SKLEP-WPRAWO.PL

SZOK! Relacje z pustych szpitali podczas tzw. trzeciej fali pandemii [WIDEO]

szpital w Toruniu/ fot. screen
14

Na kolejnych konferencjach prasowych minister zdrowia Adam Niedzielski opowiada o strasznej trzeciej fali pandemii. Najpierw opowiadał, że nadejdzie i będzie straszna. Potem ogłosił, że nadeszła i jest straszna. Teraz opowiada, że będzie jeszcze straszniejsza.

W ramach walki ze straszną trzecią falą minister Niedzielski stworzył system, w którym nie leczy się nikogo – ani pacjentów z kowidem odciętych od możliwości kontaktu z lekarzem, ani cierpiących na choroby przewlekłe, którzy ze względu na pozytywny wynik testu są wysyłani na oddział zakaźny lub do izolacji domowej, ani całej reszty, której odwołano planowe zabiegi. Zamiast opieki zdrowotnej Polacy otrzymują codzienną dawkę psychozy.

Jak wygląda sytuacja w szpitalach? Oto dwa filmy nakręcone kilka dni temu. Pierwszy (w dwóch częściach) to relacja przeprowadzona 27 marca ze szpitala w Toruniu, a drugi to relacja z 29 marca w Kwidzynie. Oba filmy zostały nakręcone w ramach kontroli obywatelskiej. Co na nich widać? Puste korytarze i puste łózka, a dyrektor szpitala w Kwidzynie o 15.00 wychodzi z pracy. Tak wygląda walka z trzecią falą koronawirusa. Nic dziwnego, że dług zdrowotny rośnie i gwałtownie rośnie liczba zgonów. Jak się ludzi nie leczy, to umierają.


Zobacz też:

Dr Bodnar o Niedzielskim: „Minister eksperymentuje na ludziach, zamykając dostęp do lekarzy”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Jjsjsnw mówi

  Noi teraz widać jak oszust Morawiecki oszukuje społeczeństwo razem z Niedzielskim, co za nieludzie

 3. Matka mówi

  Debile, do tego wyjątkowo podłe debile z was….

  Jak jakikolwiek przyzwoity dziennikarz może pisać artykuł w oparciu o filmik wrzucony na twittera przez jakiegoś oszołoma (wystarczy spojrzeć na to, co ten pajac udostępnia – wydaje mu się, że żyje w obozie koncentracyjnym rządzonym przez Żydów – przecież to jest skala głupoty, którą osiągają naprawdę najgłupsi uczestnicy tego forum, typu Antypopis czy Bogusław). A setki osób, które codziennie umierają na Covid (wczoraj 650 osób, to jest wzrost całej ilości zgonów o 65% tylko w wyniku Covid) to pewnie symulują własny zgon, wcale w szpitalach pod respiratorami nie umierają.

  A w Święta pewnie, obrzydliwi kłamcy, do kościółka i pewnie komunię jak nic, bez spowiedzi przyjmiecie, bo sumienie w związku z tym, co tu wypisujecie, was nie ruszy.

  1. Tolek mówi

   Tyle, że ma tym gówno-portalu nie ma pół dziennikarza.

  2. Arek mówi

   @matka sierot po Stalinie
   To ze fakt nakręcony telefonem miał miejsce, wiemy z obu stron. Ci co kręcili materiał zilustrowali przeciążony do granic możliwości szpital ( i jeszcze bardziej przeciążony personel , mający teorie o maseczkach w poważaniu). Rzeczniczka szpitala ( w maseczce na dworze, a jakże) oburzona przed kamerami Polsatu , mówiła o bezprawnym wtargnięciu (bez maseczek , czyli stworzono potężne zagrożenie zdrowia i życia) i doniesieniu na policję z powodu podejrzenia przestępstwa . Oba przekazy się mijają , bo są adresowane do wyznawców anty covid i covid. Co ma do rzeczy to ze dziś zmarło 650 osób , logiku z Razem? Jakby zmarło 1600 to by coś zmieniło w tych przekazach ( i co niby?). A przy liczbie zmarłych np. 7 , to jedna z tych stron jest bardziej wiarygodna niż przy liczbie 1600?
   Bierzesz się , niedojdo z Razem, za szantaże moralne ( płacze nad zmarłymi zastawionymi samym sobie od wykrycia choroby do przyjazdu do szpitala) by w ten sposób jeden przekaz uwiarygadniac a inny dezawuować. Liczby zmarłych nadają się dla neobolszewików tylko dla organizacji ustawki pt. „Jacy my to wrażliwi”. Wy nie wrażliwi towarzysze, wy głupi jak but z Lewej nogi.

