Lewactwo chce zdelegalizować marsz 11.11 we Wrocławiu. Międlara i Rybaka nazywają „bandytami” i straszą kijami bejsbolowymi!

14

Dziewięć organizacji lewicowych chce zablokować Marsz Wielkiej Polski Niepodległej, który 11 listopada ma przejść ulicami Wrocławia. Do znanego z jawnie antypolskich działań prezydenta Rafała Dutkiewicza wystosowano apel, by ten zdelegalizował zaplanowany na sobotę marsz, który – jak zapowiadają organizatorzy – ma być wielką manifestacją polskości i upamiętnieniem odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości w 1918 roku. Lewactwo dostaje białej gorączki, bo oto nadchodzi wielka patriotyczna fala.

Środowiska LGBT oraz organizacje, które jeszcze kilka miesięcy temu próbowały doprowadzić do przewrotu w naszej Ojczyźnie przesłały do prezydenta Wrocławia pismo, w którym Jacka Międlara i Piotra Rybaka nazywają „bandytami”, a samego Dutkiewicza wzywają by ten „stanął wspólnie z nimi na drodze brunatnej fali idącej bez żadnych przeszkód przez kolejne polskie miasta”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

TREŚĆ APELU NA TUWROCLAW.COM (KLIK)

Polska i Wrocław brunatnieją! Proszę nie odwracać oczu! Pytamy Pana wprost, czy 11 listopada, w Święto Niepodległości, odda Pan miasto we władanie bandytom takim jak Jacek Międlar i Piotr Rybak? Czy będzie Pan udawał, że nie wie, o kogo chodzi i kto będzie owym marszem przewodził? – napisali przedstawiciele organizacji lewicowych.

W dalszej części autorzy apelu, dla których najwyraźniej Polska nie ma żadnej wartości, przestrzegają przed patriotami, których oni nazywają „neofaszystami i neonazistami”, sugerując że przedstawiciele stowarzyszenia Wielka Polska Niepodległa i kibice Śląska Wrocław, którzy organizują marsz, będą wznosić „ręce w hitlerowskim pozdrowieniu, prezentować publicznie faszystowskie symbole, nawoływać do przemocy…”. To stara kominternowska śpiewka mająca na celu obrzydzenie wszystko co patriotyczne i wrzucenie do jednego wora o nazwie „faszyzm i nazizm”? Bez względu na ujadanie lewactwa marsz na pewno się odbędzie, a za upublicznienie pełnego zniewag oświadczenia autorzy apelu zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karnej i cywilnej. Już jutro sprawa zostanie przekazana do odpowiednich organów wymiaru sprawiedliwości.

Jayda Fransen z Britain First weźmie udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej

Udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej potwierdziła znienawidzona przez środowiska lewicowe liderka organizacji Britain First, której za walkę z islamskimi pedofilami grozi kilka lat pozbawienia wolności. Ponieważ przeciwko niej jest toczone postępowanie sądowe musiała uzyskać zgodę na wyjazd zagranicę. Jak mi potwierdziła w prywatnej rozmowie, dzisiaj tę zgodę otrzymała, wyrażając wielką radość i dumę, że razem z nami będzie mogła świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości.

W związku z organizowaną wielką manifestacją we Wrocławiu, środowiska lewicowe i demoliberalne media dostały ataku szału. Lewactwo apeluje do Dutkiewicza, który zamiast świętować w Marszu Niepodległości co roku maszeruje w tzw. Marszu Wzajemnego Szacunku od synagogi do synagogi, Gazeta Wyborcza wylała hektolitry jadu próbując skłócić ze sobą organizacje patriotyczne z Wrocławia, Facebook skasował naszą stronę wPrawo.pl, a Youtube zablokował kanał naszego portalu. To nas nie zniechęca! Co więcej, dla nas patriotów to znak, że organizowana przez nas manifestacja jest inicjatywą słuszną, na którą zapraszamy rodziny z dziećmi, kibiców, patriotów i narodowców. Niech cały Wrocław i Polska usłyszą, że jesteśmy dumnymi Polakami, którzy za ukochaną Ojczyznę są gotowi oddać życie.

