„Super Express” nie potrafi policzyć do pięciu! Medialna zmowa przeciw Konfederacji

Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Robert Winnicki/ fot. Twitter
1

W październikowych wyborach parlamentarnych startuje pięć ogólnopolskich komitetów wyborczych. Każdy z nich powinien być traktowany tak samo, ale nie jest. Media mainstreamowe, zarówno publiczne, jak i prywatne, dyskryminują Konfederację na każdym kroku. Jej przedstawiciele nie są zapraszani do żadnych debat, nie są proszeni o komentarze, a nawet sama nazwa Konfederacji nie pojawia się w programach informacyjnych i artykułach poświęconych kampanii wyborczej. Polacy, którzy nie śledzą informacji w Internecie, w ogóle nie wiedzą, że Konfederacja istnieje.

ZOBACZ: Skandaliczna dyskryminacja Konfederacji! Sondaż pretekstem do wykluczenia z debaty przedwyborczej

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podając wyniki losowania numerów list wyborczych Polsat podał je w kolejności 1, 2, 3, 5 pomijając czwórkę, która przypadła Konfederacji. Teraz okazuje się, ze do pięciu nie potrafi policzyć „Super Express”, który „zapomniał”, że jest PIĘĆ komitetów ogólnopolskich.

– „Super Express” postanowił sprawdzić, czy Polacy wierzą w to, co cztery najważniejsze formacje polityczne przyrzekają zrealizować, jeśli tylko dojdą do władzy. Jak się okazuje, wierzymy tylko w obietnice wyborcze partii Jarosława Kaczyńskiego! – pisze na Twitterze dziennikarz Kamil Szewczyk załączając link do artykułu, w którym wymieniono obietnice wyborcze PiS, KO, Lewicy i PSL-Kukiz’15. Konfederacji brak. Medialna zmowa trwa.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

TOK FM nie zaprasza Konfederacji do debat wyborczych: „Stosują mowę nienawiści”

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. szalom mówi

    Po zakupie mediów springera to poza Naszym Dziennikiem, Trwam i Gazetą Warszawską wszystkie pozostałe media należą już do serdecznych przyjaciół naszych – odwiecznych a dozgonnych i żadna zmowa tu nie jest potrzebna

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.