Skandaliczne słowa posłanki Lewicy na demonstracji LGBT: „Tzw. prawdziwi Polacy cieszyli się, gdy Hitler rozwiązywał sprawę Żydów” [WIDEO]

Małgorzata Prokop/ fot. screen
24

We wtorek (11.08.2020) szczeciński radny Solidarnej Polski, Dariusz Matecki, zapowiedział na Twitterze, że złoży zawiadomienie do prokuratury w sprawie wypowiedzi posłanki Lewicy, Małgorzaty Prokop. – Z jednej strony porównywanie fikcyjnych „prześladowań” środowisk LGBT do mordów na polskich Żydach, z drugiej przedstawianie Polaków jako „narodu sprawców” – napisał Matecki.

Na demonstracji LGBT w Szczecinie Prokop wygłosiła następującą tyradę: – To co się dzieje dzisiaj z mniejszościami w naszym kraju, ze społecznością LGBT, z kobietami, które domagają się swoich praw, to jest to samo, co tzw. prawdziwi Polacy robili kiedyś z Żydami, kiedy odmawiali im życia i pracy we własnym kraju. Potem cieszyli się, gdy Hitler rozwiązywał sprawę Żydów, a potem wyrywali im zęby nawet z grobów po śmierci, a potem odprowadzili do pogromu w Kielcach i mordu w Jedwabnem.

To nie pierwszy raz, gdy Małgorzata Prokop stosuje ohydną, antypolską retorykę. Oto wpis, który zamieściła na Facebooku w poniedziałek (pisownia oryginalna): Osoby LGBT to współcześni Żydzi którym kiedyś „ prawdziwi polacy ” odmawiali prawa do życia we własnym kraju, którzy cieszyli się, że Hitler rozwiązuje żydowski problem…którzy wyrywali trupom złote zęby a po wojnie zgotowali im  pogromy w Kielcach i inne, czy mord w Jedwabnem … dziś prawdziwi polacy wysyłają takie listy jak ten który znalazłam  pod drzwiami poselskiego mieszkania, złorzeczą i hejtują…pewnie autor, autorka nasłuchali  się toruńskiego radia albo naoglądała Tvpis gdzie permanentnie szczuje się na domagajacych się swoich praw  albo jest taka od dzieciństwa bo nienawiść wyniosła z domu czy z katechezy ! Ludzie jak ciagle jeszcze nie rozumiecie czego chce prawicowa władza wspólnie z Ordo Iuris, Opus Dei i episkopatem dla którego kamienne figury są ważniejsze niż ludzie ogarnijcie się… państwo wyznaniowe to gorsze niż zamordyzm Łukaszenki.

Małgorzata Prokop jest absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Szczecińskim. Od 1989 do 2007 pracowała jako dziennikarka w TVP. Od 2007 producentka i realizatorka filmów w ramach przedsiębiorstwa Agencja Producencka ART WIZJE. Współzałożycielka Ruchu Palikota: była rzeczniczką partii w trakcie kampanii wyborczej w 2011, członkiem zarządu krajowego Ruchu Palikota i od 2013 do 2018 Twojego Ruchu oraz w latach 2012–2018 przewodniczącą działającego przy tych partiach Ruchu Kobiet. W 2017 podjęła współpracę z Robertem Biedroniem w ramach Instytutu Myśli Demokratycznej. W 2018 opuściła TR, współtworząc następnie partię Wiosna.

Źródło informacji: Twitter, Facebook

Zobacz też:

Katarzyna TS: Czy IPN przypomina nieco osła? Odpowiadam na oświadczenie tej instytucji ws. odmowy zgody na ekshumację polskich żołnierzy

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Sylwek mówi

  Ruda BREDZI jak SZALONA!!!!!!
  Kłamie, jątrzy to jest ona………

 2. Hammurabi mówi

  Jeśli to prawda – bo wierzyć się nie chce – że posłanka na sejm dopuszcza się takiej obrazy wszystkich Polaków nie widzę innej drogi, jak złożenie poprzez prokuratora generalnego wniosku o aresztowanie tej wywłoki.
  Brak zdecydowanej i skutecznej reakcji ze strony organów zobowiązanych do tego będzie dowodem na cichy układ pomiędzy koteriami.
  Nie może tak być, że poseł jest bezkarny!
  Ciekawe, czy telewizja nagłośni ten skandal.
  Jak jeszcze długo pozbawione elementarnego poczucia godności śmieci będą wynoszone przez bandę skończonych idiotów na takie stanowiska?

