Strona migracje.gov.pl nie działa! Premier Morawiecki idzie w zaparte: „Nie ma żadnej migracji”

Mateusz Morawiecki/ fot. twitter
16

Od kilku dni nie działa rządowa strona migracje.gov.pl. „Przepraszamy. Trwają prace nad stroną” – taki komunikat mogą zobaczyć ci, którzy chcieliby sprawdzić ilu imigrantów spoza Europy trafiło do Polski za rządów „dobrej zmiany”. Na dane z tej strony powoływał się Krzysztof Bosak informując o gwałtownie rosnącej liczbie imigrantów m.in. z Indii, Turcji, Pakistanu, Uzbekistanu. Najpierw politycy PiS próbowali zaprzeczać tym faktom, a teraz strona jest niedostępna. Ciekawe, prawda?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tymczasem premier Mateusz Morawiecki postanowił iść w zaparte i 20 września podczas konwencji wyborczej PiS oświadczył: „Wczoraj i przedwczoraj Polska potwierdziła i utrzymała nasze stanowisko – i do tego również przekonaliśmy wszystkie pozostałe 27 krajów Unii Europejskiej – że nie ma żadnej migracji, nie ma żadnych uchodźców w Polsce. Potwierdziliśmy, że liczba uchodźców, których przyjmiemy, będzie zero” (cyt. za wPolityce.pl)

A oto wczorajszy tweet posłanki PiS Anny Sobeckiej: – Ważna deklaracja premiera @MorawieckiM: Udostępnienie możliwości powrotu do Polski wszystkim, którzy wyjechali z naszego kraju, to jedyna polityka imigracyjna, którą chcemy prowadzić.

Jak te deklaracje mają się do rzeczywistości? Mają się nijak. Politycy „dobrej zmiany” kłamią w żywe oczy. W 2017 roku Rada Ministrów przyjęła Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, w której wprost zapisano, że rząd planuje „rozwijanie sektora organizacji pozarządowych działających na rzecz cudzoziemców, w tym organizacji imigranckich” oraz „zwiększenie środków finansowych na obsługę procedur związanych z dostępem cudzoziemców do rynku pracy”.

W strategii znalazł się też zapis o podjęciu przez rząd „działań informacyjnych i edukacyjnych skierowanych do polskiego społeczeństwa nt. pozytywnej roli cudzoziemców, których celem będzie przeciwdziałanie dyskryminacji, promocja postawy otwartości, przełamywanie stereotypów i uprzedzeń”.

Liczba imigrantów przybywających do Polski gwałtownie rośnie. Planowane jest sprowadzenie kolejnych tysięcy Uzbeków i Filipińczyków. A „dobra zmiana” idzie w zaparte i twierdzi, że „nie ma migracji”. Tymczasem jedyne, czego w tej chwili nie ma, to rządowej strony z danymi dotyczącymi migracji. Nie ma też już na stanowisku wiceministra Pawła Chorążego, który wygadał się na temat rządowych planów dotyczących przyjmowania imigrantów. Natomiast imigranci są. Wystarczy przejść się po Warszawie, żeby  zobaczyć, jak w Polsce zaczyna się multi-kulti.

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Żelazny elektorat PiS w butach KODomitów

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tomasz mówi

  Mieszkam w dużym mieście i mogę tylko powiedzieć, że on kłamie. Jeszcze rok temu nie widziałem hindusów na rowerkach dostawczych od ubera dzisiaj jest ich pełno, o Ukraińcach nawet nie wspominam bo tych w dużych sklepach jest więcej niż nas Polaków

  1. Mmm mówi

   Zastanawiam się jak wielu ludzi tutaj krytykujących rząd ma co najmniej dwoje dzieci? Dlaczego o to pytam? Dlatego, że od 30 lat mamy niż demograficzny a obecnie najniższy w Europie. Nawet we Francji i niemczech rodzi się więcej dzieci… Część Polaków wyjechała na zachód za chlebem co jest zrozumiałe ale pogłębia problem braku pracowników w Polsce. Za 30 lat czeka nas katastrofa demograficzna a dziś jest ostatni dzwonek aby z tym móc coś zrobić. Kto będzie za 30 lat pracował na emerytury, kto będzie leczył starsze osoby? Jeśli rząd dziś zamknie granice dla ludzi z Ukrainy i innych krajów, czeka nas masakra w niedalekiej przyszłości…
   Albo Polacy dziś postarają się o potomstwo albo zamiast Polaków za 20 lat będzie u nas bardzo wielu uchodźców szukających pracy. To nie tylko rząd jest odpowiedzialny za nasz kraj ale i Polacy którzy przyczyniają się do niżu demograficznego. Tyle.

