Szokująca relacja pracownika DPS o zgonach wśród zaszczepionych seniorów [WIDEO]

fot. pixabay
47

We wtorek (16.02.2021) Agnieszka Wolska przedstawiła w telewizji wRealu24 najnowsze wiadomości z Niemiec dotyczące tzw. walki z koronawirusem. Niemieckie władze nie zamierzają luzować drakońskich obostrzeń. Wręcz przeciwnie! Pod pretekstem mutacji wirusa jeszcze bardziej zaostrzono przepisy dotyczące wjazdu do Niemiec, co sparaliżowało ruch graniczny. Społeczeństwo jest teraz terroryzowane przy pomocy określenia „obszar zagrożony mutacją”.

Wolska opowiedziała też o szokującej relacji pracownika berlińskiego domu pomocy społecznej, który zgłosił się do pozaparlamentarnej komisji śledczej ds. koronawirusa i opowiedział o akcji szczepień przeciw Covid-19 przeprowadzonej w tej placówce. Z 31 pensjonariuszy, którym podano szczepionkę, siedem osób już nie żyje, ósma jest w stanie agonalnym, a jedenaście zdiagnozowano jako korona-pozytywne.

Po szczepieniach pojawiły się bardzo dziwne dolegliwości, których nie da się połączyć z chorobami, na które cierpieli seniorzy z tej placówki. Zaszczepieni sprawiali wrażenie przybitych psychicznie, byli ogromnie zmęczeni, zasypiali przy kolacji, chociaż poprzedniego dnia funkcjonowali normalnie. Przeprowadzone badania wykazały u nich poważne zmniejszenie nasycenia krwi tlenem. W niektórych przypadkach wystąpiła gorączka, obrzęki, wysypki, żółtawo-szare intensywne przebarwienia skóry, bardzo silne drżenie mięśni kończyn górnych i dolnych.

Zeznający przed komisją pracownik DPS był tym zszokowany, ponieważ przez wiele lat swojej pracy nigdy nie zetknął się tak gwałtownym pogorszeniem się stanu zdrowia swoich podopiecznych. Jeden z pensjonariuszy, śpiewak operowy, jeszcze dzień wcześniej był w świetnym stanie i urządził koncert dla pensjonariuszy. Po podaniu szczepionki jego stan zdrowia załamał się i mężczyzna zmarł.

Relacja pracownika DPS to nie jedyny przykład tego, że szczepienia w domach pomocy społecznej powinny budzić poważne wątpliwości. Wolska zrelacjonowała też wywiad ze specjalistą od etyki medycznej, z którego wynika, że podczas akcji szczepień w tych placówkach łamane są prawa człowieka. Wysłuchajcie koniecznie!

Źródło informacji: YouTube/WRealu24

Zobacz też:

Petycja w obronie lekarzy nękanych za krytykę covidowej polityki rządu: „Domagamy się zaprzestania represji ze strony izb lekarskich”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  67 zgonów w Szwecji jest powiązanych ze szczepionką Pfizera.

  1. Matka mówi

   Kłamczuszek…

  2. Hanna mówi

   Biedna babino, Robert pisze prawde. Zgony e zwiazku ze szczepieniami w Szwecji sukcesywnie rosna. Wielu szwedzkich lekarzy i innego personelu medycznego odmawia szczepienia sie, rowniez w US. Przestan wiec wyzwolona z inteligencji babo publikowac ciagle powtarzajace sie pomyje, zreszta nikt w to nie wierzy. Nie kompromituj sie ty…

  3. Matka mówi

   Zmyślaj dalej, Haniu vel. Halinko.

  4. Mordowiecki mówi

   Nie ośmieszaj się PiS-owski trollu. Wszyscy wiedzą, że ludzie po tych szczepionkach umierają.

  5. Matka mówi

   @Mordowiecki

   Oczywiście. Bo tak napisał jeden czy drugi przygłupi anonimowy troll. A inne, nie mniej głupie, łykają, jak jamochłony.

  6. Adrian mówi

   Depopulacja, zaczęło się od osób starszych i chorych, i wcale tak szybko się nie skończy. Nie po to możni tego świata wpakowali w to tyle kasy by na starszych i chorych skończyć.

  7. Matka mówi

   Im więcej będzie idiotów wierzących w fake newsy krążące w Internecie, jak choćby w ten wpis Roberta i niedostrzegających, że mamy do czynienia z realną pandemią (a nie wymysłem medialnym), tym faktycznie, dłużej będzie trwało, aż się to skończy.

