PiS staje po stronie neomarksizmu! Minister rolnictwa nie zostawia suchej nitki na własnej partii [WIDEO]

Jan Krzysztof Ardanowski/ fot. Wikipedia
9

W czwartkowym (24.09.2020) wywiadzie dla Radia Wnet minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski nie zostawił suchej nitki na własnej partii i wskazał, że Prawo i Sprawiedliwość kieruje się zasadami neomarksistowskimi. Tematem rozmowy była ustawa „Piątka dla zwierząt”, którą Ardanowski jednoznacznie określił jako szkodliwą i absurdalną.

– Bardzo mnie to smuci, że PiS, partia, której zawierzyłem; partia, jak sądziłem, prawicowa o zasadach konserwatywnych związana z chrześcijaństwem; ta partia wpisuje się w wojnę ideologiczną, która toczy się w Europie, neomarksizmu ukrytego tu, w tym przypadku, w działaczach proekologicznych w tej wojującej ideologii ekologicznej, która ze zwierzęcia robi boga i pomniejsza, dehumanizuje człowieka. […] Ta ustawa wpisuje się w to – powiedział Ardanowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Minister rolnictwa przedstawił listę legislacyjnych absurdów ustawy „Piątka dla zwierząt”. Wskazał, że największym zagrożeniem dla polskiego rolnictwa jest wpisany w ten projekt zakaz uboju rytualnego, który skasuje eksport polskiej wołowiny i drobiu do krajów muzułmańskich. Ardanowski podkreślił, że dla Polski jedyną szansa na rozwijanie eksportu żywności, jest właśnie rynek żywności halal. Podkreślił też, że wbrew twierdzeniom aktywistów prozwierzęcych, ubój rytualny powoduje mniejsze cierpienie zwierząt, niż inne rodzaje uboju.

Ardanowski poinformował, że ustawa nie była konsultowany z Ministerstwem Rolnictwa i nie wie, kto podsunął ten projekt Jarosławowi Kaczyńskiemu. Ocenił, że rezultatem będzie trwała utrata elektoratu wiejskiego. Powiedział, że liczy na weto prezydenta Andrzeja Dudy.

– 71% rolników poparło Prawo i Sprawiedliwość.  Czy można teraz lekką ręką odrzucić to wszystko obrażając wieś? Budując jakąś konstrukcję, której nikt nie rozumie na wsi. A przecież żyjemy w realnej polityce. Opozycja tego nie popuści. Konfederacja, PSL, który obecnie otwiera szampany, będzie codziennie przypominał chłopom, mówiąc im aż do bólu, że poparliście Prawo i Sprawiedliwość, a PiS od was, w jednej z pierwszych poważnych ustaw w nowej kadencji, za nowego prezydenta, od was się odwróciło – powiedział minister rolnictwa.

POSŁUCHAJCIE KONIECZNIE!

Zobacz też:

Wysłuchanie publiczne w Senacie ws. ustawy o ochronie zwierząt: „Straciliśmy zaufanie do naszego państwa” [RELACJA LIVE]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rebih mówi

  Mogę tylko wyrazić szacunek dla pana Ardanowskiego i mam nadzieję, że w Zjednoczonej Prawicy (!) znajdą się jeszcze inni, którzy nie oddadzą Polski na pastwę lewackich złodziei z pride’u pana Kaczyńskiego.

 2. Republikanin mówi

  Na weto prezydenta nie ma co liczyć. Podpisywał już inne świństwa bez drgnienia ręki.

  1. Rebih mówi

   Ale teraz może zechcieć skorzystać z błędów Kaczyńskiego, by budować swoją polityczną przyszłość. Nie jest to zbyt prawdopodobne, ale możliwe.

 3. z-k mówi

  Weto prezydenta będzie z łatwością odrzucone zjednoczonymi głosami: platformy, trockistowskiej żydokomuny, lewicy kawiorowej i sodomickiej tudzież pozostałego lewactwa, do którego z przymilnym uśmiechem a ogonkiem merdając dołączył PIS. Nawet gdyby Ziobro okazał jaja i dołączył do Konfederacji i ZSL–owców Kamysza to i tak połączone siły lewactwa odrzucą veto przezydenckie

 4. Meg mówi

  O, Ardanowski się obudził! Szkoda, że prawie nikt nie interesuje się rolnictwem i nie wie ile szkody nam ten pan wyrządził i cały czas wyrządza!! Okropny człowiek niszczący nasze zdrowie!!

 5. marju73 mówi

  Wszystkie te jego opinie o Partii Interesów Syjonistycznych jako partii prawicowej, konserwatyjnej i związanej z chrześcijanństwem to stek kłamstw na użytek gojów, oglądaczy reżimowej telewizji.
  Najlepiej tego udawanego patriotę podsumowują Marcin Bustowski i Krzysztof Tołwiński, jeśli chodzi o sprawy rolnicze.
  Co niektórzy chyba zapominają że po owocach ich poznamy i poznajemy a nie po słowach które zmieniają w zależności od „mądrości etapu”.
  Na przykład jak się mają działania likwidacji piecy węglowych pod pozorem dbania o środowisko (cel rzeczywisty ikwidacja i przejęcie kopalń) z informacją z artykułu pod tytułem „Ponad 40 tysięcy ton odpadów z hut wjedzie do Polski. Bo w Niemczech jest zakaz składowania”
  Albo film Zbigniewa Kękusia (PPP 266) Wojska USA w Polsce.. ” o tym jak będą nas doić finansowo.
  Powyższe jest opisem skolonizowanego kraju przy pomocy polskojęzycznych łajdaków.
  Czy jest w ich szeregach choć jeden sprawiedliwy w czynie nie słowach?

 6. Kordula mówi

  Nie pisze miłuj kota swego jak siebie samego,ani nie miłuj norkę swoją jakby była tobą.

 7. Marju73 mówi

  Zakaz uboju rytualnego czy zabijania zwierząt dla futer to neomarksizm i robienie ze zwierząt bogów? Powaliło chłopa.

 8. Piotr mówi

  Ardanowicz niby piękna postawa a jednak, trudno jest zrozumieć jak może powiedzieć ze pan premier Morawiecki jest dobrym uczciwym człowiekiem. Takie zdanie kompletnie go dyskryminuje. Zrobil swoje i stanal po stronie rolnictwa, jednakże wypowiadając słowa pozytywne o największym wrogu niezależnej ekonomicznie Polski jest niczym innym jak lizusostwem. Trudno mi sobie wyobrazić ze jako członek rządu nie widział drugiej twarzy morawieckiego, nie tej słodko i błazeńsko jowialnie uśmiechniętej ale tego bankstera który wszystko robi by zadowolić zagraniczne korporacje i EU

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.