Taksi „POLSKA nie Polin” w Ostrowie Wielkopolskim! Lokalne media straszą więzieniem

9

Otrzymaliśmy zdjęcie od widza z taksówką, na której naklejono biało-czerwoną flagę oraz tekst: „POLSKA NIE POLIN”. Słowo „Polin” to hebrajski/żydowski odpowiednik nazwy naszego kraju, podobnie jak Poland po angielsku. Tekst może spowodować problemy dla właściciela, ponieważ w Oświęcimiu jednemu z kierowców postawiono zarzut nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych z powodu podobnej naklejki. Czy słusznie? – wpis o takiej treści opublikowała redakcja portalu Ostrow24.tv. Był to komentarz do zdjęcia taksówki, na której kierowca zamieścił naklejkę z napisem „Polska nie Polin”.

PRZECZYTAJ: Absurd goni absurd! Napisał na samochodzie „Polska a nie Polin”. Usłyszał zarzuty

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Redakcja portalu z Ostrowa Wielkopolskiego, powołująca się na publikowane przez nas informacje na temat kampera z napisem „Tu jest Polska a nie Polin”, próbowała zastraszyć taksówkarza, który na swoim samochodzie przypomniał właściwą nazwę państwa polskiego. Tymczasem, nie dość, że kierowca nie dał się zastraszyć, to  internauci pochwalili postawę mężczyzny i dziś, na swoich samochodach zamierzają zamieścić identyczne naklejki.

Ponadto lokalni propagandziści nie mieli nawet odwagi poprosić taksówkarza o komentarz do sprawy. My to uczyniliśmy.
Naszym obowiązkiem jest mówienie prawdy czy się to komuś podoba czy nie! Nie możemy pozwolić sobie na to, by środowiska żydowskie, które nigdy nie asymilowały się z państwem polskim, w sposób nieuzasadniony rościły sobie do niego prawo. „Polin” to haniebne określenie dla państwa polskiego i nie ma co do tego żadnych wątpliwości – zaznacza kierowca.

KOSZULKI „TU JEST POLSKA A NIE POLIN” – TUTAJ

Rzeczywiście. Nazwa „Polin to zamiennik dla Judeopolonii, którą ramię w ramię z bolszewikami próbowali zbudować Żydzi, którzy nigdy nie angażowali się w budowanie polskiej państwowości. Oczy żydów rosyjskich w pierwszym rzędzie skierowały się ku Polsce, gdzie i tak znaczne skupienie żydów zwiększyło się jeszcze na skutek, jak się rzekło, pogromów w Cesarstwie Rosyjskiem. Pierwszy zabrał w tej sprawie głos publicysta rosyjsko-żydowski z Odessy, Żabotinskij, który w szeregu artykułów począł dowodzi konieczności uznania na terytorium Królestwa Polskiego dwóch równorzędnych narodowości — żydów i Polaków, i pierwszy użył nazwy Judeo-Polonji. W ten sposób koncepcja teryłorjalno-państwowa żydowska przetworzyła się w eksterytorialno-narodowączytamy w Pamiętniku Pierwszego Walnego Zjazdu Zjednoczenia Polaków Wyznania Mojżeszowego Wszystkich Ziem Polskich (Warszawa, 1919).

Ostatecznie, w porozumieniu z szefem korporacji, taksówkarz zerwał naklejkę.
Prezes mnie o to poprosił. Nie naciskał. Zrobiłem to, mając jedynie na uwadze interes prowadzonej przez niego korporacji. Zapewniam jednak, że już niedługo naklejka ponownie pojawi się na tym lub innym samochodzie – kwituje mężczyzna.

W odpowiedzi na nacisk medialny i zastraszanie, do jednego z lokalnych przywódców środowisk patriotycznych, zgłosiło się kilkadziesiąt osób, by podobne naklejki zamieścić na swoich samochodach. Nie damy się zastraszyć w naszym kraju! – komentuje jeden z nich. Jak z tym „problemem” uporają się propagandziści?

Przypomnijmy, że 11 maja w Warszawie, gdy ulicami miasta kroczyło 20 tysięcy Polaków mówiących stanowcze NIE żydowskim roszczeniom, samochód na którym widnieje grafika „Tu jest Polska a nie Polin” został obrzucony jajkami. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Przeczytaj:

J. Międlar: Na jajkach się nie skończy. Poleje się krew! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Polska,a nie Generalna Gubernia!Polska,a nie eurokołchoz!

 2. Marianna mówi

  Na razie jeszcze POLSKA ale na jak dlugo kiedy prawda i fakty w podrecznikach do historii juz nie sa podawane!!! Az tak komuna nie klamala jak to robia PIS i PO oraz im podobni.

 3. jacek mówi

  brawa dla tego gościa, duże brawa !!

 4. stahu mówi

  POLSKA nie Polin ! Więcej naklejek, nie będą nam psy ojczyzny odbierać.
  Oj , się pomylą ..

  1. Krzysztof mówi

   Wrócą złodzieje to przeprowadzą decentralizację i zobaczysz ogrodzenia jak w Palestynie to powiesz patrz kurwa jednak.

 5. Janusz I mówi

  Obawiam się, że Policja dostanie odpowiednie wytyczne i jeśli nie do naklejki, to mają sto sposobów, żeby dowalić kierowcy.

 6. mm mówi

  prezydentem Polski musi zostać ktoś inny niz Duda-kornhauser!

 7. Krzysztof mówi

  Jeden to kupa, tysiące powinno być to zobaczą, że nie przelewki. Chyba, że doprowadzą do decentralizacji to łatwiej sobie poradzą i pokażą w jakich częściach będzie Polin.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.