Sympozjum „Oblicza pandemii”. Referat dr. Zbigniewa Martyki: „Nie wolno nam przyjmować innych pacjentów niż zakażonych koronawirusem” [WIDEO]

dr Zbigniew Martyka/ fot. screen
3

W sobotę (29.01.2022) w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbyło się sympozjum „Oblicza pandemii”. Wydarzenie było relacjonowane przez Telewizję Trwam i Radio Maryja. Do udziału w sympozjum zostali zaproszeni eksperci o różnych poglądach i zapatrywaniach na pandemię, ale zwolennicy sanitaryzmu i masowych szczepień odmówili przyjścia. Czyżby bali się konfrontacji z tymi, których pogardliwie nazywają płaskoziemcami i foliarzami?

W sympozjum udział wzięli m.in. dr Włodzimierz Bodnar, dr Zbigniew Martyka, dr Paweł Basiukiewicz, dr Marek Sobolewski i red. Jan Pospieszalski. Referaty wymienionych osób zostaną sukcesywnie opublikowane na naszym portalu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dr Zbigniew Martyka, którego referat publikujemy poniżej, wskazał na systemowy paraliż służby zdrowia jako główny czynnik, który doprowadził do gigantycznej liczby nadmiarowych zgonów w Polsce. Wskazał też, że jako ordynator oddziału zakaźnego nie może leczyć pacjentów innych niż zarażonych kowidem, chociaż na oddziale są wolne łózka.

– W chwili obecnej u nas na oddziale jest więcej niż połowa łóżek wolnych, a nie wolno nam przyjmować pacjentów z chorobami zakaźnymi. Mamy ich gdzieś odsyłać, ale nie wiadomo gdzie. Po prostu nie wolno. Tylko czekamy na kowida, nawet jeżeli połowa łózek, albo więcej, jest wolna – poinformował.

Dr Martyka przedstawił dowody na szkodliwość noszenia masek, w tym na nieprawidłowy rozwój mózgu u dzieci zmuszonych do zakrywania nosa i ust. To są zmiany nieodwracalne! Zmuszanie dzieci do noszenia masek jest działaniem nie tylko antynaukowym, ale wręcz zbrodniczym.

Dr Martyka poinformował też o korelacji pomiędzy ciężkim przebiegiem Covid-19, a niedoborami witaminy D3. – Gdy przez rok badałem poziom witaminy D3 u moich pacjentów na oddziale, nie znalazłem ani jednej osoby, która miałaby prawidłowy poziom tej witaminy – podkreślił.

Obejrzyjcie koniecznie! Ponieważ YouTube usunął film z wykładem dr. Martyki, załączamy link do całego sympozjum. Wykład od 2:47:00.

 

Zobacz też:

Należy natychmiast znieść nakaz izolacji i kwarantanny! Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anonim mówi

  Postawa tych od sanitaryzmu przypomina postawa tych ,, nalukofcow” od teorii allochtonizmu, czyli klamstwa jakoby Polacy pochodzili od slowian, ktorzy tu przywendrowali w IV wieku naszej ery z terenow Dniepru i Wolgi. Ta ich teoria nie znajduje potwierdzenia w badaniach archeologicznych i genetycznych, a jest jedynie emanacja szowinistycznej germanskiej teorii G. Kossiny, ktora jest wykladana na uczelniach i jest suto dotowana ojro z Berlina. To jest propaganda niemiecka majaca na celu budowanie przekazu, jakoby w Europie tylko niemcy tworzyli kulture, a pozostali to podludzie i bydlo.

 2. MAREK mówi

  Wypada Panu doktorowi Martyce oraz Jemu podobnym tą drogą podziękować za nieugiętą postawę w ukazywaniu prawdy i wiedzy medycznej, aby chronić zdrowie i życie ludzi.
  Wszystkie działania polityczno-pseudomedyczne związane z tzw. pandemią zmierzają do upośledzenia indywidualnej odporności każdego człowieka oraz celowo uderzają w ludzką psychikę.

  Szatański cel — bezwolni, uzależnieni od tzw. szczepionek, bezrozumni niewolnicy.
  Ci lewaccy totalitarni globalni psychopaci uważający się za nadludzi już z pogardą nazywają swoje ofiary- niewolników materiałem ludzkim.

 3. Normalny mówi

  Najwyższy czas na Norymbergę 2 !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.