  8. Hanna mówi

   Wyzwolona z inteligencji babo, przestan wrzeszczec, bo twojej zgnilej propagandy i tak nie kupimy. Podawanie naukowych zrodel, wedlug akribi, nie ma sensu, bo trudnej sztuki analitycznego myslenia, nie posiadasz. Ograniczona istoto zamilcz wiec i schowaj sie do nory.
   Robert pisze prawde, liczba zgonow i powaznych skutkow ubocznych w zwiazku ze szczepieniami przeciw covid szybko rosnie.

  9. Matka mówi

   Haniu, vel. Halinko, jakie ty tępa dzido źródła naukowe znasz? Patrząc na twoje obrzydliwe poglądy, to pewnie jakieś prace doktora Mengele. A patrząc na twój kurzy móżdżek to pewnie coś w stylu „Poczytaj mi mamo”.

  10. Hanna mówi

   Juz 70

 2. Matka mówi

  Szokująca to jest wasza głupota. Wolska to żadną poważną dziennikarka tylko po prostu Półka mieszkająca w Kolonii od dłuższego czasu publikująca sensacje na portalach dla świrów czy telewizji znanej z fake newsów, jak ta Roli. Ostatnio promowało tego pajaca co w mundurku po Warszawie jeździ twierdząc że do „Związku Jaszczurzego” należy.

  Ale macie zrodla. Podawajcie dalej te opowieści z mchu i paproci. Szkoda, hieny, że nie interesowały was tak potwierdzone zgony starszych ludzi tysiącami w DPS a Covid, wg was nieistniejący wszak.

  1. Halina mówi

   Twój rozpaczliwy skowyt wzbudza tylko litość, uspokój się, już pianę z pyska toczysz

  2. Marek mówi

   Jemu za to płacą. Jest na służbie oddelegowany na ten portal. Nie ma co mu odpowiadać tylko najlepiej go zablokować i nie grać w tego salonowca.

  3. Matka mówi

   Rozczaruję cię, nikt za „dyskutowanie” z jełopami na tego typu portalach by złamanego grosza nie dał. Charytatywnie próbuję niektórych z was uświadamiać. Taki wolontariat w Tworkach.

  4. Tolek mówi

   Nie zamierzamy cię tam odwiedzać.

  5. Matka mówi

   @Tolek, czy raczej podszywający się pod niego troll

   Nie jesteście tam jako odwiedzający.

  6. Matka mówi

   Skowyt, piana? No coś ty, głuptasku. Ja się bardzo dobrze bawię.

  7. Halina mówi

   To twoje miotanie się tutaj między Polakami, te głupie zaczepki,- jeśli cię bawią, to tym bardziej świadczą o twojej nędzy duchowej i intelektualnej. Jesteś beznadziejnym przypadkiem zgnilizny i z nami nie możesz się równać.

  8. Matka mówi

   Między Polakami? Halinko, weź się nie rozśmieszaj – tych kilku oszołomów, których tu „zaczepiam”, to zwykli idioci, a nie „Polacy”. Nie zasłaniaj się „Polakami”, ani nie usprawiedliwiaj narodowością głupoty.

   A co do zgnilizny i kto się może z kimś równać – zdecydowanie, Halinko, ludzie nawołujący do mordowania innych ludzi ze względu na narodowość są na samym dnie ścieku. Nie próbuj więc podskoczyć, bo do podłogi i tak nie sięgniesz.

  9. Halina mówi

   Waruj tu, gudłajski kundlu i czekaj na gwizdek, miej psie zasługi!

  10. Matka mówi

   Niejeden pustak już kozakował w necie, zamieszczając wpisy, podobne do twoich, np. wzywające do mordowania ludzi. Wiesz, Halinko, zwykle co działo się później, jak ktoś coś z tym zrobił i okazywało się, że wcale nie jest anonimowy? Zwykle był płacz, przeprosiny i błagania, by nic z tym nie robić, bo ja mam pracę, bo ja nie mam pieniążków itp. Lubisz upokorzenia?

  11. Halina mówi

   Jestem Polką i gnojów się nie boję, możesz cmoknąć podeszwy moich butów

  12. Matka mówi

   Taki „Polki” jak ty, to w czasie wojny na łyso golono. Splunąć nawet szkoda.

  13. Boleslaw mówi

   w DOS to nie tysiacami umierali ale milionami a nawet dziesiatkami milionow
   nie dalo sie wejsc do srodka zwloki tarasowaly weiscie zgroza.
   tak funkcjonuje propaganda dla glupcow.

  14. Matka mówi

   Tak, tysiącami. W Polsce do jesieni 15% zgonów to byli mieszkańcy DPS. A dolicz sobie do tego domy starców w Europie, USA, to spokojnie ci wyjdą dziesiątki tysięcy. W niektórych domach starców większość mieszkańców zmarła na Covid u szczytu epidemii.

