Tęczowa flaga na pomniku św. Jana Pawła II. Aktywiści LGBT usiłowali ponownie sprofanować figurę Chrystusa [WIDEO]

pomnik Jana Pawła II/ fot. screen
14

W środę (12.08.2020) sprofanowano pomnik św. Jana Pawła II stojący przed wejściem do kościoła pw. Wszystkich Świętych w Warszawie. Obywatele RP zawiesili na nim tęczową flagę i pochwalili się nagraniem w mediach społecznościowych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzień wcześniej działacze LGBT usiłowali po raz kolejny sprofanować figurę Chrystusa przed Bazyliką Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Nie pozwolili im na to członkowie wspólnoty Żołnierze Chrystusa, którzy stanęli na schodach do kościoła. Aktywiści LGBT ustawili się z tęczowymi flagami pod kościołem.

Oprócz profanacji i prowokacji trwa akcja wmawiania społeczeństwu, że osadzony w areszcie Michał Szutowicz, który pobił kierowcę furgonetki, to kobieta o imieniu Małgorzata i należy mówić o nim „pani Margot”. Jeśli natomiast ktoś upiera się, żeby mówić o Szutowiczu jako o mężczyźnie, to jest transfobem i stosuje przemoc słowną.

W środę (12.08.2020) „Gazeta Wyborcza” opublikowała apel podpisany przez naukowców, którzy wzywają polskie władze do natychmiastowego uwolnienia Małgorzaty Szutowicz. To pokazuje, do jakich absurdów prowadzi ideologia LGBT. Apel jest bez sensu, ponieważ nie została aresztowana Małgorzata Szutowicz. Aresztowany został Michał Szutowicz. I to na mocy decyzji sądu, a nie polskich władz. Warto przeczytać ten kuriozalny apel w całości. Lista sygnatariuszy TUTAJ.

My, niżej podpisane i podpisani badaczki i badacze, wyrażamy głębokie zaniepokojenie bezprecedensowym atakiem na społeczność LGBT+ w Polsce. Z całą mocą potępiamy aresztowanie działaczki LGBT+ Małgorzaty (Margot) Szutowicz, które uważamy nie tylko za niepotrzebny i nieproporcjonalny środek zapobiegawczy, ale także za kolejny – po ogłoszeniu niektórych części Polski „strefami wolnymi od LGBT” – etap homofobicznej kampanii prowadzonej przez polskie władze.

Niepokoi nas również brutalność, z jaką polskie siły policyjne interweniowały wobec osób uczestniczących w demonstracji wspierającej Małgorzatę 7 sierpnia. Wzywamy polskie władze do natychmiastowego uwolnienia Małgorzaty Szutowicz i do zagwarantowania praw osób LGBT+.

Reasumując: Jeśli ktoś myślał, że aktywistom LGBT chodzi o tolerancję i szacunek dla drugiego człowieka, to powinien szybko przejrzeć na oczy. Chuligan Szutowicz pobił człowieka, za co postawiono mu zarzuty i posadzono w areszcie do sprawy. Ów chuligan twierdzi, że jest kobietą, a lewicowe autorytety żądają, żeby to uznać i natychmiast wypuścić chuligana na wolność. Jeśli nie, to jest to homofobia i transfobia. Jako wyraz poparcia dla chuligana Szutowicza, organizowane są prowokacje i profanacje. Obłęd!

Źródło informacji: Twitter, YouTube, Gazeta Wyborcza

Zobacz też:

Skandaliczne słowa posłanki Lewicy na demonstracji LGBT: „Tzw. prawdziwi Polacy cieszyli się, gdy Hitler rozwiązywał sprawę Żydów” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Elmer mówi

  Dlaczego pod treścią żądań nie są wymienione te „tuzy” polskiej nauki i badawczości? Z chęcią bym się dowiedział, kto ma większego pierdolca od zwykłego człowieka.

  1. Katarzyna Treter-Sierpińska mówi

   Dodałam aktywny link do artykułu w GW z listą sygnatariuszy. Miłej lektury 🙂

  2. czytacz mówi

   Panie Redaktor!
   Czy można by zamieścić NIE blokowany przez 'Kosher Zeitung’ link/plik?!
   Dziękuję!

  3. Katarzyna Treter-Sierpińska mówi

   Nie znalazłam innego linku.

  4. czytacz mówi

   Jest Pani Redaktor: [https://oko.press/naukowcy-swiata-do-polskich-wladz-natychmiast-uwolnic-margot-zaprzestac-przesladowan-lgbt/]
   Jest tam lista tzw. naukowców [m.in. Seweryn-naukowiec…, he, he], wielu szabes-gojów, najczęściej nieznanych, a ci znani – są znane z opluwania Polaków.

