Spot wyborczy Grzegorza Brauna. „Tu jest Polska, a nie Polin!”

2

26 maja Polacy będą wybierać posłów do Parlamentu Europejskiego. Już ostatnia prosta w wyścigu o fotel w Brukseli. Grzegorz Braun opublikował spot wyborczy, który ma zachęcić Polaków, by oddano głos na niego i formację polityczną, z której list kandyduje.

Sojusz polskich patriotów, narodowców, wolnościowców, katolików za życiem i normalnością, przeciw zabijaniu nienarodzonych i propagandzie dewiacji, w obronie polskiej tradycji i polskiej ziemi tymi słowami Braun prezentuje Konfederację, z której listy startuje w zbliżających się wyborach do Europarlamentu. Czy będziemy wolnym narodem w suwerennym państwie czy skolonizowanym plemieniem w eurokołchozowym landzie?pyta. Ktoś wreszcie musi powiedzieć NIE. Doś tego. Stop inwazji imigrantów. Nie dla żydowskich roszczeń i banderowskich prowokacji. Tu jest Polska, nie Polin.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ogromnie cieszy akord, którym kończy piękny spot kandydata Konfederacji: „Tu jest Polska a nie Polin”. To hasło po raz pierwszy pojawiło się na manifestacji we Wrocławiu w 2018. To wspaniale, że znalazło swoje miejsce także w kampanii wyborczej Grzegorza Brauna. Niech do mediów przebije również okrzyk: „żydowscy komuniści gorsi niż naziści”. Wrocław będzie dumny!

Przeczytaj także:

„Kulturą nie jest postawienie sedesu w centrum sceny!”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. tu Łukasz Trń mówi

    cała Normalność w ponad minutowym filmiku. Krótko, zwięźle i na temat : ).

  2. Rins mówi

    Ma mój głos na pewno Braun i inni narodowcy nie będzie Niemiec i żyd pluł nam w twarz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.