Sojusz z postkomuną?! Czarzasty wykluczył Brauna z obrad: „Jeżeli pan nie założy maski nie będzie pan miał głosu”. Na sali euforia i bezczelne komentarze [WIDEO]

34

Dziś (18.11.2020) poseł Konfederacji Grzegorz Braun kilkukrotnie występował w Sejmie. Najpierw gdy obrady prowadził wicemarszałek z ramienia PSL Piotr Zgorzelski. Zanim Braun został dopuszczony do głosu wicemarszałek musiał interweniować i odpowiedzieć na okrzyki dopływające ze strony parlamentarzystów, którzy wzywali, by nie dopuszczać Brauna do głosu jeśli ten nie założy maseczki. Wicemarszałek skwitował to w sposób następujący: – Ten aspekt panie pośle ma dwa wymiary: pierwszy-prawny; i pan Grzegorz Braun z tego korzysta, że ustawa, w której nakazuje się nosić maseczki nie jest opublikowana i pretensja do premiera Morawieckiego; ma też drugi aspekt odpowiedzialności i wzajemnego szacunku, i tu odnoszę się do pana Grzegorza Brauna z prośbą o założenie maseczki – powiedział Zgorzelski i posła Konfederacji dopuścił do głosu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przemawiając z mównicy sejmowej Braun powiedział: – Szanujmy się wzajemnie i w związku z tym, mimo że nadzieje słabe, apelujmy do intelektu, nie do emocji. Odwołujmy się do faktów, a nie do dezinformacji. Starajmy się stosować warsztat myślowy, unikajmy nieuprawnionych wnioskowań. Nie budujmy ogromnych konstrukcji na faktach, które empirycznie weryfikowalne, ale nie dają jednak w szerszym ujęciu statystycznym powodu i prawa, by wyciągać z nich wnioski prawno-ustrojowe, których ofiarą pada polska przedsiębiorczość. Tak jest, „Fałszywa pandemia” przede mną. Tom drugi tego opracowania, które państwu serdecznie polecam – powiedział Braun, stawiając przed mównicą książkę, by na koniec wystąpienia podarować ją wicemarszałkowi. Poseł Konfederacji wskazał, że w książce znajdują się głównie tłumaczenia publikacji zagranicznych oraz krytyka testów PCR, które zdaniem prof. Romana Zielińskiego, genetyka, nie nadają się do wykrywania koronawirusa. Łukasza Szumowskiego i Adama Niedzielskiego, byłego i aktualnego ministra zdrowia, określił mianem „znachorów politycznych”.

Około 2 godziny później kierownictwo nad obradami w Sejmie przejął wicemarszałek z ramienia Lewicy, znany z haniebnych wypowiedzi, Włodzimierz Czarzasty. Jego wystąpienia to istny festiwal chamstwa, któremu dziś przyklaskują zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości (sic!).

W odpowiedzi na odezwy posłów obecnych na sali, którzy domagali się by Braun przemawiając z mównicy sejmowej założył maseczkę, Czarzasty wyłączył mikrofon posłowi Konfederacji. Następnie wicemarszałek z ramienia Lewicy, w szczeniacki sposób próbował skompromitować Brauna słowami: „pan się nie ośmieszy w ten sposób, pan będzie taki sam jak my, my nie jesteśmy źli”, „mam panu pożyczyć maskę”, „czy pan Korwin-Mikke, którego szanuję, mogę prosić o pomoc”, „pan jest ode mnie mądrzejszy i rozsądniejszy, proszę pana o rozsądek, znamy pana książkę jest cudowna”, „czy pan mógłby nas nie ośmieszać”, „ja pana serdecznie za wszystko przepraszam”, „nikt na pana nie krzyczy po raz pierwszy”, proszę pana jak mężczyzna mężczyznę”.

„Panie marszałku, niech pan sobie da spokój, niektórzy są niereformowalni” – wykrzyczała jedna z posłanek. Gdy po dwóch minutach Braun poprosił o zaprezentowania podstawy prawnej ws. rzekomego nakazu noszenia maseczek, Czarzasty bezczelnie odparł: „czas się panu skończył”, po czym do sejmowej mównicy zaprosił premiera Morawieckiego, zaś posłowi Konfederacji powiedział: „jeżeli pan nie założy maski, nie będzie pan miał głosu”. Ostatecznie Czarzasty zarządził minutę przerwy, co poprzedził zwróceniem się do „nestora Korwin-Mikke” w bezczelnych sposób: „ktoś u was musi mieć rozum”. Ostatecznie Braun został wykluczony z posiedzenia Sejmu, co znajdujący się na sali parlamentarzyści zostało przyjęte oklaskami. Zachowanie Czarzastego równie entuzjastycznie przyjęli internauci deklarujący swoje poparcie dla ekipy rządzącej.