   1. Matka mówi

    „Co ma do rzeczy to ze dziś zmarło 650 osób , logiku z Razem? Jakby zmarło 1600 to by coś zmieniło w tych przekazach ( i co niby?). A przy liczbie zmarłych np. 7 , to jedna z tych stron jest bardziej wiarygodna niż przy liczbie 1600?”

    To, niepełnosprawna intelektualnie łajzo, że 650 zgonów dziennie to ludzie leżący masowo w szpitalach pod respiratorami, których zajętych jest już z 80 procent, podobnie jak łóżek covidowych, albo ludzie niemogący doczekać się karetki. A więc oznacza to przeładowanie służby zdrowia, w przeciwieństwie do liczby zgonów 7. Czyli trzeba być kretynem, wyciągając takie wnioski, jak tutejsi pożal się Boże „dziennikarze” z filmu nagranego przez jakiegoś anonimowego oszołoma z Internetu.

    1. Maciej mówi

     @tow. „Matka”

     Jak ludzie masowo leżą w szpitalach, między innymi, pokazał właśnie ten film. Reszta, to bełkot towarzyszki łącznie z ilością covidowych zgonów, no i z tymi karetkami…

     Towarzyszka dalej powtarza głupoty o ilości zgonów na covid zupełnie nie rozumiejąc, czym jest śmiertelność na covid – która, jak pokazuje statystyka, nie wnosi żadnych istotnych zmian do ogólnej ilości zgonów lat i okresów ubiegłych, co wskazuje na przypisywanie covidowi zgonów z innych przyczyn, w tym z podstawowych śmiertelnych chorób, gdzie nawet zwykłe przeziębienie albo katar może wycieńczony organizm doprowadzić do zgonu.

  3. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszko, to nie jest jeden film, pokazujący bezczelną ściemę o rzekomej pandemii covida.

   Covid to jedna z wielu odmian koronawirusa,
   – tak jak np. koronawirus 229E, także powodujący objawy przeziębienia albo zapalenie płuc (został wyizolowany już w 1965 r.),
   – albo koronawirus zespołu ostrej niewydolności oddechowej (SARS-CoV), który spowodował epidemię SARS w latach 2002–2004
   – czy też koronawirus związany także z ciężkim zespołem oddechowym (MERS-CoV) – epidemie w 2012 i 2015 r.

   Jednak dopiero teraz
   – stosując definicję pandemii (zamiast zgonów na ilość zakażonych),
   – manipulując wielkościami zarażonych (wyniki testów b. często wykazują dowolnego nie-covidowego koronawirusa albo nawet zarazki poza-koronawirusowe),
   – manipulując ilością zgonów na covida i ilością zgonów z chorobami współistniejącymi (co widać w porównywalnych statystycznie ilościach wszystkich zgonów)
   – i w związku z powyższym, siejąc dezinformację z wykorzystaniem mediów i narzędzi organizacji międzynarodowych oraz władzy poszczególnych państw – niszczy się w sposób zorganizowany i metodyczny wolność osobistą, społeczną i gospodarczą (podstawa kultury i cywilizacji). Zaprowadza się totalitaryzm (nowa normalność).

   1. Matka mówi

    Maciuś, ty naprawdę nie załapałeś jeszcze, idioto, że nikt nie zmienił definicji pandemii (nigdy nie była zależna od śmiertelności, ale od zasięgu choroby – łyknąłeś fake newsa, na którymś z tych twoich ukrytych przed Google supertajnych portali dla kretynów). I nadal, mizerio intelektualną, nie ogarniasz że otyły człowiek umiera na Covid tak samo jak otyły człowiek tak samo umiera na zawał. A nie na chorobę współistniejącą w postaci tego, że jest gruby? Myślałam, że nawet ty jesteś w stanie to załapać.

