Szajba Scheuring-Wielgus: jej „środkowy syn” wspiera strajk pisząc egzamin dzięki „łamistrajkom”

Joanna Scheuring-Wielgus/ fot. twitter
7

– Mój środkowy syn pisze już egzamin. A razem wspieramy nauczycieli w 8 dniu strajku – obwieściła na Twitterze posłanka Joanna Scheuring-Wielgus.

Pośród wielu ujemnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota – powiedział prof. Bogusław Wolniewicz. I oto mamy kolejny przykład potwierdzający tę tezę. Jak można w jednym wpisie okazać radość z tego, że syn pisze egzamin i jednocześnie oświadczyć, że wspiera się nauczycieli, którzy usiłowali doprowadzić do odwołania egzaminów? Przecież „środkowy” syn Scheuring-Wielgus mógł przystąpić do egzaminu dzięki „łamistrajkom”, których strajkujący nauczyciele i ich zwolennicy wyzywają od najgorszych. Czy posłanka Wiosny nie widzi, że to, co napisała, jest nielogiczne? Internauci piszą o tym wprost, ale czy do Scheuring-Wielgus w ogóle cokolwiek dotrze? Chyba nie. Przezwisko „Szajbus-Bajbus” pasuje do niej jak ulał.

Przeczytaj też:

Scheuring-Wielgus jak żydowski „król” getta Rumkowski: wydajcie swoje dzieci na śmierć

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Komentator Trń mówi

  – – widać, że do tej pory , nie została wybatożona na gołą d……. – co już kiedyś proponował Pan Stanisław Michalkiewicz….

 2. ifigenia mówi

  Boże Święty jakże można być tak ogromnym głupcem jak JSW? Obserwuję ją od ponad trzech lat i dłużej już nie da się znieść tego co ona mówi, bełkocze, wyczynia. Biega toto nie wiaodmo skąd, nie wiadomo dokąd, plecie od rzeczy, osmiesza toto siebie i Państwo polskie. A wszystko z racji tego, ze jakas totalnie nieodpowiedzialna grupa ludzi, dała temu mandat do pełnienia roli posła. A to przeciez żaden poseł, to dywersant, nicość merytoryczno-intelektualna, donosiciel na Polskę. Żałosna postać. No i ten jej 'środkowy syn’…… rany Boskie!!! Ręce opadają! Średni syn – ty potwornie intelekktualnie uboga istoto. Średni, a nie środkowy!

  1. Hammurabi mówi

   A ja bezsilnie obserwuję „polski” sejm od ponad pięćdziesięciu lat. Wpierw przerażającą bezmyślną jednomyślność towarzyszy i ich satelitów, później kontraktowych „posłów układowców” i piwoszy, by obecnie oglądać osłów.
   Sam nie wiem, co gorsze dla Rzeczpospolitej.
   Krótko. Polskie społeczeństwo pozbawiane elit przez okupantów i zdrajców, stało się ubezwłasnowolnionym zbiorem społecznym, sterowalnym i uległym.
   Zdrajcy, sprzedajne miernoty i kompletni, doskonali w swojej formie obślizgli sługusi partyjnych kacyków zagarnęli dla siebie władzę ustawodawczą.
   Wielgus wcale nie jest wyjątkowa. Jest jak zmielone ziarenko maku, w makowcu pełnym podobnych do niej ziarenek składających się na całość.
   Polacy nie widzą i nie chcą widzieć. Nie pamiętają i nie chcą pamiętać, bo żyją tym, co dziś. To, co było wymaga myślenia a to co będzie poświęcenia. Tu znów objawia się brak elit, mogących swoim przykładem poderwać rodaków, zjednoczyć i poprowadzić. Efektem będą znów te same zakazane gęby w parlamentach, co jest o tyle gorsze, że Wielgus zwyczajnie nie grzeszy intelektem w przeciwieństwie do innych, często milcząco rozgrywających swoje partie.

 3. Paweł mówi

  Czy za pokazanie ultra kretynce Środkowego Palca mogę zostać wtrącony do lochu…?

 4. Robert mówi

  Cher ,,if you believe,,tak jak szer…też tańczyła w samych stringach,z czerwonym paskiem PO środku,a środki są rozmaite…dla dobrej oceny

 5. Robert mówi

  Choć płodna była,nim w wyPOrach zwyciężyła i strzałem na koszulkę,POwiedziała DOŚĆ wyborów,wybieram środkowego!

 6. Buran mówi

  Posłów do sejmu przed zgłoszeniem kandydatury, powinno się badać psychiatrycznie i ewentualnie jakiś test na inteligencję, bo później wychodzą takie kompromitujące – także nas – obrazki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.