SZOK! Kara więzienia za negowanie katastrofy klimatycznej. Zieloni lobbyści chcą zamknąć usta swoim adwersarzom

strajk klimatyczny w Indiach/ fot. Facebook/Greenpeace
2

Niemieckie Stowarzyszenie Energetyki Słonecznej wzywa na swojej stronie internetowej do karania osób, które pomniejszają lub negują tzw. katastrofę klimatyczną. „Ktokolwiek trywializuje katastrofę klimatyczną lub jej zaprzecza w sposób, który prawdopodobnie zakłóci, zdyskredytuje lub całkowicie uniemożliwi obronę przed katastrofą klimatyczną w oparciu o paryską konwencję klimatyczną, podlega karze grzywny do wysokości wynagrodzenia za 300 dni. W przypadku recydywy, podlega karze więzienia” – czytamy w artykule opublikowanym na stronie stowarzyszenia.

Osoby negujące istnienie katastrofy klimatyczne nazwano w tym artykule „sabotażystami”. „To, co robią trywializujący, można określić jako sabotaż, a sabotowanie środków wyjątkowych powinno być karane” – stwierdza autor artykułu. Twierdzi też, że karanie „sabotażystów” nie narusza wolności słowa, ponieważ „wolność słowa ma również ograniczenia prawne”. Jako przykład wskazano penalizację wypowiedzi oszczerczych i zniesławiających.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Zielony terror nasila się z każdym dniem. Klimatyczne oszołomy napędzające gigantyczne zyski klimatycznym hochsztaplerom wspólnie dążą do zamknięcia ust swoim adwersarzom. A ponieważ nie ma żadnych dowodów na to, że człowiek odpowiada za zmiany klimatyczne, zieloni terroryści chcą doprowadzić do karania tych, którzy wykazują, że opowieści o klimatycznej katastrofie to antynaukowe brednie.

Najpierw wprowadzono w obieg określenie „negacjoniści klimatyczni” na wzór „negacjonistów Holokaustu”. Teraz trwa propagandowa akcja, której celem jest przekonanie opinii publicznej, że dla dobra ludzkości należy zamykać w więzieniach „negacjonistów klimatycznych” tak jak robi się to w przypadku „negacjonistów Holokaustu”. Atmosferę grozy skutecznie napędza Greta Thunberg, czyli chora dziewczyna wystawiona przez hochsztaplerów na front walki o klimat. W rzeczywistości nie chodzi o klimat tylko o gigantyczny skok na kasę, sterroryzowanie społeczeństwa i ograniczenie swobody badań naukowych. Krok po kroku zmierzamy ku katastrofie, ale klimat nie ma tu nic do rzeczy. Klimat jest tylko pretekstem do zaprowadzenia zielonego totalitaryzmu.

Globkurier [CPS] PL

Źródło informacji: stopwiatrakom.eu

Zobacz tez:

Katarzyna TS: Marksistowski krasnal i klimatyczny Holokaust

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Buran mówi

    Karalność za MYŚLOZBRODNIĘ coraz bliżej. Machina rozpędza się.

    1. 1984 mówi

      welcomes

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.