Poniżej zamieszczamy nagranie z krótkim komentarzem zwolennika Prawa i Sprawiedliwości. Czyżby na dobre powstał sojusz PiS-u z postkomuną w zakresie maseczkowej psychozy i odbierania wolności (WIĘCEJ O TYM W TEJ PUBLIKACJI- KLIK)? Co ciekawe, w tym samym czasie, kiedy Czarzasty uprawiał farsę w Parlamencie, na sali pojawiła się Elżbieta Witek, które już nie miała „namordnika” na twarzy. Wolność dla wybranych? – pytają internauci (wpis na samym dole artykułu).

Przeczytaj także:

J. Międlar: Duszpasterze korona-głupoty. „Maseczki? To jest jak z pasami bezpieczeństwa w samochodzie”

Katarzyna TS: Lockdown zabija

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. tow.Piotrowicz z PZPR/PiSrael mówi

  Socjaliści z PiS-u zawsze razem głosują z SLD przeciwko polskiej prawicy – Konfederacji.

  Kaczyński przemawiał na mównicy bez maseczki i wówczas Terlecki nie zwrócił mu uwagi!!!
  A jak chciał bez maseczki przemawiać Krzysztof Bosak to stary lewak Terlecki wyłączył mu mikrofon!

  Jak widać żydokomuna z PiSraela wyznaje podwójne standardy. Co wolno żydowi, to nie Polakowi.

 2. Adam mówi

  Krzysztof Mierzwa „Cenzura w Sejmie. @GrzegorzBraun_ nie otrzymał głosu, bo nie miał maski. W tym samym momencie przychodzi @elzbietawitek (na której decyzję @wlodekczarzasty się powoływał) BEZ MASKI! I nikomu to nie przeszkadza! Hipokryzja?

 3. Martin Malik mówi

  Szkoda mi Grzegorza Brauna. Myślę, że wszyscy na sali obrad powinni się złożyć aby wysłać go na Malediwy; przynajmniej na miesiąc. On już ma chyba dość.

  Niech do mnie napisze. Gdy samoloty już będą działały, mogę go oprowadzić po Filipinach albo po Borneo, po kosztach.

  1. AntyPO✡PiS mówi

   A z jakiej racji Grzegorz Braun ma mieć maseczkę w czasie przemówienia, jeśli nie musiał jej mieć Kaczyński? Czy już o tym zapomniałeś? Podział na „równych i równiejszych”?

 4. z-k mówi

  Niezwykle mądry, oczytany i mówiący przepiękną polszczyzną. Mógłby w sejmowym bardaku zrobić wiele dobrego. Dlaczego jednak spiera się o nic nie znaczące duperele niczym prezes w starczym uporze sprawie piątki dla zwierząt. Panie Grzegorzu załóż maseczkę i do dzieła

  1. Lukasz mówi

   Jak to dlaczego się spiera? Dla zasady! Nie ma prawa nakazującego noszenie maski. Ustawa nadal jest nieopublikowana. Nie może być tak że każe się ludziom robić coś czego nie chcą na podstawie pasków w TVPinfo.! Żydzi w okupowanej Warszawie też mówili „to tylko opaski” jest nawet taka scena w Pianiście Romana Polańskiego.

  2. zyd z ZMS-u Mikke mówi

   wreszcie nie jestem chyba sam. Ale czy dotrze? smiem watpoic.

  3. Historyk mówi

   Kaganiec , to znak poddaństwa i nic więcej. Braun ma rację . Kaczyńskiemu z tego powodu nikt nie zwraca uwagi.

 5. Waldemar mówi

  Pana Posła Grzegorza Brauna – bardzo lubię i szanuję. Posiada dużą wiedzę, elokwencję. W sposób kwiecisty rzecze – to mi się nawet podoba. Co jednak proponuje, jaki jest jego plan??? Chodzenie bez maseczek/negacja? Kontra przeciw prezesowi – kolejna negacja? Co ma konkretnego do zaproponowania ludziom??? Cholernie – brak tu jakichś planów/programów/wizji – funkcjonowania Polski. Są tylko komunały (spadkobierców przedwojennej endecji) – na poziomie PO, PSL, + innych spadkobierców po PZPR. W tym kontekście – bardzo mi szkoda Konfederacji. Miałem – i mam w niej wciąż nadzieję – na rzeczową, światłą i przebojową opozycję. Te poziom kultury reprezentowanej przez środowisko – przeraża mnie.

 6. Matka Polka mówi

  I bardzo dobrze. Nieodpowiedzialnych idiotów narażających innych i rozsiewających teorie spiskowe należy trzymać krótko. Nawet Korwin miał na tyle rozsądku, że siedział w maseczce.

  Panie Braun, a co z Żydami mającymi potajemne zajmować polskie lasy zamykane w czasie poprzedniej kwarantanny? Może pan wróci do wątku, bo paru biednych idiotów panu uwierzyło?

