SKLEP-WPRAWO.PL

Spurek ma nowe zadanie dla Kaczyńskiego! Zakaz chowu przemysłowego i polowań

Sylwia Spurek z dłońmi w kształcie ptasich skrzydeł/ fot. Twitter Sylwia Spurek
24

Antyrolnicza „Piątka dla zwierząt” jeszcze nie weszła w życie, a europosłanka Sylwia Spurek ma już nowe zadanie dla Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem ma to być zakończenie ery chowu przemysłowego i zakaz polowań. Pojawił się też postulat zakazu okaleczania zwierząt, ale na razie nie wiadomo, o co chodzi. Czyżby zakaz sterylizacji?

– Proponuję, aby Pan Prezes został wicepremierem odp. za rolnictwo i środowisko i przygotował kolejną #PiątkaDlaZwierzat, zakończył erę chowu przemysłowego, okaleczania zwierząt, polowania na zwierzęta, ustanowił Rzecznika Praw Zwierząt. Panie Prezesie? – napisała Spurek na Twitterze.

Reprezentująca skrajna lewicę Spurek pochwaliła prezesa Kaczyńskiego za ustawę „Piątka dla zwierząt” uderzającą w polskie rolnictwo. – Myślę, że Pan Prezes Kaczyński może powiedzieć: melduję wykonanie zadania, a my – dziękujemy – napisała na Twitterze po przyjęciu ustawy przez Sejm.

Spurek nie ukrywa, że jej celem jest opodatkowanie mięsa, a docelowo – wyeliminowanie go z diety. Mamy zostać weganami, czyli spożywać wyłącznie produkty pochodzenia roślinnego. Według Spurek mleko i jajka też są efektem tortur, więc trzeba ich zakazać. Ryb też nie wolno łowić. Dużo jeszcze zadań musi wykonać prezes Kaczyński, żeby Sylwia Spurek była w pełni zadowolona.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

PiS staje po stronie neomarksizmu! Minister rolnictwa nie zostawia suchej nitki na własnej partii [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Antyparch mówi

  Beata Szydło zareagowała na iluminację w Brukseli w której wykorzystano polskie symbole narodowe. Godło przedstawiono na tęczowym tle, a czerwień zastąpiono kolorami kojarzonymi z ruchami homoseksualnymi
  A co robi teczowa kondonpederastia? Glupa rznie?
  No ale byly ksiadz na medycynie sie zna i ubliza profesorowi medycyny. No czysty bolszewizm,jak za lenina,kolchoznik pidwazal opinue uczonego. Brawo wy.

  1. Rebih mówi

   Wypowiedzi parcha od medycyny są pozbawione jakiejkolwiek wartości merytorycznej, to tylko jego złote bezmyśli wypowiadane jak ostateczna prawda, wzorem Geremka. Pisałem ci już o tym wczoraj. To, że parchy popierają parcha nie jest niczym nowym, nawet jeśli mówią o sobie „antyparch”. Czyż Michał Kamiński i Niesiołowski wielu nazwisk nie byli z ZChN, nie byli działaczami narodowymi?

  2. antyparch mówi

   no to tylko potwierdza,ze polak- katolik to zwykla cuvwa.

  3. Antek mówi

   Ty antyparch, myślałem, że ty pisior, a ty jesteś zwykła lewacka, szwabska gnida. Sam jesteś cuvwa.

  4. Robert B. mówi

   Rebih, ale z ciebie to jest wyjątkowy przygłup:)

 3. Republikanin mówi

  „Myślę, że Pan Prezes Kaczyński może powiedzieć: melduję wykonanie zadania, a my – dziękujemy” -> bardzo trafnie to ujęła. Widać, kto rządzi w Polsce.

 4. Ayax mówi

  A ja mam pytanie do Spurek i Kaczyńskiego i z góry przepraszam zniesmaczonych czytelników; A ruchac i zawierać związki małżeńskie z tymi zwierzątkami to od kiedy będzie można na legalu?

 5. anonim mówi

  Zlewaczały babszytlu tobie to porzebny jest rzecznik zdrowia psychicznego i najlepiej SOR psychiatryczny w pobliżu.

 6. Antyparch mówi

  Nie uwierze,zeby to byli czlony z kondonpederastow. Nie uwierze. Oni tecze maja przed oczami i trzaskowskiego jako prezydenra kraju.