    1. Maciej mówi

     @tow. „Matka”

     – Gdyby WHO nie zmieniła definicji „pandemii”, za co zresztą była krytykowana w brytyjskim czasopiśmie medycznym „BMJ” oraz na posiedzeniu Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy – COVID-19 nie byłby problemem. Oryginalna definicja pandemii WHO określała jednoczesne epidemie na całym świecie „z ogromną liczbą zgonów i chorób”. WHO usunęła kryteria dotkliwości i wysokiej śmiertelności, pozostawiając definicję pandemii jako „ogólnoświatowej epidemii choroby”. Jeśli zintegruje się komentarze Amerykańskiego Ośrodka ds. Chorób i Zapobiegania, że ok. 94% zmarłych miało choroby współistniejące, które z łatwością mogą być prawdziwą przyczyną zgłaszanych zgonów z powodu COVID-19, wtedy staje się oczywiste, że propagandowo liczby są mocno zawyżane.

     – Towarzyszko, czyli jak ktoś był ciężko chory na chorobę nowotworową, ciężką niewydolność serca albo np. był w stanie ciężkim po wypadku samochodowym, itd – to w okresie przed-pandemicznej histerii umierał np. na stwierdzoną u nich grypę albo przeziębienie ?

     Rewelacja, towarzyszka jednym wpisem zlikwidowała statystyczne przyczyny zgonów, z którymi nie mogła sobie dać rady, od wielu lat, cała światowa medycyna. A nawet więcej – w ten sposób można w ogóle zlikwidować dotychczasową klasyfikację chorób nieuleczalnych i śmiertelnych albo pourazowych przyczyn śmierci – ograniczając się np. do stwierdzonego przeziębienia, albo jakiejś banalnej, dla zdrowego człowieka, bakteryjnej infekcji.

  4. Robert mówi

   tiaaaa, facet jest oszołom bo wrzucił film nagrany telefonem i to nie przynależnym do tvp ani tvn 🙂 litości. Wyj do księżyca, bo gdyby prawda potrafiła srać i nasrała ci na głowę, to nadal byś udawała że nie widzisz gówna. Co wspólnego z tym co widać na filmie, mają inne filmy na jego profilu? nie widzisz co zostało nagrane, czy nie chcesz widzieć?

   1. Matka mówi

    Jest oszołomem bo uważa, że żyje w obozie koncentracyjnym Polin i jego konto na Twitterze to maszynka do podawania najgłupszych treści w Internecie. Skoro jesteś zbyt głupi, by dostrzec w tym coś, co powinno powstrzymać cię od traktowania takiego świra poważnie, to jest to twój problem.

 4. mario mówi

  A może ktoś policzy ile naprawdę osób zmarło na Covid?Wśród 650-ciu na Covid zmarło 45 osób reszta to „sercowcy”,”rakowcy”,Itd ITD u których wykryto wirusa ale nie był on przyczyną śmierci.Jeśli ktoś wierzy w te setki zmarłych na Covida jest po prostu idiotą!!!!

  1. Matka mówi

   Nie, idioto. Jak ktoś miał otyłość, nadciśnienie czy np. cukrzycę, dostał Covid, wystąpiły silne objawy, np. ostra niewydolność oddechowa, to zmarł na Covid. Że też żaden idiotą nie pisze, że ludzie np. z otyłością czy nadciśnieniem dostający zawalu albo zaawansowanego nowotworu wcale nie umierają na zawał czy nowotwór, tylko przy Covidzie taki wysyp pajaców.

 5. tramp6 mówi

  Myślę,że już najwyższa pora wykluczyć z grona zajadłych komentatorów indywiduum pod nickiem matka,
  jako wyrafinowanego siewcę psychozy a przy tym ordynarnie ubliżającego wszystkim ,którzy dają wiarę faktom, i prawdziwym statystykom -tego żądam od portalu 'Wprawo”.
  Natomiast już prywatnie to uważam ,że trzeba mu sprawić porządny wycisk choćby za to chamstwo
  językowe wobec wszystkich.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.