Spięcie na linii Godek-Krasnodębski! Poszło o poparcie dla LGBT+

Kaja Godek i Zdzisław Krasnodębski / Fot. YT
5

W nowym Do Rzeczy kolejny dowód, że PiS planuje realizować postulaty LGBT. Po legalizacji homozwiązków dokończy Rabiej i spółka wprowadzając adopcję dzieci przez gejów. I nie chce słyszeć, że to atak na PiS. Po prostu mówię jak jest. #StopDewiacji – na Twitterze napisała polityk Konfederacji Kaja Godek i przywołała wywiad, który polityk Prawa i Sprawiedliwości, Zdzisław Krasnodębski udzielił tygodnikowi Do Rzeczy. Jeśli nie zaprzestanie Pani szerzenia kłamstw, będę po rozpoczęciu kampanii zmuszony podać Panią do sądu w trybie wyborczym – odpowiedział Krasnodębski.

Kaja Godek świadoma, że ma prawo do artykułowania tego typu opinii, które wynikają z jej politycznej obserwacji prędko odpowiedziała: Czekam zatem. Asekurancko mówi Pan, że jest obrońcą tradycyjnych wartości, a w tym samym wywiadzie (i wcześniej) optuje za regulacją homozwiązków. Mnie już teraz 16 aktywistów #lgbt ciąga po sądach za mówienie prawdy, może Pan dołączyć do tego chóru. #StopDewiacji #TęczowyPiS.

Skąd taka wypowiedź Kai Godek w sprawie hipotetycznego poparcia PiS dla homo-związków? Jeszcze w 2010 roku prof. Krasnodębski powiedział: Nie chcę Polski, w której homoseksualiści byliby prześladowani i nie mogli żyć w związkach prawnie uregulowanychtak w 2010 roku dla Rzeczpospolitej pisał wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Zdzisław Krasnodębski. Ponadto minęły już ponad 3 lata rządów Prawa i Sprawiedliwości, a aktualnie panująca władza nie zrobiła nic by, wypowiedzieć genderową konwencję Stambulską, którą w ostatnich dniach odrzucili Słowacy.

Przeczytaj także:

Propagandowa ulotka LGBT: homoseksualizm jest ważny dla przetrwania gatunku

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marek Majewski mówi

  Noooo, gdyby tylko Pisowcy wspomnieli coś o odrzuceniu konwencji stambulskiej to już by im Żydzi przypomnieli skąd im nogi wyrastają – jak by to powiedział szanowny redaktor Michalkiewicz.

  1. PiotrR mówi

   Brawo dla wspanialej Pani Kai – ustawila do pionu kolejnego pisowskiego bydlaka. Tak trzymac!

 2. Piotr mówi

  super Kaja Godek – pokazuje kolejnemu pisowskiemu bydlakowi gdzie jego miejsce. Tak trzymac!!!!

 3. vinger mówi

  Czy można jaśniej się wyrazić do kogo należą sądy w tym Kraju?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern