Suspendowany ks. Lemański nie zna Dekalogu! Zobaczcie, jak skomentował głosowanie nad proaborcyjnym projektem „Ratujmy kobiety”

ks. Wojciech Lemański/fot. facebook
4

Suspendowany ksiądz Lemański nie skorzystał z okazji, żeby siedzieć cicho i po raz kolejny dał popis, który uprawnia do zadania pytania: jak ktoś taki mógł w ogóle otrzymać święcenia kapłańskie? Swoim komentarzem do głosowania w Sejmie nad proaborcyjnym projektem ustawy „Ratujmy kobiety”, który postuluje wprowadzenie prawa do zabijania nienarodzonych dzieci na życzenie, Lemański pokazał, że nie zna Dekalogu, a konkretnie piątego przykazania, które jasno i wyraźnie mówi „nie zabijaj”. Oto wynurzenia pseudo-księdza Lemańskiego.

„Po nocnym głosowaniu mamy parlamentarne trzęsienie ziemi. Opozycja parlamentarna drży w posadach, cieszy się z tego opozycja pozaparlamentarna, zaś koalicja rządząca zaciera rączki. Pewnie bym się nie zabrał za pisanie komentarza w tej sprawie, gdyby niektórzy z posłów opozycyjnych, wyjaśniając swoje głosowanie albo zaniechanie głosowania nie powołali się na Dekalog. Zabrzmiało to tak górnolotnie, że zapachniało wprost Sądem Ostatecznym i cuchnąć zaczęło jeziorem ognia i siarki przygotowanym dla potępionych. Czyżby polski parlament głosował tej nocy nad wykreśleniem z Dekalogu któregoś z przykazań? A może chciano pod osłona nocy uchwalić sankcje karne za przestrzeganie któregoś z dziesięciu przykazań? Dekalog zagrożony!!! W pierwszym, drugim, w trzecim…, w którym przykazaniu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W dalszej części wpisu Lemański pyta „Może tej nocy polski parlament miał głosować nad powszechną rzezią polskich niewiniątek? Może wściekła lewica i nieopanowane w swych żądzach przedstawicielki „czarnego protestu” chciały narzucić obowiązkową aborcję głęboko wierzącym, tradycyjnie wierzącym i tym letnim, niepraktykującym Polkom?”

Wpis kończy się stwierdzeniem: „Tym razem polski sejm obradował nocą nie po to, by pomagać ciężarnym Polkom, ale by im pogrozić parlamentarnym kułakiem.”

Przykro patrzeć na to, jak ksiądz (chociaż suspendowany, ale jednak ksiądz, bo sakrament jest  nieusuwalny) z takim zacietrzewieniem broni ustawy, której celem jest przyzwolenie na zabijanie i używa do tego demagogicznych sztuczek w stylu „Czy wyasygnowano jakieś fundusze na podtrzymanie zagrożonych ciąż?” lub „Wszystkie siły parlamentarne i medialne, i episkopalne skupione są na wprowadzeniu sankcji karnych dla tych lekarzy i rodziców, których ośmieliliby się skorzystać z prawnej możliwości dokonania aborcji w trzech ściśle określonych przez prawo przypadkach”.

Panie Lemański, jak się uważa, że aborcja jest ok, to nie można, po prostu NIE MOŻNA być księdzem! Miej człowieku takie poglądy, jakie chcesz, ale zdejmij koloratkę i przestań odgrywać „postępowego” kapłana. To jest zwyczajna hucpa!

Źródło: facebook

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Z wyglądu i nie tylko bardzo podobny do Jana Pawła II.

 2. Robert mówi

  Jaki ksiadz,taki papież,zagubiony z wyboru ducha świętego,Jałtańskiego,pilnującego porzadku światowego,nie oszczedzili Jana Pawła Pierwszego,prorosyjskiego,po zejściu wybrali Drugiego,polskiego zamurzańskiego,człowieka Świętego,Prawego,także wykiwanego przez CIAmajde decydującego wg.porzadku jałtańskiego.Te parchy stworzyly nawet nowego boga,również dla papieży(żyjacych),Benedykta,Franciszka,sztucznego inteligenta…Fikcja?Agent Mulder Wam to powie w najnowszej serii archiwum X.Juz nie sciga go obcy z kosmosa,tylko agent ze sztucznym inteligentem co chce podbić niebiosa.

 3. Antybandera mówi

  Aborcja … Jeden z cięższych tematów i jeden z najbardziej kontrowersyjnych jeśli chodzi o ogół społeczeństwa ( włączywszy tak lewactwo jak i ludzi prawych ) . Być może i moje podejście może wzbudzać u wielu niezdrowe mrowienie w trzewiach ; ale napisać muszę . Jesteśmy katolikami , przynajmniej znakomita większość . Mamy określony i dość dobrze zdefiniowany światopogląd na wiele istotnych kwestii . Jako człowiek o wizji libertariańskiej bardziej hołduję tezom których jedną z podstaw jest stwierdzenie Tacyta ” Najwięcej praw w skorumpowanym państwie ” . Jeśli wyznacznikiem moralności i normalności będą przepisy odgórnie narzucane przez urzędy , moralne podstawy będą jedynie udawane . Jeśli z domu nie wynosi się nauk moralnych stosownych do życia w danym społeczeństwie , to wyznaczający normy moralne ( kler ) są zobowiązani do NAUCZENIA moralności intelektualnie niepełnosprawnej istocie . Narzucanie moralności na siłę przez polityków , skutkować będzie zawsze buntem i szukaniem alternatywnych dróg wyjścia … “Z polskiego na nasze” : Jeśli kobieta pragnie aborcji a w naszym kraju jest prawnie nie możliwa , to kupuje bilet do jakiegokolwiek kraju na zachód od nas i tam lekarz daje jej zestaw RU 486 . Z dużą dozą prawdopodobieństwa większość aborcjonistek przeżyje … ale resztki ich kręgosłupa moralnego nie tylko rozpadną się , ale i sama kość rozmięknie czyniąc nad wyraz trudnym poskładanie na nowo .
  Cóż , skrobanki to nie łatwy temat ; ale leczenie nie można ograniczać wyłącznie do objawów . Trzeba raczej leczyć przyczyny … lub pogodzić się z myślą , że zbliżamy się do stylu życia demi muzułmańskiego lub co najmniej epoki Tomka Torquemady . /////\\\\\ Aha ! Wracając do głównego nurtu , tj. o kś. Lemańskim : Nie jestem pewien czy to Tora czy Talmud nakazuje ich wyznawcom wmieszać się w społeczeństwo goszczące , a nawet pozorne przyjmowanie wiary społeczeństwa goszczącego ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.