 2. Kol-Thun mówi

  Morawiecki to najwiekszy oszust tak jak kazdy zyd!!!

 3. joorek mówi

  Będąc przejazdem w jednej z małych miejscowości w zachodniej Polsce wstąpiłem do marketu Kaufland. W markecie byliśmy z kumplami jedynymi Polakami. Wszyscy inni mówili po ukraińsku i arabsku. Jakaś muslimka z dzieckiem na ręku patrzyła na nas przerażona bo byliśmy w mundurach naszej paramilitarnej grupy.

  1. sulka mówi

   według pisiaczków to co widzisz to przywidzenia, majaczenie. Oni tak mają. To samo PO, SLD, Nowoczesna czy inne,które wylęgło się z komuny. To choroba dziedziczna.

 4. piotr p mówi

  We people Morawiecki innowator elektromobilny musi kłamać, gdyby powiedział prawdę to poskęcało by go tak, że nie dało by się go rozplątać.

 5. yudenon mówi

  TW 'Bolek’ radził zbić termometr, a wtedy nie będzie gorączki; brak danych = brak emigrantów w YUDEOPolin!

 6. finka mówi

  Tak załganego rządu to nie było,antynarodowi poprzednicy przynajmniej nie kryli swoich łajdackich pomysłów ws. sprowadzania imigrantów, a PiS przysięgał, ze żadnych obcych kulturowo do Polski nie sprowadzi. Wycierali sobie gęby od rana do nocy patriotyzmem i dlatego wygrali, choć cały magdalenkowy układ powinien być wycięty do gołej ziemi.

  1. Ada mówi

   Minęły kolejne 3 latka…, kolejne. A gdzie są te nasze absolutnie POLSKIE partie, które miały powstawać – i na które mieliśmy głosować?
   Są więc, czy ich nie ma? A jeżeli nie ma, to z jakich przyczyn? Bo z naszej narodowej ułomności na pewno nie!
   Oni mówią jedno, a robią wedle swoich planów, my tylko mówimy –
   we własnym DOMU! Jest to jedynie zlepek jednostkowych pohukiwań, Suwerenie.
   Ot, taki jeden z wielu przykładów naszej troski o własne „gniazda”…
   – jakie jest faktyczne, policzalne – według Naszych Szacunków – uzasadnione ilościowo ściąganie do nas tych niezbędnych pracowników z całego świata (prawda, że inaczej to się kojarzy, niż podmiana populacji)? I kto ich będzie utrzymywał wobec jej realnego braku?
   Ot, taki jeden z wielu przykładów…a jaki ogrom następstw niesie za sobą…

  2. yudenon mówi

   Służby pracowicie wszystko rozbijają, by nie powstała konkurencja dla PiS-u (=Partii Interesów Syjanistów)!

 7. aleks mówi

  PiS to żydzi, Już lepsze było proniemieckie PO od tej fali nachalnego żydostwa. Jedni i drudzy kradną, ale żydzi mają prorządowe media, które to osłaniają. Żydostwo, to nie narodowość, to chorobliwy obłąkańczy stan umysłu.
  Normalni ludzie żyją w zgodzie, a żydostwo ze swojej natury to wyklucza, poprzez obłąkańcze mniemanie o swojej wybitności. Jeśli jest tu jakaś wybitność, to tylko jest to wybitna zdolność do czynienia zła na świecie. Krótko i na temat.

  1. Beata mówi

   Należy za te kłamstwa wyciągnąć wnioski i już więcej nie głosować na PIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. sulka mówi

  Panie Morawiecki ładnie to tak kłamać? Na ulicach pełno afgańczyków, kazachów a pan mówi,że nie ma. Widocznie Polacy mają urojenia. Przed zamknięciem tej strony o migracjach zobaczyłam prawdę. Wybory się zbliżają więc trzeba Polakom kit wciskać.

 9. julie mówi

  No wlasnie ! Podali zlodzieje zastepcza strobe UDSC.GOV.PL . Jest tam tzw status uchodzcy , ktory to zatrzymal sie na dacie rok 2015. A teraz juz mamy panie bankster 2018 … Rzadzacy zaczeli okradac niby tych ” bogatrzych” z emerytur . Jak na razie . A kto zgadnie do czyjej kieszeni one wpadly – emerytury ? …

 10. Podziemie mówi

  Skończysz tam, gdzie miejsce każdego zdrajcy, Morawiecki – w rowie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.