 2. Przemysław mówi

  Dziel i rządź. Teraz gdy odbiera się ludziom prawa, gdy idzie potworny zamordyzm, gdy będą nas szczepić bez naszej zgody, oczywiście uaktywniają się te całe tabuny LGBTQ i tak dalej. Jak zwykle stary temat jak świat. Jak zwykle kreujemy problemy, zajmujemy ludzka uwagę na bzdetnych tematach. Smutne jak łatwo nas rozegrać. Jak to całe lewackie bagno łatwo manipulować. Ehh nic nie wywalczymy.

 3. CHRZNJHJSAAAAPPOJNNNN mówi

  A ja chce żeby mnie nazywano CHRZNJHJSAAAAPPOJNNNN i jestem z planety WJKHS87xAx7 i mama 600 lat więc od ponad 530 lat powiniem otrzymywać EMERYTURE!!!!
  ZGLOSZE TO DO PROKURATYURY ZE MNIE OKRADAJA OD PONAD 530 LAT!!!!!

 4. mario mówi

  Za moich czasów takiemu gnojowi margotowi spuściłoby się „sorry” wpierdol i byłoby po sprawie. Gdzie są ci „wielcy” Patrioci w rodzaju bosaków czy winnickich?Tylko brać kasę za pierdzenie w ławach sejmowych i gadanie bez sensu!Gdzie są ci obrońcy Ojczyzny gadający godzinami w MN lub U roli?Jak trzeba nadstawić karku i dać w ryja to nikogo nie ma.Jak ubrać się w garniturki i udawać wielkich polityków to wychodzą wszystkie szuje i cwaniaki!

 5. Marcin Malik mówi

  Ci prowokatorzy to TŁUMY DO WYNAJĘCIA. Radzę Jackowi Międlarowi aby podszedł do nich kiedyś i zapytał ile dostają za taką prowokację, a ile za marsz z tęczowymi flagami i wrzeszczenie głupot. Udowodniono przecież że Soros opłaca tłumy do swoich własnych przewrotów politycznych.

  Gdy wygram 100mln funtów to też sobie kupię taki tłum, dam im transparenty i wyślę na polskie ulice. Będą wrzeszczeć: „wolność dla kota w butach” oraz „złota rybko dlaczego mnie zawiodłaś?”. Dziel i rządź – to jest ich taktyka.

 6. Hammurabi mówi

  Z pogardą patrzymy na sposoby załatwiania takich problemów przez wspólnoty muzułmańskie, krytykując ich brak tolerancji i jakże wysoki poziom „drażliwości” w tematach związanych z ich wiarą.
  Traktujemy ten ich fanatyzm jak coś godnego potępienia…
  Gorący fanatyzm owszem – do niczego dobrego nie prowadzi. Jednak obojętna letniość jest jeszcze bardziej szkodliwa.
  Załóżmy, że te „przeskoczki” i podpinający się pod ich zboczenia zwykli płatni zadymiarze przy próbie zbezczeszczenia obiektu powszechnej czci i szacunku napotkaliby reakcję przechodniów podobną do tej muzułmańskiej. Gdyby musieli salwować się sromotną ucieczką lub na miejscu otrzymaliby tzw. „łomot” na opamiętanie i nikt by niczego nie widział, nie słyszał a policja z wyraźną niechęcią odnosiłaby się do nich jako „poszkodowanych”… Czy następnym razem zdecydowaliby się na podobny krok nawet przy obiecanej podwyżce wynagrodzenia za „ryzyko” pobytu w szpitalu?
  Z całą pewnością, po kilku takich przypadkach Soros i spółka mieliby problem ze znalezieniem chętnych na wysoce prawdopodobne samobójstwo.
  Dalej idąc… Przecież te typy i wywłoki gdzieś mieszkają, gdzieś są znani. I co?
  Ano tolerancja, obojętność i zwykłe lenistwo hamują ich sąsiedztwo przed dobitnym daniem im do zrozumienia, że są „niemile widziani”. Przeciwko dziesiątkom ludzi, żadna policja, straż miejska a nawet prokurator nic nie zdziała.
  Nawet taki Czarzasty mając ogląd takiej sytuacji zamknąłby otwór gębowy w temacie „transfobii”, „homofobii”, „nietolerancji” i pochwały zwykłego kurestwa. Zwyczajnie na samą myśl o tak prowokacyjnych wystąpieniach musiałby zmienić pampersa.
  Reasumując jesteśmy obecnie niczym przysłowiowe „ciepłe kluchy”, zastraszeni przez aparaty przymusu, prokuratorów i środki masowego przekazu. Zachowujemy się tak, urągając pamięci naszych przodków, którzy w takich okolicznościach nie mieliby żadnego problemu ze sprowadzeniem do parteru „obywateli RP” i tęczowych chuliganów.

  1. Jaca mówi

   Prawda, smutna prawda.

 7. marju73 mówi

  Ciekawy wywiad bodajże kilkunastominutowy jest na wrealu24 z proboszczem z tego kościoła.

 8. Frank Drebin mówi

  Margot- czy to nie asystentka społeczna posła na sejm”szczęść Boże”Grzegorza Brauna??

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.