  Na ulicach Warszawy plakaty skierowane do ambasadora RFN: Niemcy zamordowali miliony Polaków i zniszczyli Polskę

  W kliku miejscach Warszawy można trafić na spore uliczne plakaty, na których umieszczono przesłanie dla ambasadora RFN w Polsce, Arndta Freytaga von Loringhovena.

  Widzimy na nich płonący budynek, przed którym idą niemieccy żołnierze z okresu II wojny światowej. Są też słowa powitania dla ambasadora.

  Centralnym punktem plakatu jest napis:

  Niemcy zamordowali miliony Polaków i zniszczyli Polskę

 7. Hammurabi mówi

  W związku z uzasadnionym podejrzeniem poważnej choroby psychicznej manifestującej się kompletnym odrealnieniem oraz widocznymi zaburzeniami nerwicowymi ta kobieta powinna zostać natychmiast poddana badaniom specjalistycznym.
  A swoją drogą to tylko pogratulować wielkopolskim i ogólnie wszystkim „mędrcom” oddającym swój głos na „Wiosnę”.
  Tym bardziej, że nawiedzone babsko w jednym roku do koterii weszło i wyszło ale europosłem zostało na dłużej!

 8. z-k mówi

  Nie jest wykluczone, że stary kawaler od lat wpraszający się w łaski lewactwa może potraktować poważnie kolejne porypane propozycje wariatki byle go tylko Michnik pochwalił

  1. Antyparch mówi

   Kondonpederasci od jajko vel bosak
   Mieliscie mieli prawo uwierzyć trzaskowskiemu ale teraz powinniscie coś zrozumieć…jeżeli nie jestescie z innego kręgu kulturowego.

  2. Antyparch mówi

   Kondonpederasci razem z michnikiem.
   Nie lzyj,parchu od jajko vel bosak.

   Wierzę, że oni skręcą kark, a my im w tym pomożemy – stwierdził Michnik
   My- PO,SLD,PSL,KONDONPERERASTIA

  3. Piotr mówi

   Pisiory razem z Zandbergiem , Kaczyński jest w nim zakochany. Moroweicki w chabad Lubawicz. Ty nawet nie wiesz ile parchy zawdzięczają Kaczyńskiemu (powrót loży bnai brith do Polski) wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, ściąganie do Polski żydów, wypłacanie im emerytur z Polski, mossad i jego rządy za zgodą Kaczyńskiego. Budowa muzeum historii żydów „polskich”, miejsce w którym opluwa się Polaków, za setki milionów, wybudowane za zgodą i wg pomysłu Kaczyńskich. Zmień sobie nazwę na „pisowski parch”.

 9. Antyparch mówi

  Kondonpederasci od jajko vel bosak
  Mieliscie mieli prawo uwierzyć trzaskowskiemu ale teraz powinniscie coś zrozumieć…jeżeli nie jestescie z innego kręgu kulturowego.

 10. ikss67 mówi

  Syjokoapitał chce obecnie przenieść produkcję na Ukraine, gdzie zawłaszczyli już Ukraińcom połacie ziemi i kapitału. Teraz potrzebuja przenieśc to co zostało w Polsce tam i przyłączyć Ukraine do UE. Pytanie tylko czy będzie istniała jeszcze UE? Ponieważ Polacy w pewnym momencie odłączą sie. To kwestia czasu i właśnie konsekwencja działań tego syjokapitału, Pinokiów reprezentujących syjokapitał i syjo homokaczek działających w szerokopojetym interesie syjo masonerii i figlów. Oni są przeświadczenie w tym, że nie da się Polakom odzyskać swojego Państwa. Natomiast jak w życiu, w pewnym momencie ludzie nie mają już nic do stracenia. Tak więc będzie się działo. W końcu w Policji i wojsku są Polacy pomimo wtykania wszedzie syjo piesków. Gdy przyjdzie ten moment nawet machanie drukowanymi szmatkami przed nosem nic nie da tej syjo hołocie.

 11. Buran mówi

  Stara to, i sprawdzona metoda. Wariatki i wariatów, gdy stają się niebezpieczni dla społeczeństwa zaczynając mu szkodzić, powinno się odizolować i próbować leczyć w psychiatrykach.

 12. Buran mówi

  A póki co, może wystarczy wziąć jakąś blaszkę i puknąć się w czaszkę.

