W Szwecji powstanie organ zwalczający przemoc wobec… muzułmanek. Będą walczyć kredkami?

Fot. euroislam
4

Od czasu gdy do Szwecji przybyły setki tysięcy islamskich imigrantów, przestępczość w tym kraju wzrosła o ponad 900% oraz powstało ponad 60 stref szariatu. Z obawy przed islamską agresją policjanci odchodzą ze służby, a rodowici Szwedzi uciekają z kraju. Zamiast rozwiązać kwestię islamskiej przestępczości i deportować muzułmanów z kraju, Szwedzi bredzą o tolerancji, równouprawnieniu i powołują do życia dziwne urzędy. Jednym z nich jest tzw. Urząd Równości, który 1 stycznia 2018 rozpocznie swoją pracę w Goeteborgu. Oficjalnie będzie przeciwdziałał przemocy wobec muzułmanek, które padają ofiarą tzw. „kultury honoru”.
Przemoc wobec kobiet oraz ta związana z kulturą honoru to wielki, trudny do zwalczenia, społeczny problem w Szwecji. Rozbija on życie zarówno kobiet jak i dzieci – mówi minister ds. równości Asa Regner i zaznacza, że w do pracy w urzędzie powołano 70 pracowników.

Na czym dokładnie będzie polegała walka z islamskim fundamentalizmem? Jeszcze nikt tego szczegółowo nie zdradził. Ale biorąc pod uwagę Szwedzką bezradność w walce z islamską przestępczością, możemy mieć pewność, że Urząd Równości będzie kolejnym marksistowskim tworem, którego celem będzie usprawiedliwianie fundamentalizmu islamskiej mniejszości, która z biegiem czasu stanie się większością w Szwecji. Przecież to standard marksizmu kulturowego, którym kieruje się tamtejszy establishment. Poza tym jak nowy urząd może działać skutecznie, skoro szwedzcy policjanci odmawiają interwencji w dzielnicach szariatu? Przecież to nie pracownicy urzędu, a policjanci będą bezpośrednio interweniować, gdy jakaś muzułmanka będzie padała ofiarą agresji? A zatem od 1 stycznia długopisy i kredki idą w ruch. Poza tym, zamiast walczyć z islamską agresją wobec muzułmańskich kobiet, może warto by było powalczyć z islamską nienawiścią wymierzoną w stronę rodowitych Szwedów?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: rp.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Ze Szwecji to juz tylko Sabaton został,oni tez rzadko goszcza w tym muzułmanskim kraju.

 2. julie mówi

  Ga ha ha , w Szwecji , muzulmanki beds jredkami straszyc chlopiw. Chyba tych bialych przychlastow Szwedow. I the czerwone husciny na kebach . Kiepsko to widze

 3. Lamusso mówi

  Węgry:Druty kolczaste, płot pod napięciem, walka wręcz. Tak węgierscy bracia walczą z nielegalnymi imigrantami.

  Szwecja: W Szwecji powstanie organ zwalczający przemoc wobec… muzułmanek. Będą walczyć kredkami?

  No cóż…..brak słów.Do Szwecji powinien natychmiast wyemigrować najlepiej na stałe i dołączyć do tej „krwawej walki” ten kompletny 100% kretyn,oraz naczelny idiota z nowoczesnej, były na szczęście dyrektorek mieszkowski, razem z tymi swoimi mądrymi książkami.Po co jakieś tam kredki??? Dzięki temu durniowi na pewno ten upadły już kraj został by uratowany na zawsze od islamu tylko dzięki mądrościom z tych jego cudownych,osobistych podręczników.

  https://www.youtube.com/watch?v=WQ1Lf4cAUFE&feature=youtu.be&t=76

 4. Mr. ?? mówi

  Większość rdzennych szwedów to ludzie poddani praniu mózgów, wartościom unijnym, pozbawianiu agresji.
  Więc nie zdziwię się jak okaże sie że najwięcej przemocy wobec muzułmanek stosują muzułmanie.
  Szwecja stoczyła się już całkiem na dno, Ludowa Partia Liberałów chcą legalizacji kazirodztwa, nekrofilii, zoofilii do tego rezygnacja z państwa narodowego na rzecz superpaństwa Europa a raczej UZRE

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.