Strach się bać! Komorowski szykuje „białą księgę” naruszeń konstytucyjnych i poucza Andrzeja Dudę

Bronisław Komorowski/Fot. Youtube
4

Były prezydent RP Bronisław, Bronisław Komorowski, zamierza przejść do ataku. Zapowiada, że jeszcze w maju zaprezentuje „białą księgę” naruszeń konstytucyjnych, do których jego zdaniem doszło w okresie rządów Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego.

Nie ma chyba możliwości na zbudowanie wiarygodnego przekazu dotyczącego konieczności zmian w konstytucji, jeśli buduje go prezydent, który nie szanuje konstytucji obowiązującej – na antenie TVN24 prawił Komorowski negatywnie oceniając ustalanie daty referendum ws. konstytucji na 11 listopada 2018 powiedział: – Ja rozumiem pana prezydenta, że chce zapewnić sobie maksymalnie wysoką frekwencję i zbudować skojarzenia z ważną datą. Ale wydaje mi się, że zbyt wiele grzybów w jeden barszcz może być odczytywane przez Polaków jako manipulacja.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komorowski zabrał się także za pouczanie prezydenta Andrzeja Dudy, sugerując by ten nie popełniał tego błędu co on, zgadzając się na referendum ws. JOW-ów.

– Wówczas myślałem, że przynajmniej jedna partia będzie żywo zainteresowana tym referendum, Paweł Kukiz mówił, że JOW-y to najważniejsza rzecz na świecie. (…) Polecam prezydentowi, by wyciągnął z tego wnioski.

Zamiast „mądrości” na antenie TVN24 i „białej księgi”, życzylibyśmy sobie garść prawdy, na temat współpracy ex-prezydenta z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi i Pro Civili. Myślimy, że te treści byłyby o wiele cenniejsze.

Przeczytaj:

„Geremek zginął w ramionach prostytutki. Umarł tak jak żył!”. Szokujące fakty na temat „autorytetu” III RP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. julie mówi

    Tiak tiaaaaaak . To wszystko sa skutki zlopania bez omylkie , z budy nad rozlewiskiem. Raz siorbek miedzy szuwarkami po same czubkie piorek , po tym wiaterek , po tym usmieszek , po tym klasyczne szklo i dalej i dalej furman , dalej wioooo z tym zacierasem … Ot i hlabia patolem pisany !

  2. Pan Kracy mówi

    Bronkowa „biała księga” naruszeń konstytucyjnych – to będzie fascynująca lektura – paragraf po paragrafie, punkt po punkcie – będą wyłuszczone wszystkie „złamane” przepisy. Nareszcie! Bo total-opozycja tylko się odgraża i pyszczy. A tu zapowiedź konkretów – zamiast zwyczajowych pierdoletów będzie „bum!”. Aż sobie kubełek popcornu przygotuję.

  3. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

    A to rasista! Białą księgę pisze. To już można o Bredzisławie napisać, że naziol i faszysta białą księgę pełną mowy nienawiści chce objawić światu?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.