Szwecja: zakaz rozmowy z mediami o molestowaniu uczennic przez muzułmańskich uczniów

Johannesskolan w Malmo/fot. twitter
13

Dyrektorka szkoły podstawowej Johannesskolan w Malmo zakazała nauczycielom informowania mediów o przypadkach molestowania uczennic przez muzułmańskich uczniów. W szkole od dawna zdarzają się przypadki nękania i wykorzystywania seksualnego dzieci, w tym nawet sześcioletnich dziewczynek, którym muzułmańscy „koledzy” grożą gwałtem, ponieważ nie są ubrane zgodnie z wymogami islamu.

Dyrektorka Maria Berben Lidén rozesłane do wszystkich pracowników pismo, w którym zakazuje im rozmowy z dziennikarzami na temat imigracji i Islamu, oraz związanych z tym problemów. „Kilku rodziców jest niezadowolonych  z pracy wykonanej na zajęciach z niższych grupach wiekowych. Próbują dotrzeć do prasy i telewizji, żeby nagłośnić sprawę” – pisze dyrektorka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lidén informuje nauczycieli, że jedyną osobą, która może kontraktować się z mediami w tej sprawie, jest menedżer komunikacji dyrektora. „W szkole jesteś urzędnikiem i postępuj zgodnie z powyższymi wytycznymi” – nakazuje dyrektorka.

W opinii eksperta od wolności słowa Nilsa Funcke pismo wystosowane do nauczycieli stanowi naruszenie podstawowej wolności komunikacji.

Nasz komentarz: W obłąkanym świecie politycznej poprawności lansującej tezę o idealnym społeczeństwie multi-kulti molestowanie dzieci przez muzułmanów jest starannie ukrywane. Osoby takie jak Jayda Fransen i Paul Golding, które mają odwagę głośno mówić o islamskich gwałcicielach, trafiają do więzienia. Europa Zachodnia coraz bardziej stacza się w totalitaryzm, w którym priorytetem działań policyjnych jest zastraszanie i prześladowanie obywateli za jakiekolwiek słowo sprzeciwu wobec islamizacji Europy. Witajcie w kalifacie zbudowanym rękami polityków trąbiących o „wartościach europejskich”.

Źródło: samnytt.se

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  Czytałem kiedyś jedno z proroctw: Skandynawia będzie pod wodą. Nie dziwię się: Bóg jest bardzo cierpliwy, ale nie nieskończenie…

 2. polskiii mówi

  ty ale serio nie wolno mowic o tym ze sie bylo molestowany m to chore

 3. Hammurabi mówi

  Cóż można powiedzieć na takie informacje? Chyba tylko tyle, że ten niegdyś bogaty i spokojny kraj, niedościgły wzorzec dla biednych krajów tzw. „demoludów”, stanął na skraju przepaści. Osoby takie jak owa Maria Berben Lidén wołają by zrobić zdecydowany wielki krok w przód…
  Szwedzi urabiani dobrobytem, sterowani medialną papką i kierowani lewackimi metodami zatracili instynkt samozachowawczy. Zostali wykastrowani.
  Przypomina mi się słynna niegdyś prowokacja w czasie której zdecydowanie i stanowczo zareagował jedynie Polak.
  Zresztą zobaczcie i przypomnijcie sobie: https://www.youtube.com/watch?v=x7mtiPIonXs

 4. Constancja mówi

  W publicznych szkolach we Francji jest to samo. Kobiety nauczycielki sa zastraszane, czesto na antydepresantach, ale cicho sza…

 5. aalfa.oomega mówi

  O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego kondominium nad Wisłą: JUDE-Polonii], dżihadzie oraz III. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 6. sneik mówi

  I to są właśnie ścierwa lewackie skurwysyny powinno się te łajzy powywieszać nawet dzieci dla nich nie przedstawiają żadnej wartości

  1. werk mówi

   Prawda!

 7. Mr. ?? mówi

  Lewacka szwecja czyli syf na poziomie Sodomy i Gomory, chaos, upadek, mieszanie ras, płci, LGBTQ, brak kary śmierci za morderstwa, przyzwolenie na gwałty, pedofilie …
  podobnie francja, niemcy, belgia …

 8. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Cywilizacja zachodnia musi upaść. Wszystko na to wskazuje, że czas ten jest bliski. Cywilizacja śmierci ( aborcja, eutanazja) nie daje szansy życiu. To koniec.

 9. Stanisław48 mówi

  Taj się dzieje ponieważ rządzą światem bogaci psychopaci i degeneraci, którzy stracili kontrolę nad rozumem i kierują się tylko zyskiem i dewiacjami. Są wiadomego pochodzenia, z którego wywodzą się choroby psychiczne.

 10. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Dziś, mając tę widzę o multi kulti przestaję dziwić się Andersowi Breivikowi, że protestował jak umiał przeciw tej polityce. W zasadzie zabijał dzieci i młodzież lewaków i o lewackich przekonaniach. Chciał wykorzenić lewactwo u jego źródła. Lewactwo jednak odporne jest na wiedzę płynącą z doświadczenia życiowego. Oni bardziej są nastawieni na mądrości płynące od ich guru Sorosa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.