Superstacja nawołuje do przemocy wobec członków ONR: „Rozbijać płyty chodnikowe na łbie” [WIDEO]

Krzywe zwierciadło: Zbigniew Mikołejko i Kuba Wątły/ fot. twitter
17

W programie „Krzywe zwierciadło” emitowanym na antenie Superstacji doszło do skandalicznej sytuacji, na którą bezwzględnie powinna zareagować prokuratura. W rozmowie z prof. Zbigniewem Mikołejką na temat Marszu Powstania Warszawskiego zorganizowanego przez narodowców, prowadzący program Kuba Wątły nawoływał do przemocy wobec członków Obozu Narodowo-Radykalnego.

„Jakiś Obóz Narodowo-Radykalny, jakaś banda pętaków, która powinna funkcjonować w kanałach i to tam, gdzie nie ma szczurów, żeby nie obrażać szczurów. My nie reagujemy. Dlaczego? Bo jesteśmy niewyedukowani, proszę państwa. Dlatego. A co, jak pewnego dnia pan profesor i państwo zobaczycie, że zebrały się takie siły w Warszawie i nie tylko, że p…. ONR, który chciał maszerować. Co wtedy? Z perspektywy 20-lecia międzywojennego, co trzeba było robić? Lać tych faszystów, wyrywać płyty chodnikowe i rozbijać na łbie po prostu. (…) Powinno się wytępić do poziomu gruntu” – pienił się Wątły.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Program „Krzywe zwierciadło” to kolejny przykład stosowania stalinowskiej propagandy o „polskich faszystach”, których należy tępić. Wątły otwarcie nawołuje do przemocy. Prof. Mikołejko nie potępia jego słów. Czy będzie reakcja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji?

Źródło: twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: „Rudy” i „Zośka” walczą z supremacją białej rasy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Paweł mówi

  Gdyby nie policja ONR załatwiłby problem lewactwa w rok.

 2. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Takimi wypowiedziami nawołującymi do zbrodni i przemocy musi się zająć prokuratura!!!

 3. Jacek NH mówi

  Lewactwo, to stan umysłu. Dokładnie, brak umysłu

 4. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  A co na tę wypowiedź Kuby Wątłego “szacowna organizacja” OMZRiK? Czy będzie stosowna reakcja?

 5. KarPa mówi

  ONR powinien złożyć wniosek do sądu przecież to mowa nienawiści nawoływanie do popełnienia przestępstwa, dyskryminacja że względu na poglądy. Walczyć z nimi ich własną bronią

 6. oluś mówi

  skoro gnidy tak się rozpleniły i czują się bezkarnie , bo rzeczywiście mamy ch.. , d..e i kamieni k..e , to trzeba znaleźć remedium pozaprawne i wtedy po problemie ( mimo “dobrej zmiany” , nie widać nawet chęci odgnidziania , ale gnida gnidzie nigdzie nie wnijdzie )

 7. Normalny mówi

  Żydokomuna nawołuje do kolejnych zbrodni na Polakach. Tylko w ubiegłym stuleciu plemię Kainowe wytraciło ponad 10 milionów Polaków jak podaje największy autorytet na świecie w sprawach żydowsko-polskich Henryk Pająk, historyk i pisarz.

 8. Zbulwersowany mówi

  Wątły to on jest i to bardzo ale na umyśle. Przebrzydły lucyferiański żydokomuch.

 9. Adam mówi

  Lewaki za wątłe są żeby wyrwać płytę chodnikową

  1. Ada mówi

   Jeżeli taka sobie Superstacja musi na ten chlebek posmarowany z właściwej strony pracować płytami chodnikowymi, znaczy to tyle, że doświadczyła właśnie wyjątkowej nobilitacji
   – z dziennikarstwa na brukarstwo.
   No cóż, jak to mówią Indianie: każdemu według zasług.

 10. Malwinska mówi

  Gdybym była taką niedomytą łachmytą jak tych dwóch na filmie, to schowałabym się ze wstydu pod ziemię. O walorach umysłowych nie wspomnę, bo tych u tych typów brak.

 11. Grzegorz mówi

  Drogi Obozie Narodowy Radykalny, jeśli jesteście Państwo poważni, to proszę zawiadomić prokuraturę o podżeganiu do przestępstwa, do morderstwa oraz o mowę nienawiści. Niech lewicowy chu..jek posiedzi w areszcie albo lepiej niech wybuli większą sumkę. Najlepiej jedno i drugie. Pozwy cywilne mogą iść równolegle. Jeżeli nie zareagujecie, to będziecie niepoważni.

  1. marian mówi

   Jaką prokuraturę najpierw trzeba wymiar niesprawiedliwości zmienić wtedy można składać zawiadomienia

 12. goj mówi

  ONR powinien dostać honorowe miejsca i oficjalne zaproszenie rządu na uroczystości. Jedyny kontakt Polaków z “faszyzmem” był wtedy, gdy “polscy faszyści” bronili Polski przed Niemcami i Ruskami.

 13. Janusz I mówi

  Dziennikarz Superstacji jest najważniejszym dziennikarzem Polskiego Radia24.

 14. Hmm mówi

  Biedne cipcie z ONR ;( Spadać nie do Sądu –
  a do Mamusi !
  -> tacy z was patrioci i bohaterzy z kategoria E

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.