Szajba powraca! Ministerstwo Klimatu organizuje nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej [WIDEO]

minister klimatu Michał Kurtyka/ fot. screen
10

W środę (22.04.2020) minister klimatu Michał Kurtyka ogłosił rozpoczęcie naboru do Młodzieżowej Rady Klimatycznej, która będzie ciałem doradczym ministra. Do jej zadań należeć będzie wyrażanie opinii w zakresie spraw objętych działami administracji rządowej klimat i energia, a w szczególności przedstawianie opinii na temat planowanych zmian polityki, strategii i zmian legislacyjnych w zakresie właściwości ministra klimatu, w tym propozycji rozwiązań.

Do Rady mogą kandydować osoby, które w dniu ogłoszenia naboru ukończyły 13 lat, a jednocześnie nie miały ukończonych 26 lat. Termin zgłoszenia upływa 29 maja. Wyniki naboru będą opublikowane na stronie internetowej Ministerstwa Klimatu do 30 września 2020 roku.

Wsparcie - darowizny

Rada będzie składać się z 32 członków, wybranych po 2 osoby z każdego województwa. Kandydaci mają przygotować 2-stronicową odpowiedź na pytanie „Dlaczego chcesz być członkiem Młodzieżowej Rady Klimatycznej?” i prezentację. Oceniana będzie kreatywność przygotowanego uzasadnienia oraz prezentacji oraz współpraca, komunikatywność i zaangażowanie w akcje środowiskowe zbieżne z celami działania Ministerstwa Klimatu.


Mój komentarz: Wydawać by się mogło, że pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 przyczyni się do wyeliminowania absurdów takich jak np. dziecięca krucjata klimatyczna. Ale nie! Szajba powraca i to w formie coraz bardziej kuriozalnej. Minister klimatu powołuje ciało doradcze składające się z rozhisteryzowanych nastolatków, z którymi będzie konsultował politykę, strategię i zmiany legislacyjne. Trudno wyobrazić sobie coś równie głupiego. A kto płaci za te idiotyzmy? Pan płaci, pani płaci, społeczeństwo. Wszyscy płacimy za fanaberie ministra Kurtyki, który będzie urządzał konsultacje z dziećmi ogłupionymi przez Gretę Thunberg. Ratunku!

Źródło informacji: gov.pl, Twitter

Zobacz też:

„Zniszcz mi pusię, nie planetę”. Strajk klimatyczny, czy burdel? Co na to minister ds. klimatu?

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Gdybym o tym nie przeczytał, nie uwierzyłbym, że to się naprawdę dzieje.

 2. A.K. WALCZY mówi

  MINISTERSTWO ….DS KLIMATU –14 ZASTEPCOW I WICE….WICE…MINISTROW —KURTYKA—-TEN CO TANCOWAL—-W KATOWICACH W 2018 ROKU ZA NASZE PIENIADZE NA LEWACKIM SPEDZIE —– LYSA PALA…..W OKULARKACH TYPU BERIA

 3. Obywatel mówi

  To nie szajba lecz ściema dla ciemnego ludu, bo tak naprawdę lewackiemu-globalistycznemu PiSowi nie chodzi ani o ochronę środowiska/klimatu, ani o ochronę zdrowia Polaków. Po prostu służą interesom globalistów i nienawidzą polskości. W przeciwnym razie nie wpuszczaliby setek tysięcy ton śmieci z zagranicy, nie tolerowaliby 5G i GMO, nie pozwoliliby importować odpadów nuklearnych z innych państw itd.

  https://medianarodowe.com/odpady-nuklearne-z-krajow-unii-europejskiej-maja-byc-skladowane-w-polsce/

 4. ROMAN mówi

  szajba nie wraca, szajba cały czas trwa, jeszcze przed powołaniem ministerstwa klimatu…

 5. maciek mowi . mówi

  Wiekszego idiotyzmu nie mogli wymyslec ! Dokat ta banda zbocazencow nas chce prowadzic ? Zamiast
  wiary w Boga kaza nam wierzyc w tzw. ” zmianyt klimatyczne ” I tworza nastepna grpke swirusow
  ktorzy za pieniadze beda glosic to co akurat jest tym POlitycznym zbokom I ich prowadzacym potrzebne !
  Nie damy sie oglupic tym swirusom I bedziemy sie sprzeciwiac wszystkiemu co uchwala jak w USA !

 6. z-k mówi

  Samo powołanie ministerstwa klimatu było przejawem lewackiego zidiocenia. Kto to wymyślił? Zidiocenie będzie postępowało i obrastało w struktury personalne a to już nie idiotyzm a sposób na zagwarantowanie sobie tłustej zupy na całe lata aż przyjdą drudzy lepiej ustosunkowani.

 7. jasiu244 mówi

  A mówią, że korona nie atakuje mózgu.

 8. Krzysztof mówi

  Czy w tym kraju nie można obsadzać ważnych stanowisk Polakami – nie nadają się , czy nie mogą przełamać hegemoni żydowskiej , bo kto inny jest na zdjęciu , a w rządzie jest cała masa takich – a może nie ?

 9. Teresa Maria mówi

  Rzeczywiście zidiocenie tej bandy sięga zenitu. Ja ten nierząd a szczególnie jego wyznawców nazywam sektą pisowską. Jest guru i są prawdy objawione i nic innego nie ma racji bytu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.