Szwecja: LGBTQ w katedrze. Dwóch homo-Adamów, dwie homo-Ewy oraz trans-płciowy wąż

Fot. Twitter
0

W Szwecji lewicowy obłęd sięgnął dna absurdu, lecz dzielnie kopie wgłąb. Luteranie postanowili uwiecznić w katedrze w Malmo Adama i Ewę w Raju jako homoseksualistów. Sam wąż-kusiciel został z kolei osobą „trans-płciową”, choć trudno jednoznacznie stwierdzić, jako kto się w rzeczywistości identyfikuje.

W ten jakże pomysłowy i odkrywczy pomysł wyznawcy doktryny Lutra rozpoczęli czas Adwentu. Katedra św. Pawła w Malmo została udekorowana nowym obrazem, którego tematyką był biblijny ogród Eden. W raju jednak, miast pary pierwszych ludzi, znajduje się ich czworo – dwóch Adamów i dwie Ewy, dla równowagi. Homo-pary, plus zmiennopłciowa kobieta w roli węża. Aby było w 100% tolerancyjnie i poprawnie, w każdej parze jedna z osób jest ciemnoskóra. Pozy namalowanych dalekie są od tradycyjnych, znanych nam ze ścian świątyń. Wszystko to za aprobatą „pastorki” Sofii Tunebro, kierowniczki katedry św. Pawła.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„- Z dumą i radością przyjmujemy ten Raj w kościele Pawła. Potrzebujemy obrazów, które są otwarte na większe włączanie i identyfikację Kościoła” –  orzekła pani Sofia, odnosząc się do najnowszego zabytku architektury „sakralnej”. „Chcemy wspólnie budować bardziej prawdziwy Kościół pokazujący,  że bez względu na to, kogo kochamy i kim się określamy, wszyscy mieścimy się w raju” – oświadczył kościół w Malmo.

To ciekawe, z jaką radością i pewnością ludzie umieszczają samych w siebie w raju bez zasad i ograniczeń. Oraz, najwyraźniej – bez ograniczającego swymi przykazaniami Boga. Czym jest jednak Raj bez Stwórcy? Czy, całkiem przypadkiem, chrześcijańscy działacze środowisk LGBT nie umieszczają samych siebie w Piekle?

Źródło informacji: nczas.com

Przeczytaj również:

UE: Co zrobić z nadmiarem cudzych pieniędzy, czyli Spurek zapowiada – nadchodzi wegańska rewolucja w Parlamencie Europejskim!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.