Były działacz RN, Sylwester Chruszcz przechodzi do klubu PiS. Jak głosował?

Sylwester Chruszcz / Fot. Twitter
7

Sylwester Chruszcz, były polityk Ligi Polski Rodzin, przez pewien czas pełniący obowiązki tegoż ugrupowania, a jeszcze niedawno działacz Ruchu Narodowego, przeszedł do klubu Prawa i Sprawiedliwości. Jest to naturalna konsekwencja poparcia reform, wprowadzanych przez Zjednoczoną Prawicę. Dziękuję PiS za zaufanie – napisał Chruszcz, brat zmarłego w tajemniczych okolicznościach radnego Pawła Chruszcza (sprawę szczegółowo opisywaliśmy na naszym portalu – TUTAJ).

PRZECZYTAJ: Tajemnicza śmierć Pawła Chruszcza! Sprawdziliśmy komu nadepnął na odcisk. Chodzi o miliony złotych, znęcanie się nad dziećmi i trucie mieszkańców!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chruszcz dostał się do Sejmu z list ruchu Kukiz’15. W październiku 2017 roku, razem z Adamem Andruszkiewiczem wstąpił do koła poselskiego Wolni i Solidarni, założonego przez Kornela Morawieckiego, ojca aktualnego premiera. Dla tych, co śledzą polityczne kroki posła Chruszcza, przejście polityka z Głogowa do klubu partii rządzącej to było tylko kwestia czasu.

Warto spojrzeć na sejmowe głosowania byłego działacza RN. Przytaczamy kilka przykładów.

15 września 2017 – przyznanie emerytur dla Żydów kiedyś mieszkających w Polsce, a dziś zamieszkujących tereny okupowanej Palestyny.
8 grudnia 2017 – za przyznaniem 100 milionów złotych na cmentarz żydowski w Warszawie.
27 czerwca 2018 – za przyjęciem zmian w noweli ustawy o IPN, które podyktowali Żydzi w kwaterze Mosadu nieopodal Tel-Awiwu.

Zaznaczyć należy, że w przeciwieństwie do chociażby Marka Jakubiaka, Sylwester Chruszcz nie głosował za upamiętnieniem Tadeusza Mazowieckiego (21 kwietnia 2017), Marca ’68 (6 marca 2018), a 6 października 2018 poparł obywatelski projekt ochrony życia ludzkiego od momentu poczęcia.

Skontaktowaliśmy się z posłem Sylwestrem Chruszczem. Z pewnych powodów, odmówił nam udzielenia wywiadu, co przyjęliśmy z żalem, wszak należnym zrozumieniem. Czy Państwa zdaniem decyzja posła Chruszcza o wstąpieniu do klubu PiS to była słuszna decyzja?

Przeczytaj także:

J. Międlar: Kubeł zimnej wody na głowę szabes posła. Żydzi o Andruszkiewiczu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zyz mówi

  Śmierć w rodzinie „wystarczyła”, by zostać szabesgoyem?!

 2. Piotr mówi

  HANBA i WSTYD. Sprzymierzyl sie ze zdrajcami Ojczyzny. W przypadku Jakubiaka sprawe trzeba traktowac jako Motor pieniezny Konfederacji bez ktorego nic sie nie zrobi. Mysle ze Pan Braun doskonale to rozumie

 3. marju73 mówi

  Żydopis to dla niego właściwe miejsce.Tym lepsze że okręt ten tonie.

  1. Teresa mówi

   Nie,to piąta kolumna w PIS-ie.Trzeba to rozbić od wewnątrz i takim tajnym agentem Polaków w partii żydowskiej jest Chruszcz.Nalezy robić tak samo jak wrogowie,przejąć ich taktykę:-P

 4. PiotrR mówi

  Wstyd i hanba ! Narod zapamieta zdrajcow wspierajacych partie prozydowska

 5. ikss67 mówi

  Problemem Kukiza jest to, że jest to kontrolowana opozycja. Do pociągu wskoczyło wielu konformistów i karierowiczów okragłoustych. Teraz sprzedają swoją skórę. Polityczne prostytutki.

 6. The Indoraptor mówi

  Zabili mu brata więc… pewnie się boi że i za niego się wezmą! Można mu przypisać tchórzostwo ale jednak to co dzieje się za kulisami może być straszniejsze niż się nam może wydawać i jego decyzja o przystąpieniu do PiS może być w tej sytuacji zrozumiała.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.