Szok! Duńska telewizja emituje bajkę o mężczyźnie z najdłuższym penisem świata [WIDEO]

bajka "John Dillermand"/ fot. screen
3

Na początku stycznia 2021 duńska telewizja publiczna DR rozpoczęła emisję serialu rysunkowego dla dzieci o mężczyźnie z najdłuższym penisem świata. Bohater bajki nazywa się John Dillermand, co po duńsku oznacza „człowiek-penis”. Jest to mężczyzna w średnim wieku, który nie kontroluje swojego przyrodzenia i ma przez to liczne kłopoty. Serial przeznaczony jest dla dzieci w wieku od czterech do ośmiu lat.

Serial skrytykowali rodzice piszący w komentarzach na profilu telewizji w mediach społecznościowych, że jest to propagowanie pedofilii. Eurodeputowany z prawicowej Duńskiej Partii Ludowej określił bajkę jako „głęboko naganną”. Animację skrytykowała również duńska pisarka i feministka Anne Lise Marstrand-Jorgensen, według której film jest „bezmyślny”, ponieważ pokazuje „dominację penisów”. – Problematyczne i głupie w czasach MeToo jest pokazywanie, że przyrodzenie Johna ma własną wolę i jest winne problemów bohatera – uważa badacz płci na Uniwersytecie w Roskilde Christian Groes.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dyrektor stacji DR wyjaśnia, że produkcja była konsultowana z psychologami dziecięcymi oraz duńską organizacją pozarządową, zajmującą się wychowaniem seksualnym. – Jesteśmy zadowoleni z serialu, a dzieci bardzo dobrze go przyjęły. Pierwsze trzy odcinki obejrzało 250 tys. widzów, więc nie rozważamy wstrzymania emisji kolejnych części. Film będzie udostępniany zgodnie z planem – stwierdziła Sarah Cecilie Simone Hansen z DR.

Źródło informacji: Polsat news, rmf24.pl, YouTube

Zobacz też:

Atakują kłamstwem i manipulacją! Autorzy bloga „Islamista” napisali list do prokuratury ws. uniewinnienia Jacka Międlara

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Robert mówi

    Zastanawiam się do czego są zdolni ci duńscy psychologowie?!

  2. Buran mówi

    Dobra rada dla duńskiej telewizji; na szajbę czasami pomaga gumowy młotek, tylko trzeba się nim mocno jeb..ć w czoło.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.