„Stop inwazji imigrantów!” W stolicy szykuje się wielka manifestacja!

10

24 lutego 2024 roku w Warszawie odbędzie się manifestacja pod hasłem „Stop inwazji imigrantów”. Zgromadzenie organizowane jest przez Konfederację Korony Polskiej.

Dosyć polityki proimigracyjnej kontynuowanej przez kolejny rząd! Dosyć szkalowania za mówienie prawdy pod pretekstem „mowy nienawiści”! Dbanie o interesy i bezpieczeństwo Polski zawsze na 1. miejscu! – wymienia Karolina Pikuła i wskazuje, że to są główne tematy, które zostaną podjęte podczas manifestacji w Warszawie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wśród współorganizatorów wymieniani są: partia Korwin, Korona Młodych, Młodzież Wszechpolska, NZZ Wolność i Godność, Bojownicy Wolności z Sosnowca, Ruch Prawdziwa Europa oraz Centrum Edukacyjne Polska. Patronatem medialnym manifestacja została objęta przez szereg mediów, w tym portal internetowy wPrawo.pl.

Manifestacja rozpocznie się w samo południe pod pomnikiem Wincentego Witosa (Plac Trzech Krzyży 2) w Warszawie. Do udziału w manifestacji zaprasza m.in. Karolina Pikuła z KKP, która w ubiegłych wyborach parlamentarnych ubiegała się o mandat poselski.

Organizatorzy opublikowali ulotkę, w której wyliczają zagrożenia jakie wiążą się z nielegalną migracją. Ulotka jest dostępna TUTAJ.

Przeczytaj także:

Międzynarodowe Centrum Przeciwko Ludobójstwu i pomnik mistrza Pityńskiego [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  ścierwo muzułmańskie z afryki to syf

 2. Duduś mówi

  Krzysztofie usraliński syf jest tak samo niedobry, a może nawet gorszy. Pocieszę Cię : wyborcom to pasuje ! Spójrz na frekwencję, spójrz na kogo głosowali i głosują nadal.

 3. verizanus mówi

  Ciekawe czy takie manifestacje coś dadzą? Ludzie przyjdą pokrzyczą, wyrażą swój…. a władza i tak zrobi swoje. Zawsze to co chce realizuje ten kto ma REALNĄ siłę ;).

 4. Bogdan Staszyński mówi

  To nie tysiące muzułmanów są problemem, tylko miliony znacznie gorszych ukraińców! Już przed „wojną” PiS sprowadził do 8 milionów tej zarazy. Obecnie co druga osoba na ulicy to przesiedleniec ze wchodu!

 5. szok^2 mówi

  Różnica jest taka, że Ukrainiec w drugim a najpóźniej w trzecim pokoleniu będzie spokojnym Polakiem a beżowy zj3b w drugim czy trzecim pokoleniu będzie gorzej rozrabiał niż jego dziadek, który przypłynął pontonem.
  Poza tym, u beżowych pokolenie to nie 30 lat jak u białych tylko 15 a przyrost pokoleniowy to nie 2 tylko 12 sztuk „narybku”.
  Natomiast każdy rząd, który stawia każdych przyjezdnych ponad Polakami powinien być powywieszany na Placu Zamkowym.

 6. W K mówi

  Szkody dla Polaków w Polsce będą znaczne. Problemem jest rząd w Polsce, bo to rząd wydaje decyzję. Sprawa nie jest nierozwiązywalna, choćby dlatego, że kara 2 tys. EUR / rok za brak zgody na pobyt 1 emigranta w Polsce jest większa niż koszt porozumienia się z kimś w Afryce i wywiezienia beżowych i Murzynów na którąś pustynię. Przeszkodą jest rząd w Polsce.

 7. Shadow mówi

  Wam chyba rozumu brakuje. Tak jedni jak i drudzy w takiej ogromnej masie stanowią zagrożenie dla Polski i Polaków, bowiem ich liczba pozwala im na wywieranie żądań politycznych. I jedni i drudzy są nam wrodzy.

 8. Piotr Dean mówi

  Widzę na plakacie wiele organizacji, które na co dzień się zwalczają. Nic nie warte są takie protesty jeśli nie będziecie solidarni tylko od święta. Wy się zwalczajcie a oni spokojnie nas niszczą… Jesteście żałośni.

 9. Krzysztof mówi

  Za takie pomysły ryży i jego przydupasy powinni wisieć. Pytał się nas ktoś ? Powinno być referendum , a nie ślepe posłuszeństwo UE po to , żeby gnoje z po biły punkty. Polska jest nasza – POLAKÓW na nie przybłędów i innych śmieci ze świta. odpowiecie a to kiedyś – będziecie płakać . Rzymianie płakali , Grecy płakali , komuchy płakali i wy śmiecie zapłaczecie żebrając o litość !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.