Spalili Koran w centrum miasta. Zostali zaatakowani przez muzułmanów i policję [WIDEO]

1

16 listopada w centrum Kristiansand członkowie stowarzyszenia Stop Islamizacji Norwegii (Stopp islamiseringen av Norge, SIAN) dwa egzemplarze Koranu wrzucili do kosza, a jeden egzemplarz został spalony na oczach zgromadzonych osób. Przeciwnicy islamizacji zostali zaatakowani przez muzułmanów i policję, a następnie  a demonstracja została rozwiązana. Trzy dni później liderzy muzułmańskiej społeczności poinformowali, że całe wydarzenie zgłoszą na policję, by przeciwnicy islamizacji zostali oskarżeni o „przestępstwo z nienawiści”.

A pomyśleć, że jeszcze niedawno w „faszystowskiej” Polsce, Adam „Nergal” Darski za podarcie Biblii wzywającej do miłości i szerzenia prawdy został uniewinniony, zaś w „demokratycznej” Norwegii za spalenie księgi nienawiści można otrzeć się o śmierć.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Spalenie Koranu potępiły władze Turcji. Ministerstwo Spraw Zagranicznych opublikowało specjalny komunikat, w którym twierdzi, że spalenie Koranu było niedopuszczalne. Na ulice Norwegii wypełzły islamskie kontrmanifestacje.

Przeczytaj także:

Prezydent Turcji: „Nasz bóg nakazuje nam, abyśmy byli agresywni wobec niewiernych”. Tłum odpowiada: „Allahu Akbar!”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Anonim mówi

    No prosze,ale w Polsce katolicy i patryjoci nazywanie sa przez lewakow faszystami.A jak lewaki nazwa mozli ktorzy bronia koranu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.