 13. Flex mówi

  To mimo wszystko są „problemy” i spory medialne małej wagi odwracające uwagę gawiedzi od katastrofy gospodarczej jaką szykuje ten banksterski rząd: „Ministerstwo Finansów chciałoby skasować konstytucyjny limit zadłużenia publicznego. Półoficjalnie z taką inicjatywą wyszedł minister Tadeusz Kościński, który w wywiadzie dla Interii nazwał ten konstytucyjny zapis „sztuczną barierą”. Wcześniej wiceminister Piotr Patkowski wprost powiedział, że limit ten należałby znieść.” (https://www.bankier.pl/wiadomosc/Konstytucyjny-limit-zadluzenia-dlaczego-go-potrzebujemy-7968028.html ). Kolesie widzą, że na kolejne plusy by przekupić wyborców i zakupy broni w USR „piniędzy nie ma” i trzeba je jak od setek lat pożyczyć od „uczynnych” Żydów. Pogrążą nas w bagnie z którego się nie wygrzebiemy i skończy się to rozbiorem gospodarczym jak w Grecji. Na tą kulę u nogi naszego kraju lekarstwem jest tylko „siekiera Roskolnikowa” przecinająca łańcuch. Taki wariant wybrała pomimo gróźb, lamentów i ajwaj Islandia i ma teraz spokój. My mieliśmy taką szansę ale już chyba żaden rząd się na to nie odważy. Bo w ciącu 24h goszcząca na naszej ziemi sojusznicza armia może być w Warszawie, otoczyć parlament, LPRM, NBP… i wymusić zmianę polityki albo rządu. Dogawory Jaruzelskiego z Rockefelerem z 1985r. i oddanie Polski pod ekonomiczną okupację finansjery pod zarządem okrągłostołowych „kapo”, chyba nigdy się nie skończy 🙁

  1. Rebih mówi

   No, trochę tę katastrofę jednak przybliżają. Tylko trochę, ale ziarnko do ziarnka…

 14. Rebih mówi

  Nie tak dużo. Dwie – trzy ustawy i związane z nimi kilkutygodniowe tarcia w koalicji. No a potem uzbrojenie żydolewaków i wysłanie przeciw polskim rodzinom, co przecież i tak trzeba będzie zrobić w związku z 447. Zwłaszcza jeżeli nastąpi upadek gospodarczy i jedynym zasobem do opłacenia się Żydom, będą oszczędności Polaków. Kaczyński jest do tego zdolny. To kanalia jakich mało było nawet w KOR i w UB.

 15. antyparch mówi

  czy mikke rznie glupa czy z was,kondonpederasci idiotow robi?
  W 1957 należał do Związku Młodzieży Socjalistycznej. W latach 1962–1982 należał do Stronnictwa Demokratycznego, z którego wystąpił w okresie stanu wojennego,. pewnie jak ojciec niemieckiego ambasadora nie chcial byc nazistan tak mikke wstepukac do zms-u nie chcial byc komunista,tfuuuuu zaklamane pedalskie mordy,tfuuuu cepy od jajko vel bosak,zyda z papierami,tfuuuu

 16. antyparch mówi

  Od grudnia 1957 r. ZMS był ideowo, politycznie i organizacyjnie podporządkowany PZPR.

  Głównym celem działalności ZMS było przygotowywanie członków do wstępowania w szeregi PZPR. Podobnie jak uprzednio istniejąca stalinowska organizacja Związek Młodzieży Polskiej, ZMS dążył do liczebnego wzrostu organizacji, stosując masowe formy naboru nowych członków na granicy przymusu. W 1976 r. ZMS zainicjował utworzenie ZSMP, którego powstanie zakończyło działalność ZMS.

  ZMS w 1957 r. miał 70 tys. członków, 1960 r. – 370 tys., 1964 r. – 800 tys., 1975 r. – 1,2 mln.
  i w takim syfie udzielal sie pierwszy wolnosciowiec-mikke,tfuuuuuuuuuuuuuuu

 17. wilk mówi

  No i cala pseudo opozycja ma pretensie ze,ich podobizny wisza na szubienicy,nic dziwnego bo robia wszystko zeby zniszczyc nasz kraj.Szkoda ze nie zyja w Korei,bo dawno zostali by roztszelani za zdrade Panstwa

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.