Spłonęły żydowskie marzenia! Gross napisze „Złote Żniwa 4:0”? [SKRÓT MECZU POLSKA-IZRAEL]

5

Polacy rozstrzelali żydowskich kopaczy. Wynik 4:0 z żydami okupującymi Palestynę naprawdę robi wrażenie, zwłaszcza że nasi piłkarze byli o klasę lepsi. Żydzi udowodnili po raz kolejny, że walka nie jest ich dobrą stroną. Zdecydowanie lepiej wychodzi im kolaboracja i strzelanie do palestyńskich dzieci.

Żydzi ostrzelali Gazę białym fosforem w 2009 r.
Żydzi ostrzelali Gazę białym fosforem w 2009 r.

Co tu dużo mówić. Polscy piłkarze, niesieni dopingiem milionów Polaków zagrali swój najlepszy mecz w teoretycznie najsielniejszym rywale. Co sprawiło, że polscy kopacze byli tak mocno zmotywowani? Żydowskie roszczenia? Kampania nienawiści? A może po prostu chcieli żydom utrzeć nosa, przynajmniej na boisku, ponieważ polska władza nie ma na tyle odwagi? Żydowskie marzenia o szybkim awansie do europejskiej, piłkarskiej elity, spłonęły niczym biały fosfor, 10 lat temu zrzucany na bezbronnych Palestyńczyków uwięzionych w Strefie Gazy. I to jest piękne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Krzysztof Piątek, już w 35. minucie rozpoczął ostrzał żydowskich kopaczy. Z ostrego kąta wpakował piłkę prosto w bramkę. Tym razem nie było charakterystycznych pistoletów. A są zawsze. Czyżby ktoś ostrzegł napastnika z Mediolanu, że cieszynka El Pistolero może zostać odebrana jak wezwanie do „holokaustu na narodowym”? Kto wie. Żydzi nie podchodzili do tego spotkania jak do zwykłego meczu. Dlatego też ja, nie podchodzę do niego jak do zwykłego spotkania piłkarskiego. Podczas konferencji prasowej rozczulali wspomnieniami o „zagładzie”, a ich ogólnoplemienne, holokaustowe mitomaniactwo i kampania antypolonizmu zabrnęły już tak daleko, że wszystkiego można się po nich spodziewać. Lepiej dmuchać na zimne. Po Piątku strzelał: Lewandowski (z karnego), Grosicki (stadiony świata) i młodziutki Kądzior.

PRZECZYTAJ: El Pistolero ustrzelił Austriaków! Zobaczcie bramkę i skrót zwycięskiego meczu reprezentacji Polski [WIDEO]

Dla polskich piłkarzy mecz z żydami to był naprawdę spacerek. Nic dziwnego, przecież „wyssaliśmy antysemityzm z mlekiem matki”. Czekam na kolejny tom „jego obrzydliwości” Jana T. Grossa „Złote Żniwa 4:0”.

Przeczytaj także:

Agenci ABW „zaprosili” Jacka Międlara na spotkanie. O co chodzi?! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mieczyslaw mówi

  Bardzo dobrze pokazala Polska druzyna ze nie ma litosci nad Zydowskim przeciwnikiem

 2. narodowiec mówi

  To był holokaust ! To im się należało !!!!!!!!!!!!!

 3. sten mówi

  To antysemityzm ! 4:0
  tfu ,w rewanżowym meczu bukmacherzy stawiają O : 447

 4. JonWick mówi

  Szkoda ze nie ma stadionu w Oświęcimiu.

 5. Zulu-Tango-Tango mówi

  Po pierwsze, od kiedy Izrael leży w Europie?! Po drugie, każdy gol to wyraz antysemityzmu, który Polacy wyssali… [itd.]; wygląda, że po ostatnich działaniach zwiazanych z rekonkwistą „447” – wzrósł on czterokrotnie; Po trzecie: nie pamiętam, by nasze władze, zwykle szukające – po sportowym zwycięstwie – medialnej sławy pogratulowały naszemu winning team! Czyżby starsi i mądrzejsi bracia zakazali i teraz jest to „BE”?!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.