  1. Jan mówi

   Szuja bolszewicka

 3. kici kici KOCUR mówi

  Zgodzę się tutaj z kolegą „armatorem”, tej głupiej babie wyżarło mózg. Takie brednie, takie idiotyzmy może wygadywać tylko osoba chora umysłowo. Żadne pieniądze, które z pewnością dostaje za takie występy od przeróżnych wrogich Polsce i Polakom organizacji i fundacji, nie usprawiedliwia takiej nienawiści do kraju którego językiem ta wykolejona baba, było nie było, włada.
  To jest właśnie typowy przykład MOWY NIENAWIŚCI.
  Ale z drugiej strony nie ma się co podniecać i tak nic tej „poseł” się nie stanie, trwa ukryta wojna, oni nam plują jawnie w twarz a my udajemy że deszcz pada. Nawet dosłownie niedawno jakaś obrzydliwa, wstrętna lewaczka napluła redaktorowi w twarz i co i nic! Pokazują ten filmik w internetach i oburzają się że tamta strona przekracza kolejne granice. A ja za Michalkiewiczem powtórzę „granic trzeba bronić” bo jak się tego nie robi to każda świnia przekroczy tę granicę, a miejsce świń jest w chlewie i tyle w temacie.

 4. AmerginMacEccit mówi

  Wyjątkowo chamski i prymitywny antypolski trolling…
  Obraziła moją babcię, która prawie została zabita przez SS-manna bagnetem, kiedy to rozwiązywali „sprawę Polaków” jednocześnie gdy rozwiązywali „sprawę Żydów”. Moja babcia też wtedy cierpiała, a dziadek był na robotach przymusowych, za co dostał jakieś śmieszne grosze odszkodowania. Ani jedno, ani drugie nie cieszyło się z niczyjego cierpienia. To skandal, że taki osobnik jest posłem. Chyba tylko demokracja ma to od siebie, że selekcjonuje takie indywidua na posłów.

  „Największą karą za brak zainteresowania się polityką jest to, że znacznie gorsi od was zainteresują się wami.” – Platon

 5. marju73 mówi

  Tak się dzieje gdy pozwala się chazarskiej dziczy udawać miejscowych. Ale to jeszcze nie koniec tej historii. Ona dopiero nabiera rozpędu.

 6. Marcin Malik mówi

  Ktoś mądry powiedział kiedyś: „Jeśli chcesz zniszczyć jakiś kraj, wspieraj jego lewicę.”

  Ja uważam, że aby zniszczyć Polskę, nie trzeba zrzucać bomb, nie trzeba posyłać czołgów i uzbrojonych żołnierzy. Spraw tylko, że miejscowi będą lewicowo-liberalni, i zamiast bomb zrzucaj murzynów i pedałów. Wtedy zamiast patriotyzmu rządzący będą budować poczucie winy, a historię zakłamią w taki sposób abyście wstydzili się być Polakami.

  Ten sposób jest tańszy, wygląda lepiej w telewizji, i miasta stoją całe, a naród jest tak ogłupiony że nawet nie widzi że staje się narodem afrykańskim i arabskim – bez wojny, z własnej nieprzymuszonej woli. Będzie walczyć za swój ostatni gwóźdź do trumny.

 7. robert mówi

  Paulin Młynarska opublikowała zdjęcie papieża z tęczowym krzyżem. „Facet bezcześci sam siebie”

 8. Tadeusz mówi

  Ruda mówi pewnie o swoim ojcu i dziadku . zapomniała jeszcze o tym że wyrywali paznokcie

 9. Kris mówi

  A może by tak przypominać tym dzikim czlłekokształtnym istotom kim byli ich dziadowie i rodzice ?jak to budowali łuki triumfalne witając Niemców czy sowietów jak to żywcem Polaków wrzucali do dołów z wapnem itd.

 10. Teresa Maria mówi

  Lać takie parszywe ryje i patrzeć, czy równo puchną. Co za prymitywy wybierają do sejmu takie sprzedajne , zakłamane świnie?