11 listopada 2017 roku o godz.16.30 wyruszamy spod Dworca PKP i ulicami Hugona Kołłątaja, Kazimierza Wielkiego, Gepperta Eugeniusza udajemy się na Rynek gdzie odbędą się przemowy.
Organizatorami wydarzenia są: Wielka Polska Niepodległa, Kibice Śląska Wrocław, Polska Liga Obrony Terytorialnej, Narodowcy RP; patronat medialny: wPrawo.pl.

Wesprzyj marsz finansowo: https://zrzutka.pl/k4jk74

Wydarzenie na Facebook’u (KLIK)

Prosimy o udostępnianie plakatu w mediach społecznościowych.

Zdjęcie użytkownika Wielka Polska Niepodległa - Oddział Wrocław.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Odwracają jak zwykle kota ogonem. To cała masa Żydów wjechała na tankach hitlerowców z jednej i tankach sowieckich z drugiej strony najeżdżając katolicką Polskę w II WŚw. To ich rodowód był w wielkim stopniu hitlerowski i bolszewicki. Prawda boli ! Tej prawdy już nie da się tak łatwo zakłamywać ! Dowodów historycznych na te fakty ciągle przybywa ! Kiedy wreszcie Żydzi obok Niemców, Rosjan, Ukraińców i Litwinów zapłacą Polsce wielobilionowe odszkodowania za masowe mordy na Polakach, za olbrzymie straty materialne i terytorialne ?! Zbrodnie wojenne nie przedawniają się !

 2. Constancja mówi

  Drogi Ksieze Jacku i p. Rybaku, Jezusa Chrystusa tez potraktowali jak bandyte.
  Prawda byla jest i bedzie przesladowana.
  Jagiello przed bitwa pod Grunwaldem ospiewal Bogurodzice. Moze na poczatek waszego przemarszu odprawcie msze sw., albo chociaz odmowcie rozaniec. Bede o was spokojniejsza.
  Bardzo podoba mi sie Jayda Fransen, nie wstydzi sie Krzyza i walczy z islamska pedofilia.Potrzebujemy takich odwaznych kobiet tutaj w Polsce i dobrze by bylo gdyby zostala juz u nas na stale.
  Pozwolicie, ze poinformuje, ze w Warszawie 11 listopada o godz.10 w kosciele sw. Aleksandra, pl. Trzech Krzyzy ma sie odbyc msza sw. za Ojczyzne, potem przemarsz pod sejm RP, ktory zostanie otoczony modlitwa rozancowa.

 3. Jarek mówi

  ciekawe jak prawda jest bolesna dla chazarów i szabesgojów. Nie trzeba żadnej siły by piszczeli jak w piekielnym kociołku – wystarczy zwykła prawda i jedność ludzi jej pragnących a cała ta lewacka chazarska zbieranina szumowin wije się i piszczy jak mysz w pułapce oczekując nieuniknionego
  a tak poza tym czemu oni nadają o faszyzmie – w tym kraju nikt nigdy nie odwoływał się do Mussoliniego. Widać że aby być lewakiem najpierw trza być bękartem edukacji

 4. Waldemar mówi

  Siły i wytrwałości dla Ciebie i wszystkich osób z Tobą współpracujących.

  1. Ada mówi

   ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI równolegle w Warszawie i Wrocławiu – przecież to wspaniałe przedsięwzięcie, ze wszech miar słuszne i należne nam POLAKOM i NASZEJ OJCZYZNIE!
   O co tu chodzi właśnie co roku w dniu tak ważnego święta?!
   O to, by POLAKOM to spokojne, uroczyste świętowanie zniszczyć?, by zabronić nam we własnym kraju właściwie uczcić ten szczególny dzień?
   Kimże więc są ci wszyscy przeciwnicy tak niezwykle ważnej, tak polskiej uroczystości???