   Idź teraz pajacu i swój durny komentarz o „zwłokach tarasujących wejścia” i „zgrozie” powiedz rodzinie któregoś z tych ludzi.

  15. Hwdp mówi

   Amantadyna Cię trollu wyleczy 🙂
   A tak na serio: rozpędź sie i walnij mocno łbem w ścianę, klepki wrócą na swoje miejsce

  16. Matka mówi

   Widzę, że przygłupy mają swoją drugą lewoskrętną witaminę C. Ktoś rzucił w Internecie, dorobili teorie spiskowe i łykają teraz, jak pelikany czy jamochłony. Ale, patrząc na twój nick, to błyskotliwego komentarza trudno się spodziewać.

  17. Marlena mówi

   Matka trollujesz tu od dawna. My od „teorii spiskowych” mamy inny pogląd na świrusa jak i na wiele innych tematów dotyczących społeczeństwa. Nie szkoda Ci energii, żeby tu wchodzić? Nieraz miałam łacha z Twoich postów. Ale teraz tak się rozpisałaś, że aż mnie żyłka pulsuje. Bo oczywiście stres dla staruszków jest jak mleczko, zgony w DPS tak liczne, pewnie. Ale domy pogrzebowe odbierały nieboszczyków głównie z domów. Pieklisz się, innym nazywasz amebami, ale to Ty nigdy inteletem tu nie świeciłaś. Dyskusje chcesz prowadzić, z tezą narzuconą przez MEDIA GŁÓWNEGO ŚCIEKU. Tutaj nie szukaj pachołków, tutaj zaglądają wolni ludzie.

  18. Matka mówi

   Marlenko, żeby być wolnym człowiekiem, to najpierw coś trzeba rozumieć. Bo wolność to podejmowanie decyzji i te wolny człowiek podejmuje świadomie. Sam fakt, że wirus, który zabił w Polsce kilkadziesiąt tysięcy ludzi i przyczynił się do największego wzrostu zgonów od II wojny światowej nazywasz „świrusem” pokazuje, że chyba nie bardzo rozumiesz. Ilość zgonów i informacja na co ktoś zmarł to FAKT, a nie „narracja prowadzona przez media głównego ścieku”. Od faktów nie uciekniesz.

   A jak tak „ci żyłka chodzi” i nieraz czytasz moje posty, to zapraszam do dyskusji, poświeć intelektem i użyj jakichś argumentów.

  19. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   Ty jesteś tylko zwykła żydowska dręczydupa. Takie gówno pod podeszwą Wolskiej, która na moment przestała patrzeć pod nogi. TFUU!

  20. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   Oczywiście to do @Matki.

  21. Matka mówi

   Myślisz pajacu, że kim ty jesteś? Zwykłym przygłupem piszącym od paru dni na tym forum non stop o żydowskich spiskach. Myślisz, że ktoś, z kogo ludzie powszechnie się śmieją, ma w ogóle możliwość zainteresować mnie swoją opinią o mnie?:)

  22. sal mówi

   Zasada jest taka – jeśli uważa Pan, że ta pani bez względu na to czy jest dziennikarką (a propos – który dziennikarz w polin jest poważny jeszcze?) mówi publicznie nieprawdziwe historie, to prosimy o kontrfakty; np. nie ma żadnej komisji pozaparlamentarnej w Niemczech, przed którą można cokolwiek zeznać, itp.

  23. Matka mówi

   Pani, po pierwsze. Po drugie, zasada jest taka, że ktoś, kto podaje jakieś rzekome fakty, powinien je uzasadnić. To ktoś kto twierdzi, że na Marsie żyją Marsjanie powinien wykazać, że są przesłanki tak twierdzić, bo to jego twierdzenie. A nie ktoś, kto mówi, że to bzdura. Niech pani „dziennikarka” poda szczegóły pozwalające zweryfikować tą informację, to będziemy weryfikować, a nie rzuca opowieści typu, że od jakiejś niby pracownicy DPS słyszała to i to.

 3. Boguslaw mówi

  Dziekuje, widze, ze nie bylem sam!
  Jesli to okazalo sie niemozliwe, aby ja deskami i gwozdziami zablokowac, nauczmy sie wspolnie, ja ignorowac, obojetnie jak prowokacyjnie sie by chciala produkowac!
  Raz na zawsze, jej wypowiedzi NIGDY nie byly godne czsasu do czytania, wiec i w przyszlosci, mozemy to sobie tez darowac!
  To tak, jakby pierdziala swoja geba, tak samo nie ma tam nic ciekawego i jedyne, co sensowne, wydaje sie przy takim smrodzie, po prostu odwrocic glowe!
  Pamietajmy, ze najbardziej napedza ja, jak sie jej odpowiada!
  Ostrzegajmy sie wzajemnie, ze nalezy ja ignorowac, chociarz bylaby to inaczej, naturalna ludzka reakcja!
  Jeszcze raz bardzo dziekuje, ze nie jestem sam! MORDKA!

