Tęczowe przejścia dla gejów pozostaną na stałe. Czyżby separacja od społeczeństwa?

Tęczowe przejścia dla pieszych w Paryżu
0

30 czerwca ulicami Paryża przemaszerowała parada gejów, lesbijek i zboczeńców wszelkiej maści („Gay Pride”). Manifestanci maszerowali ulicami dzielnicy Le Marais. Z tej okazji, przy przejściach dla pieszych, na asfalcie namalowano „tęczowe przejścia”. Pierwotnie przejścia dla dewiantów, po paradzie miały zostać zmazane. Mer Paryża zdecydowała, że „tęczowe przejścia” zostaną na stałe.

Tęczowe przejścia dla pieszych namalowane na nawierzchni ulic w dzielnicy Le Marais w Paryżu z okazji niedawnego marszu Gay Pride pozostaną na swym miejscu na stałeoświadczyła Anne Hidalgo, długoletnia działacza Partii Socjalistycznego (2001-2014), a od 2014 roku mer Paryża. Hidalgo twierdzi, że decyzję o pozostawieniu „tęczowych przejść” podjęła po tym, jak na jednej z ulic dzielnicy Le Marais napisano kredą „LGBT – won z Francji”. Jednak na tym nie koniec. Mer podjęła decyzję, że dwa kolejne przejścia dla pieszych zostaną opatrzone kolorowymi tęczami.

Dzielnica Le Marais to tzw. dzielnica gejowska. Znajduje się na niej około 300 sklepów i lokali gejowskich.

Tęczowe przejścia dla pieszych sugerują, że zboczeńcy powinni być odseparowani od społeczeństwa, na wzór separacji Żydów w czasach II wojny światowej. Ciekawi jesteśmy kiedy wpadną na to środowiska LGBT…

Źródło: The Local fr

Przeczytaj:

Amerykański uniwersytet zaleca dzieciom masturbację i oglądanie porno

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.