Tęczowe „flagi” w psich kupach odpowiedzią na profanację flagi Rzeczpospolitej i symboli katolickich? [WIDEO]

3
SKLEP-WPRAWO.PL

Profanacja symboli Rzeczpospolitej i wyznawców Chrystusa w wykonaniu aktywistów LGBT zdaje się być normą. Aktywiści LGBT poczuli się bezkarnie obserwując bierność polskich służb i wymiaru sprawiedliwości wobec ich skandalicznych zachowań, równocześnie obserwując jak polskim patriotom dorabia się gębę „ekstremistów”. Lewicowi celebryci także pozwalają sobie na haniebne zachowania. Przykładem niech będzie prezenter TVN, Jakub Wojewódzki, który kilka lat temu, nie protestował na widok chronionej prawem flagi Polski, którą produkcja programu wsadziła w psie odchody.

Publicysta Jan Bodakowski przypomniał akcję Jakuba Perkowskiego, który w zeszłym roku rozpoczął akcje wtykania tęczowych flag w psie kupy, jako odpowiedź na wręcz seryjne znieważanie symboli narodowych i chrześcijańskich.
W zeszłym roku Jakub Perkowski ogłosił na swoim koncie na Instagramie, że „8 czerwca 2019 z okazji #ParadaRówności i #PrideMonth (wszędzie te fałszywe tęczowe flagi!!!) zaczynam akcję „LGBT #SrałToPies – Ochrońmy nasze dzieci przed tym gównem!!!”” w ramach tej akcji Jakub wtykał mini tęczowe flagi w psie kupy, by dzieci widziały gdzie leżą psie ekstrameta i się do nich nie zbliżały – dla wPrawo.pl pisze Bodakowski.
Zdaniem Jakuba Perkowskiego „”LGBT” jest skrótem od popularnego hasła promującego czyste trawniki od psich ekskrementów a jego pełne brzmienie to „Lepiej Gówno Brać Torebką”!”.

Filmik ze wsadzania tęczowych flag w psie kupy ocalał w dwu miejscach.

Akcja Perkowskiego miała miejsce w roku 2019. Co o niej sądzicie? Czy to adekwatna odpowiedź na obrazoburcze akty środowisk wycierających sobie twarze „tolerancją” i „demokracją”.

Przeczytaj:

Obłęd! Żydzi doszukali się antysemityzmu w niemieckim proteście przeciw restrykcjom epidemicznym

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jaca mówi

    Popieram, cała ta ideologia lgbt+ to kupa gówna.

    1. LOL mówi

      wasz poziom, lgbtpedofile heterofoby

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.