  1. Matka mówi

   Boguś – dwa, nawet trzy czy cztery półgłówki zebrane razem, to niestety nie jest jedna głowa:).

  2. Tolek mówi

   Jak dodać do tego ciebie to będzie mniej niż zero.

  3. Matka mówi

   Dodałabym piątego półgłówka, ale wiem, że to nie Tolek, tylko pewnie któryś z tych czterech, już zliczonych półgłówków, tylko wstydzi się już dalej pod własnym nuckiem błaźnić.

 4. Ojciec mówi

  Matka !
  Wypad dzieci niańczyć !

  1. Halina mówi

   Lepiej niech się @Matka nie rozmnaża i od dzieci trzyma z daleka

  2. Matka mówi

   Ryj tam, naziolku.

  3. Matka mówi

   Ojciec, mnożenie już opanowane? Czy dalej ci, kretynie, 190 tys. zgonów na grypę wychodzi?

 5. Markusl mówi

  Akcja konon 19 (klontwa Kononowicza) w zasadzie powinna juz oficjalnie zmienic nazwe na Swiatowa Reforma Sluzby zdrowia, Opieki Spolecznej i Funduszy Emerytalnych , bo juz golym okiem widac jakie efekty przynosi i kto na tym zyskuje. Zgodnie z rzyska maksyma : ten zrobil kto zyskal… Widac tez, ze taka akcja musi potrwac, nie rok czy dwa. Tyle to potrzeba na wywolanie kontrolowanego kryzysu , ktory to znowu , zupelnie przypadkowo, przepompowal miliardy, z kont tych ktorych nie lubimy, na konta naszych sprzymierzencow. Akcja pozbycia sie nawisu demograficznego musi byc rozlozona na dluzej, zeby sie gawiedz mozna bylo kontrolowac. Praktyczne zaprzestanie leczenia przynosi wymierne oszczednosci, wprawdzie przykrywane sa pseudo wydatkami na kombunezony z workow na smieci i smieciowe maseczki , ktore nawet pylu nie zatrzymaja, ale tylko naiwniak uwierzy , ze to moze kosztowac wiecej niz operacja na sercu. Zobaczycie , ze na wiosne oglosza sukces szczepien , a na jesien problem wroci , tyle ,ze wtedy juz sie uzna , ze tak musi byc i musimy sie z tym pogodzic… Tyle zbiegow okolicznosci , ze tylko „Matula” moze pozostac swiecie przekonana, ze wladza i „nauka ” uratuje „nas” 🙂

  1. Matka mówi

   Ale się sensacyjnych powieści naxzytales, chłopie. Ale zdajesz sobie sprawę, że fikcja i rzeczywistość to nie to samo?

  2. Hanna mówi

   @Markus
   W wielu krajach wladze juz mowia o trzecim nawrocie zarazy i o koniecznosci szczepien co roku. Oficjalne komunikaty wskazuja na ponowne infekcje, mimo dwukrotnego szczepienia. Do tej pory tylko jedno jest pewne: producenci szczepionek zarabiaja miliardy.

 6. Hanna mówi

  Z calego swiata nadchodza bardzo niepokojace wiadomosci o zgonach i niebezpiecznych skutkach ubocznych w zwiazku ze szczepieniami przeciw corona. Kontrola nad szczepionkami wlasciwie jeszcze nie istnieje, bo czasu na to nie bylo. Ludzkosc jest wiec krolikami doswiadczalnymi, teorie medyczne frekwentnie sie zmieniaja. Dlatego sceptycyzm ludzi jest zrozumialy. Dlatego odmowy przyjmowania szczepionki to przeciez instynkt samozachowawczy – absolutny majorytet ludzi preferuje zycie. Dlatego wszelkie wszelkie ataki wscieklej matki czy jej podobnych sa nielogiczne. Bezdyskusyjnym jest fakt, ze kazda szczepionka, nie tylko ta przeciw corona, to ryzyko. A ryzyko jest w tym aktualnym przypadku jeszcze wieksze, bo szczepionka jest jedna wielka niewiadoma. Gloryfikujacy szczepionke powinni zamilczec – optymalny sposob na unikniecie jeszcze wiekszej kompromitacji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.