  1. Felek mówi

   Z tych 22 komentarzy,jakies 3-4 % to so urodzeni “ hejterzy, wypierdki bez sumienia “.
   To jest norma w każdym narodzie, na takie “ mendy “ trzeba uważac.
   Pani Teresa M. nadaje się na lidera tych 3-4%

 11. DD. mówi

  za te kłamstwa nalezy tę orwellowska schweine pozwac do sadu!!! a teraz, na bieżąco, nalezy ogolić łeb na łyso tej starej, zakłamanej do ostatnierj komórki, cynicznej, paskudnej obrzydliwej babie!! ogolić ten pusty łeb za posrednią współpracę z hitlerowcami bandytami SSynami tak jak to robili prawdziwi Polacy szmatom dającym d… SSynom niemeickim!!!

 12. Alek mówi

  Nic tylko przypomniec, ze nsdap zakladano w klubach sodomickich.
  Przypomniec, ze rzad hitlera skladal sie wylacznie prawiez sodomitow, z hitlerem na czele.
  Przypomniec, ze rzad hitlera walczyl o te tzw prawa kobiet.
  Wtedy klamstwa tej pani beda widoczne golym okiem w calej rozciaglosci. Metoda goebelsa , wielokrotne powtarzanie klamst uczyni z nich prawde. Wiec prawde trzeba z uporem przypominac, aby nie przeslonily je lewicowe klamstwa.

 13. Alek mówi

  Nic tylko przypomniec, ze nsdap zakladano w klubach sodomickich.

 14. Apolinary mówi

  Pytam: Dlaczego kłamców, niesłusznie oczerniających własny naród nie karze się za wrogą i kłamliwą propagandę, działającą na szkodę wizerunku Polski, robioną w imię obcych interesów?

 15. markusl mówi

  Chcialbym bardzo zeby tak bylo naprawde, tzn. , ze tej pani cos sie pod deklem poluzowalo, niestety obawiam sie , ze to jest celowe dzialanie na zlecenie. To jest w tym najstraszniejsze bo pokazuje ogrom spustoszenia w „przedstawicielach ” narodu polskiego. To sa zwykle menty, ktore dostaly sie do koryta wylacznie dzieki wsparciu jakiejs ubecji, i teraz im sie za to odwdzieczaja… Jedyne co mozna zrobic to odnotowac nazwisko i wyryc w pamieci… kiedys sie przyda, oczywiscie mam swiadomosc , ze „dzieci nie moga odpowiadac za grzechy rodzicow…” 🙂 Ale jesli tak bedzie to my ciagle bedziemy miec tak samo…

 16. iti mówi

  Natanjahu powinien was lewaki tęczowe zniszczyć za porównanie z Żydami.

 17. Stanisław mówi

  A rabin Mendel Schnirson czy jak mu tam, przyrównywał Hitlera do Boga i twierdził, że holokaust był dobry i polegał na amputacji nóg choremu, żeby mu ratować życie. I ten lewicowy półgłówek tego nie wiedział. Tego rabina ochraniali Niemcy i pomogli mu wyemigrować przez Litwę do USA gdzie zdechł chyba w 1996 roku

 18. Anahu Yamito mówi

  Lewactwo to robactwo, stonka…tfu!

  1. Ikss67 mówi

   Aby zrozumieć tę panią należałoby zrobić wstępna psychoanalizę. Kim byli jej rodzice i dziadkowie. Wtedy łatwiej byłoby być może zrozumieć dlaczego wszystko jej się kojarzy z rzekomą nienawiścią Polaków do żydów. Moim zdaniem to jednostka chorobowa. Ponieważ normalnie myślący człowiek nie skażony nazizmem czy żydostwem wyciąga logiczne wnioski. M.in że świat nie jest czarno biały. I byli i źli i dobrzy i Żydzi i Polacy. Ale fakt że powiela to niepotwierdzone kłamstwo o Jedwabnem, to pokazuje że raczej mamy tu do czynienia z post żydowska kalką mentalną. Po dziadkach lub po rodzicach. Taki jak to mowil rabin szurdrich taki antypolonizm wyssany z mlekiem matki. W końcu to tzw Żydzi jako jedyni kwiatami witali i Niemców i bolszewików. To jest taki wymowny symbol jak ci prawdziwi Żydzi traktowali Polskę i Polaków.

 19. mario mówi

  Wszyscy na to pozwalamy!Czy ktoś z Was walczy z tą hołotą na ulicach polskich miast?Pisanie komentarzy i gadanie bez końca takich gnid nie wykończy.To robactwo z lewacko-pedalskich ugrupowań trzeba rozgnieść jak karaluchy!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.