Szwecja: zakaz rozmowy z mediami o molestowaniu uczennic przez muzułmańskich uczniów

Johannesskolan w Malmo/fot. twitter
13

Dyrektorka szkoły podstawowej Johannesskolan w Malmo zakazała nauczycielom informowania mediów o przypadkach molestowania uczennic przez muzułmańskich uczniów. W szkole od dawna zdarzają się przypadki nękania i wykorzystywania seksualnego dzieci, w tym nawet sześcioletnich dziewczynek, którym muzułmańscy „koledzy” grożą gwałtem, ponieważ nie są ubrane zgodnie z wymogami islamu.

Dyrektorka Maria Berben Lidén rozesłane do wszystkich pracowników pismo, w którym zakazuje im rozmowy z dziennikarzami na temat imigracji i Islamu, oraz związanych z tym problemów. „Kilku rodziców jest niezadowolonych  z pracy wykonanej na zajęciach z niższych grupach wiekowych. Próbują dotrzeć do prasy i telewizji, żeby nagłośnić sprawę” – pisze dyrektorka.

Lidén informuje nauczycieli, że jedyną osobą, która może kontraktować się z mediami w tej sprawie, jest menedżer komunikacji dyrektora. „W szkole jesteś urzędnikiem i postępuj zgodnie z powyższymi wytycznymi” – nakazuje dyrektorka.

W opinii eksperta od wolności słowa Nilsa Funcke pismo wystosowane do nauczycieli stanowi naruszenie podstawowej wolności komunikacji.

Nasz komentarz: W obłąkanym świecie politycznej poprawności lansującej tezę o idealnym społeczeństwie multi-kulti molestowanie dzieci przez muzułmanów jest starannie ukrywane. Osoby takie jak Jayda Fransen i Paul Golding, które mają odwagę głośno mówić o islamskich gwałcicielach, trafiają do więzienia. Europa Zachodnia coraz bardziej stacza się w totalitaryzm, w którym priorytetem działań policyjnych jest zastraszanie i prześladowanie obywateli za jakiekolwiek słowo sprzeciwu wobec islamizacji Europy. Witajcie w kalifacie zbudowanym rękami polityków trąbiących o „wartościach europejskich”.

Źródło: samnytt.se

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  Czytałem kiedyś jedno z proroctw: Skandynawia będzie pod wodą. Nie dziwię się: Bóg jest bardzo cierpliwy, ale nie nieskończenie…

 2. polskiii mówi

  ty ale serio nie wolno mowic o tym ze sie bylo molestowany m to chore

 3. Hammurabi mówi

  Cóż można powiedzieć na takie informacje? Chyba tylko tyle, że ten niegdyś bogaty i spokojny kraj, niedościgły wzorzec dla biednych krajów tzw. „demoludów”, stanął na skraju przepaści. Osoby takie jak owa Maria Berben Lidén wołają by zrobić zdecydowany wielki krok w przód…
  Szwedzi urabiani dobrobytem, sterowani medialną papką i kierowani lewackimi metodami zatracili instynkt samozachowawczy. Zostali wykastrowani.
  Przypomina mi się słynna niegdyś prowokacja w czasie której zdecydowanie i stanowczo zareagował jedynie Polak.
  Zresztą zobaczcie i przypomnijcie sobie: https://www.youtube.com/watch?v=x7mtiPIonXs

 4. Constancja mówi

  W publicznych szkolach we Francji jest to samo. Kobiety nauczycielki sa zastraszane, czesto na antydepresantach, ale cicho sza…

 5. aalfa.oomega mówi

  O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego kondominium nad Wisłą: JUDE-Polonii], dżihadzie oraz III. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 6. sneik mówi

  I to są właśnie ścierwa lewackie skurwysyny powinno się te łajzy powywieszać nawet dzieci dla nich nie przedstawiają żadnej wartości

 7. Mr. ?? mówi

  Lewacka szwecja czyli syf na poziomie Sodomy i Gomory, chaos, upadek, mieszanie ras, płci, LGBTQ, brak kary śmierci za morderstwa, przyzwolenie na gwałty, pedofilie …
  podobnie francja, niemcy, belgia …

 8. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Cywilizacja zachodnia musi upaść. Wszystko na to wskazuje, że czas ten jest bliski. Cywilizacja śmierci ( aborcja, eutanazja) nie daje szansy życiu. To koniec.

 9. Stanisław48 mówi

  Taj się dzieje ponieważ rządzą światem bogaci psychopaci i degeneraci, którzy stracili kontrolę nad rozumem i kierują się tylko zyskiem i dewiacjami. Są wiadomego pochodzenia, z którego wywodzą się choroby psychiczne.

 10. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Dziś, mając tę widzę o multi kulti przestaję dziwić się Andersowi Breivikowi, że protestował jak umiał przeciw tej polityce. W zasadzie zabijał dzieci i młodzież lewaków i o lewackich przekonaniach. Chciał wykorzenić lewactwo u jego źródła. Lewactwo jednak odporne jest na wiedzę płynącą z doświadczenia życiowego. Oni bardziej są nastawieni na mądrości płynące od ich guru Sorosa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.