Stefan Michnik odpowiada Dominikowi Tarczyńskiemu. Stalinowski zbrodniarz nadał przez Wirtualną Polskę i kpi z Polski

Adam i Stefan Michnik
13

Kilka dni temu doszło do nieplanowanego spotkania w pociągu Dominika Tarczyńskiego z Adamem Michnikiem. “Pan pozdrowi brata, panie redaktorze. Zabrakło panu języka tym razem?” – przy wyjściu zo pociągu europoseł powiedział do naczelnego Wyborczej. Stalinowski zbrodniarz odpowiedział.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wirtualna Polska skontaktowała się ze stalinowskim sędzią, który w fingowanych procesach skazywał na karę śmierci żołnierzy podziemia niepodległościowego. Michnik, którego ekstradycji domaga się naród polski i władza, przebywa w Szwecji, na którego wydanie nie godzi się Sąd Rejonowy w Goeteborgu.
Adam nie ma nic wspólnego z moją sprawą. Słyszałem, że jest za to atakowany – mówi Wirtualnej Polsce Stefan Michnik.
Adam za mnie nie może odpowiadać, tak jak ja nie mogę odpowiadać za Adama. To trudno sobie wyobrazić. Ale jeśli ktoś chce sobie na tym robić akcent polityczny… i jak to zostanie przyjęte, to już inna sprawa – stwierdził w rozmowie z WP.

Stalinowski kat odniósł się do prób sprowadzenia go do Polski, postawienia zarzutów przez pion śledczy IPN i wymierzenia sprawiedliwości.
– To, co polskie władze robią w mojej sprawie, mnie nie interesuje. Wiem, co zdecydowała Szwecja. Jestem obywatelem Szwecji i temu prawu podlegam – kpi z Polski Stefan Michnik, którego wyroki zaprowadziły polskich bohaterów na śmierć.
Co mam odpowiedzieć na te ataki? Cokolwiek bym powiedział, to i tak nie ma to sensu. Wszystkie sądy wydały już odpowiednie decyzje w mojej sprawie. Żądanie, żeby mnie wydali Polsce, nie ma podstaw. Reszta mnie nie interesuje – dodaje.

PRZECZYTAJ: Stalinowski wyrok w obronie Grubej Kreski [WIDEO]

Przypomnijmy, że w lutym ubiegłego roku wiceminister MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk wyraził jasne stanowisko polskiego rządu w sprawie przyrodniego brata Adama Michnika. Niestety, szwedzki wymiar sprawiedliwości chroni komunistycznego kata. – Powiedzmy sobie jasno – Stefan Michnik to jest zbrodniarz stalinowski, który ma na sumieniu ludzkie życia. (…) Nawet jeśli to dzisiaj jest osoba w podeszłym wieku, uważamy, że tak sobie sprawę zostawiamy, bo wszystko się przedawniło, to chyba coś jest nie tak – stwierdził wiceminister.

Źródło cytatów: wp.pl

Przeczytaj także:

Lewacki oszust pod norweskim parasolem!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  Żydzi za takim delikwentem ( łamiąc wszelkie Prawa Międzynarodowe i lokalne ) wysyłali na druga półkulę morderców, by zemścić się na niemieckich katach. Tu pewnie chodzi znowu o nie tą rubrykę.

 2. Artur mówi

  Żyd żydowi krzywdy nie zrobi… te wszystkie ruchy są pozorowane. Zydobolszewia uśmierciła nie mniej ludzkości niż hitlerowscy.

 3. Hammurabi mówi

  Gdyby Polska była polska, polski miała rząd, prezydenta i sąd, ten kat i morderca już dawno zapakowany w paczkę byłby dowieziony, osądzony i skazany. Zbrodniarz nie powinien korzystać z praw ludzkich,bo to bydlę nie człowiek.
  W maju 1960 Adolfa Eichmanna porwał z Argentyny Mosad i wywiózł do Izraela, gdzie po procesie zbrodniarz został stracony.
  Przewieźli gada przez ocean a polski “Grom” takiego padalca przez Bałtyk nie potrafi przerzucić?

 4. RobertC mówi

  I dlatego Izrael, jako państwo poważne, ma spec-grupy, które takich sprowadzają do kraju i wtedy się ich sądzi na miejscu.

 5. figi mówi

  Izrael to obraza JHVH,…… kloaka żydowska, Niemców nie obrażaj matole, bo nie znasz historii poza żydowskimi wydzielinami na jej temat. Żyd żydowi oka nie wykole, jak kruk krukowi. Białe narody po upadku Hitlera znalazły się pod całkowitą kontrola obrzezańców, gdyby który Poliniak nie wiedział.

  1. Śmieszek mówi

   Różne spier…liny umysłowe tu czasem zaglądają, ale ty jesteś tak spier….lonu, że aż ciężko uwierzyć w istnienie takiego po..eba:)

 6. figi mówi

  Dzieki ofierze Niemiec pod wodza Hitlera 3 wojna żydowska została odsunięta o wiele lat, jak i skomunizowanie Europejczyków. To co teraz ma miejsce miało stać sie juz w latach 60tych. Plany żydowskie złamał i odwlekł nie kto inny jak znienawidzony Hitler. Mu pomniki bedzie wolny świat białego człowieka stawiać, zamiast nim pomiatać. Poliniacy – znaczy polscy niewolnicy żydowscy. Demokracja – znaczy kraj rządzony przez Żydów – Ezra Pound.

  1. Jan K. mówi

   Wypad nazistowska ku..wo

  2. Jan K. mówi

   Redaktorzy tego portalu kasują posty, w których ktoś oburza się, że ten ch…k powyżej chwali Hitlera? Serio, tak lubicie nazistów?

 7. szalom mówi

  Na cholerę wam owe zbrodnicze truchło? W tej cyklicznie ponawianej ekstradycyjnej szopce tkwi szachrajska przewrotność by go tutaj sprowadzić a następnie żydofaszyście zapewnić na koszt Polski ekskluzywne leczenie, na które w Szwecji nie ma szans.

  1. Jakub mówi

   Przecież to typowa pisowska hucpa. Morawiecki powiedział: “Ludzie są tacy głupi, że to działa”. No więc PiS traktuje ludzi jakby byli głupcami i urządza szopki dla naiwnych.

 8. Robert mówi

  Dawno nie widziałem pana Adama,a z tego co widać,a to co widać nie jest usraelskim hologramem,z tej postawy emanuje łono Abrahama i suma wszystkich strachów,spotkania z biblijnym Adamem.Czy uda mu się jeszcze spotkać boskiego Stefana z jego wyboru i uwielbienia? Pewnie dlatego języka w gębie nie ma

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.