„Stop segregacji sanitarnej”. Marsz o Wolność w Katowicach [RELACJA NA ŻYWO]

Marsz Wolności w Katowicach/ fot. screen
3

W sobotę (7.08.2021) odbywa się w Katowicach Marsz o Wolność pod hasłem „Stop segregacji sanitarnej”. Uczestnicy sprzeciwiają się szykanom i represjom wobec osób, które nie przyjęły szczepionki na kowid i domagają się, aby rząd przestał zmuszać Polaków do uczestniczenia w eksperymencie medycznym. „PiS PO jedno zło” – skandują manifestanci.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło transmisji: wRealu24

Zobacz też:

Szczucie na niezaszczepionych przybiera na sile. Skandaliczna okładka „Wprost” i absurdalny wpis ministra Błaszczaka

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Gdańsk mówi

  Cała nadzieja w nas wolnych Polakach.Pocieszające jest, że coraz więcej ludzi się budzi.Oby nie było za późno.CWP!!!

 2. Hammurabi mówi

  My „wolni” Polacy… Piękne słowa. Tylko brak nam jedności i oddania podstawowym wartościom.
  My „wolni” Polacy jesteśmy zbytnio poróżnieni, zbyt małostkowi, by wolność tą móc wykorzystać należycie.
  Póki nie dotrze do ogólnej świadomości, że otaczają nas wrogowie którzy swoimi wpływami przenikają naszą „wolność” niczym grzybnia wnikająca w nią swymi strzępkami – często niewidocznie jednak zabójczo skutecznie – póki nie zaczniemy w stadnym zachowaniu wrogów naśladować póty przyjdzie nam powtarzać lekcje z historii, obchodzić kolejne tragiczne rocznice i śpiewać „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie”…
  Śpiewać z tą łzą w oku która błyszczała w oczach tych, którzy śpiewając ją unosili ręce z palcami ułożonymi w kształt litery „V”.
  A na marginesie…
  „Boże coś Polskę” w pierwotnej swej wersji, miała zupełnie inne słowa. Była hołdem dla cara i króla Aleksandra I a jej pierwsze wykonanie miało miejsce w 1816 roku, a Aleksander I opiewany był w niej jako „anioł pokoju”…

 3. ada mówi

  PIS różni sie napewno tym od PO ze w PISie napewno spora wiekszość ładnie składa rączki na wydarzeniach religijnych . I na tym religijność pis sie kończy. Ale dla zmylenia przeciwnika dobrze nieraz zrobić sobie zdjęcie w Czestochowie czy Toruniu , przyjąć komunie , zapalić świeczke itp itd. Ale to tylko faryzeusze . Jezusa tez wydały na śmierć osoby bardzo religijne .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.