek prawicowej partii Høyre członek loży masońskiej, były minister rybołówstwa (2001-2005) oraz były gubernator Tromsø – największego miasta w północnej części tego kraju.

Byłemu ministrowi postawiono zarzuty „użycia pozycji gubernatora, w celu wykorzystania jednego imigranta oraz dwa zarzuty złożenia obietnicy innym dwóm osobom, które starały się o azyl i będącym w trudnej sytuacji, w zamian za korzyści seksualne”.

Śledczy ustalili, że Ludvigsen wykorzystywał seksualnie dwóch dorosłych imigrantów, z którymi spotykał się w hotelach i gubernatorskim biurze. Jeden z imigrantów jest upośledzony intelektualnie.

Ludvigsen jest członkiem loży masońskiej, w której teoretycznie zawieszono jego członkostwo na czas wyjaśnienia sprawy. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło informacji: The Guardian.com, TVP Info

SKLEP-WPRAWO.PL

Przeczytaj także:

Washington Times nie owija w bawełnę. „Polska nie będzie islamizowana. Stanie się celem dla Żydów!”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Gosc mówi

    Rozumiem, ze ten pan, ktory wykorzystal imigrantow jest gejem.

  2. Szu mówi

    Grozi mu do kilku lat wiezienia? A powinien za dyn dac na szu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.