   Przez cały rok tupią, kopią, walą , czy oblegają Polski Sejm, ośmieszając nas po świecie dodatkowo akcjami, manifestacjami i innymi „walkami o demokrację” , bo pobłażliwość sprawiedliwości ich nie dosięgła.
   Niechże się odważą i zamiast awantur, chorych pomówień i ciągłych tych swoich „występów”
   i ustawek – pokażą, z kim i kim właściwie są.
   Doprawdy, to są już jakieś chore, niewytłumaczalne stany nienawistnych postaw!

   ZDECYDOWANIE O NALEŻNE USZANOWANIE POKOJOWEGO I SPOKOJNEGO POCHODU POLSKIEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI NASZEJ OJCZYZNY WNOSZĘ, TAK W WARSZAWIE, JAK I WE WROCŁAWIU!

 5. Teresa mówi

  Chętnie bym się wybrała do Wrocławia,ale niestety w niedzielę 12 listopada mam do pracy na rano,a podejrzewam ze byłoby mi ciężko zdążyć koleją,jestem z okolic Żor na Śląsku.Pracuję w handlu wielkopowierzchniowym.Będę się jednak z wami jednoczyć,modlić się,aby nic nikomu się nie stało,aby tamtym nie udało się wywołać burd,bo chyba o to im chodzi.Pozdrawiam wszystkich którzy wezmą udział w tym marszu.

 6. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Lepsza Polska w kolorze brunatnym niż w czerwonym. Zdelegalizować lewackie organizacje jako niezgodne z prawem. Komunizm, socjalizm i ich znaki zabronione w Polsce.

 7. M. mówi

  A nie lepiej po prostu ich oficjalnie zaprosić do wspólnego SPOKOJNEGO świętowania? Choćby na ten jeden dzień. Konflikt tylko położy imprezę albo i stworzy niebezpieczeństwo dla uczestników, a w końcu mają tam być dzieci…

  1. constancja mówi

   oni sie moga sami zaprosic, wysla dobrze oplaconych prawdziwych bandytow, ktorzy w pewnym momencie zaczna robic demolke gdzie sie da, nagraja to puszcza w swiat i w ten sposob udowodnia, ze slusznie nazwali Polakow bandytami.
   p.s.tata mnie cwiczyl w szachach w dziecinstwie, wiec zostala mi z tego taka obsesja przewidywanie roznych sytuacji .

 8. wyborca Polaków mówi

  Po takim artykule nie mam wątpliwości, że w ustach lewactwa słowo „bandyta” skierowane także w moim kierunku to wielki zaszczyt wymierzony w osobę wolną, antykomunistyczną, patriotyczną, katolicką i myślącą. Bardzo gorąco pozdrawiam innych „bandytów”. W takim gronie raźniej. Do zobaczenia na marszach 11.XI. To nasz dzień.

 9. przema00g mówi

  Trzeba wszystkich lewaków przegnać z kraju razem z całym żydostwem a wtedy polska odzyska swą tożsamość , jako jedyny kraj na świecie walczymy tak zaciekle o to i dlatego nas tak atakują

 10. Makaveli mówi

  O Boże Chciałbym zapytać Ciebie.
  Jakich Polaków najwięcej w niebie…?
  PŁASZCZEM MEJ CHWAŁY,BLASKIEM OKRYCI…
  SĄ TUTAJ WSZYSCY „POLSCY BANDYCI”.

 11. luka mówi

  lewactwo do reszty ma przezarty mozg,(soros sypnal groszem dla lewackich judaszy) dla mnie to zdrajcy narodu polskiego , ktorzy sami sr…ja we wlasne gniazdo. ze tez tak to okresle kolokwjalnie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.