„Dewiacje nie przejdą”. Billboardy w Białymstoku rozjuszyły tęczowych agresorów

jeden z billboardów Milczącej Większości w Białymstoku/ fot. Facebook
9

W ubiegłym tygodniu zawisły w Białymstoku billboardy będące odpowiedzią na agresję i prowokacje aktywistów LGBT. Na billboardach zamieszczono różne hasła, m.in. „Zło dobrem zwyciężaj”, „Dewiacje nie przejdą”, „Białystok przeciw zgorszeniom”, „Prawdy nie zasłonisz kłamstwem”. Wyrazy „zło”, „dewiacje”, „zgorszenie” i „kłamstwo” są w kolorach LGBT. Organizatorzy akcji, określający się jako Milcząca Większość, wyjaśniają motywy swojego działania na Facebooku.

Białystok mówi dość! Coraz śmielsze działania zwolenników 🏳️‍🌈 totalitaryzmu nie mogą pozostać bez odpowiedzi. Prowokacyjne billboardy z Białegostoku i antykatolickie szyderstwa z Warszawy wymagają głosu sprzeciwu. Głosu dotychczas niesłyszanego – głosu tych, którzy na co dzień milczą, ale tak jak większość naszego społeczeństwa mają dość ciągłych prowokacji, bluźnierstw, szyderstw z wiary i polskości i nie mają najmniejszej ochoty oglądać w telewizji kolejnych histerii rozwydrzonej bananowej młodzieży. Dlatego dziś Milcząca Większość przemawia! Chcemy pokazać, że nie pozwolimy zamknąć sobie ust garstce frustratów spod 🏳️‍🌈 flagi! Chcemy bronić naszej wiary i tradycji, bo tylko tam zawarte są prawdziwe wartości, prawdziwe dobro i prawdziwa miłość!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Białystok mówi dość❗️Coraz śmielsze działania zwolenników 🏳️‍🌈 totalitaryzmu nie mogą pozostać bez odpowiedzi….

Posted by Milcząca Większość on Wednesday, August 19, 2020

Organizatorzy informują też o reakcji na ich akcję. Piszą, że otrzymali ogromne poparcie z Białegostoku i innych miast z całej Polski. Pojawiają się głosy, że podobne akcje powinny zostać zainicjowane w innych miejscowościach. Jak należało się spodziewać tęczowi agresorzy zalali organizatorów akcji wyzwiskami. Próbowano zerwać jeden z billboardów. Rozpoczęła się nagonka w lewicowych mediach. Dostało się też firmie udostępniającej przestrzeń reklamową. Co ciekawe, ta sama firma w ubiegłym miesiącu udostępniła miejsce na tęczowe billboardy i nikt jej nie atakował.

– Wisienką na torcie jest pan prezydent Tadeusz Truskolaski, który już zapowiedział, że złoży zawiadomienie do prokuratury. Bo przecież nie może być tak, że ktoś w jego prywatnym mieście śmie korzystać z konstytucyjnej wolności słowa. Dla przypomnienia – jest to ten sam prezydent, który tak gorąco bronił w ubiegłym roku prawa uczestników tzw. Marszu Równości do manifestowania swoich poglądów. A żeby nie zrobiło się nazbyt poważnie, dodamy jeszcze, że jego zastępca Rafał Rudnicki jeszcze wczoraj zapierał się, że miasto nic nie może, ponieważ prywatna firma udostępniła przestrzeń reklamową za prywatne pieniądze, by po zapowiedzi prezydenckiego donosu przyklaskiwać świetnej inicjatywie włodarza miasta – informują organizatorzy akcji.

🏳️‍🌈 wolność słowaWczoraj teoretyzowaliśmy o tym, dlaczego ideologia 🏳️‍🌈 jest odmianą ideologii totalitarnej….

Posted by Milcząca Większość on Friday, August 21, 2020

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Rabini i księża poręczają za tęczowego chuligana: „Moralnym obowiązkiem jest pomóc Margot”

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Brawo Białystok!!!
  Teraz czas na wymianę prezydenta w następnych wyborach a i Krzysiowi Truskolaskiemu warto by było się przyjrzeć…

  1. LOL mówi

   truskolaski – kolejny szczur… pamiętamy

 2. Antyparch mówi

  trzaskowski w skowronkach. z bosakiem.

 3. Antyparch mówi

  truskolaski rzadzi juz 2 kadedencjiie. rzeczywiscie,zacny Bialystok,zacni bialostoczczanie. chyba ze konpederastia na truskolaskiego glosowala.

  1. Anahu Yamito mówi

   Przeca polowa wyborcow Konfederacji oddala glosy na arcylewaka i peadalskiego mentora czaska

 4. Anahu Yamito mówi

  Gonic to robactwo. Tfu!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.