Szajba powraca! Ministerstwo Klimatu organizuje nabór do Młodzieżowej Rady Klimatycznej [WIDEO]

minister klimatu Michał Kurtyka/ fot. screen
10

W środę (22.04.2020) minister klimatu Michał Kurtyka ogłosił rozpoczęcie naboru do Młodzieżowej Rady Klimatycznej, która będzie ciałem doradczym ministra. Do jej zadań należeć będzie wyrażanie opinii w zakresie spraw objętych działami administracji rządowej klimat i energia, a w szczególności przedstawianie opinii na temat planowanych zmian polityki, strategii i zmian legislacyjnych w zakresie właściwości ministra klimatu, w tym propozycji rozwiązań.

Do Rady mogą kandydować osoby, które w dniu ogłoszenia naboru ukończyły 13 lat, a jednocześnie nie miały ukończonych 26 lat. Termin zgłoszenia upływa 29 maja. Wyniki naboru będą opublikowane na stronie internetowej Ministerstwa Klimatu do 30 września 2020 roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rada będzie składać się z 32 członków, wybranych po 2 osoby z każdego województwa. Kandydaci mają przygotować 2-stronicową odpowiedź na pytanie „Dlaczego chcesz być członkiem Młodzieżowej Rady Klimatycznej?” i prezentację. Oceniana będzie kreatywność przygotowanego uzasadnienia oraz prezentacji oraz współpraca, komunikatywność i zaangażowanie w akcje środowiskowe zbieżne z celami działania Ministerstwa Klimatu.


Mój komentarz: Wydawać by się mogło, że pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 przyczyni się do wyeliminowania absurdów takich jak np. dziecięca krucjata klimatyczna. Ale nie! Szajba powraca i to w formie coraz bardziej kuriozalnej. Minister klimatu powołuje ciało doradcze składające się z rozhisteryzowanych nastolatków, z którymi będzie konsultował politykę, strategię i zmiany legislacyjne. Trudno wyobrazić sobie coś równie głupiego. A kto płaci za te idiotyzmy? Pan płaci, pani płaci, społeczeństwo. Wszyscy płacimy za fanaberie ministra Kurtyki, który będzie urządzał konsultacje z dziećmi ogłupionymi przez Gretę Thunberg. Ratunku!

Źródło informacji: gov.pl, Twitter

Zobacz też:

„Zniszcz mi pusię, nie planetę”. Strajk klimatyczny, czy burdel? Co na to minister ds. klimatu?

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Gdybym o tym nie przeczytał, nie uwierzyłbym, że to się naprawdę dzieje.

 2. A.K. WALCZY mówi

  MINISTERSTWO ….DS KLIMATU –14 ZASTEPCOW I WICE….WICE…MINISTROW —KURTYKA—-TEN CO TANCOWAL—-W KATOWICACH W 2018 ROKU ZA NASZE PIENIADZE NA LEWACKIM SPEDZIE —– LYSA PALA…..W OKULARKACH TYPU BERIA

 3. Obywatel mówi

  To nie szajba lecz ściema dla ciemnego ludu, bo tak naprawdę lewackiemu-globalistycznemu PiSowi nie chodzi ani o ochronę środowiska/klimatu, ani o ochronę zdrowia Polaków. Po prostu służą interesom globalistów i nienawidzą polskości. W przeciwnym razie nie wpuszczaliby setek tysięcy ton śmieci z zagranicy, nie tolerowaliby 5G i GMO, nie pozwoliliby importować odpadów nuklearnych z innych państw itd.

  https://medianarodowe.com/odpady-nuklearne-z-krajow-unii-europejskiej-maja-byc-skladowane-w-polsce/

 4. ROMAN mówi

  szajba nie wraca, szajba cały czas trwa, jeszcze przed powołaniem ministerstwa klimatu…

 5. maciek mowi . mówi

  Wiekszego idiotyzmu nie mogli wymyslec ! Dokat ta banda zbocazencow nas chce prowadzic ? Zamiast
  wiary w Boga kaza nam wierzyc w tzw. ” zmianyt klimatyczne ” I tworza nastepna grpke swirusow
  ktorzy za pieniadze beda glosic to co akurat jest tym POlitycznym zbokom I ich prowadzacym potrzebne !
  Nie damy sie oglupic tym swirusom I bedziemy sie sprzeciwiac wszystkiemu co uchwala jak w USA !

 6. z-k mówi

  Samo powołanie ministerstwa klimatu było przejawem lewackiego zidiocenia. Kto to wymyślił? Zidiocenie będzie postępowało i obrastało w struktury personalne a to już nie idiotyzm a sposób na zagwarantowanie sobie tłustej zupy na całe lata aż przyjdą drudzy lepiej ustosunkowani.

 7. jasiu244 mówi

  A mówią, że korona nie atakuje mózgu.

 8. Krzysztof mówi

  Czy w tym kraju nie można obsadzać ważnych stanowisk Polakami – nie nadają się , czy nie mogą przełamać hegemoni żydowskiej , bo kto inny jest na zdjęciu , a w rządzie jest cała masa takich – a może nie ?

 9. Teresa Maria mówi

  Rzeczywiście zidiocenie tej bandy sięga zenitu. Ja ten nierząd a szczególnie jego wyznawców nazywam sektą pisowską. Jest guru i są prawdy objawione i nic innego nie ma racji bytu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.