  1. j-da mówi

   wróć do wyborczej gudłajska mame i nie wtrącaj swoich krętactw w polskie dyskusje

  2. Matka Polka mówi

   Dyskusje, dobre. Żule pod sklepem bardziej wyrafinowane dyskusje prowadzą, niż tacy, jak ty. Myśli pajac, że na salonie jest…

  3. tow.Piotrowicz z PZPR/PiSrael mówi

   -Wczorajszy dzień był szczególny. Był to dzień przeglądania się w lustrze. Najpierw pan wicepremier Kaczyński przeglądał się w lustrze i zobaczył tam ewidentnie twarz naszego posła Grzegorza Brauna bez maseczki, skoro wchodząc na mównicę ją zdjął – zaczął swoje wystąpienie Robert Winnicki.

   PS. Czy „Matko Polko” możesz skomentować nieodpowiedzialne zachowanie idioty Kaczyńskiego?

  4. Matka Polka mówi

   Proszę bardzo: zdjęcie maseczki na mównicy (bo po Sejmie w maseczce chodził) to zachowanie nieodpowiedzialne i głupie. Kaczyński jednak nie jest idiotą, w przeciwieństwie do Brauna, bo z całą pewnością nie wierzy w „fałszywe pandemie” albo że Żydzi będą przejmowali zamknięte wiosną polskie lasy.

  5. AntyPO✡PiS mówi

   @Matko🔯żydówko trollu z PiSraela,

   A jak Kaczyński przemawiała bez maseczki w sejmie, to już nie narażał innych osób?
   Widisz trollu, jak każdy żydkomuch z PiSraela jesteś skrajnym, lewackim HIPOKRYTĄ!

  6. Matka Polka mówi

   Ale już raz do mnie błaźnie w tym temacie pisałeś, jako Tow. Piotrowicz. Wystarczy, że raz takiej amebie, jak ty, poświęcę czas i odpiszę, więcej z twoją głupotą obcować szkoda czasu.

  7. AntyPO✡PiS mówi

   Lewacki śmieciu uwodniłem ci po raz kolejny KŁAMSTWO i HIPOKRYZJĘ. Używasz na tym forum kilku nicków i trollu myślisz, że inni tak robią. Wszyscy na tym forum maja z ciebie lewacki zjebie niezły ubaw.🤣

   Nie dość, że lewak to jeszcze idiota. Nie nadajesz się nawet do leczenia psychiatrycznego, tylko do utylizacji. 😂

  8. Matka Polka mówi

   Jedyne co ty tutaj, pajacu, udowadniasz co chwila, to że jesteś wyjątkowym tępakiem. A na robienie akcji w postaci pisania pod paroma nickami jesteś, jak ci już pisałam, zwyczajnie za głupi.

 7. Jacek Boki mówi

  Widzę, że same lewicowe debile tu komentują, które zamordyzm, któremu zostali poddani, uważają za największą zdobycz swego poronionego życia. Jeśli nie nosisz kaganca, to według tych pojebancow jesteś nienirmalny

  1. Matka Polka mówi

   Jeśli uważasz, że pandemia nie istnieje, Żydzi chcą przejąć zamykane wiosną lasy (jak twierdził Braun), a wszystko to spisek Rotszylda, Sorosa albo Szatana, żeby cię zniewolić, to tak – jesteś pojebańcem, jak to określiłeś. Fakt, po co drążyć?

  2. AntyPO✡PiS mówi

   Spadaj szechterowy, lewacki kurwiszonie do Izraela, tam żydzi docenią twój antypolonizm, który wyssałeś już z mlekiem matki żydówki.

  3. Matka Polka mówi

   „Kurwiszonie” możesz sobie do swojej matki mówić. Pewnie tak się do niej zwracasz i pewnie jej to nie przeszkadzało. Kulturę lub chamstwo wynosi się wszak z domu. Nawet nie wiesz, jak bardzo mi cię żal, jesteś totalnym wypierdkiem społeczeństwa, na samym dnie.

  4. tow.Piotrowicz z PZPR/PiSrael mówi

   Gdzie i kiedy Pan Grzegorz Braun powiedział, że żydzi chcą przejąć zamykane polskie lasy? Podaj źródło! Znowu kłamiesz!

  5. Matka Polka mówi

   AntyPOPiS, błaźnie bez poczucia żenady, nie pisz do mnie pod kilkoma nickami, bo dwa półgłówki (czyli ty i drugi ty) wcale nie czynią razem jednej głowy. Jesteś po prostu za głupi na takie zabawy.

   A źródła poszukaj sobie sam – na takie zero, jak ty, szkoda czasu by jakiekolwiek informacje podawać czy źródła.

  6. AntyPO✡PiS mówi

   Lewacki śmieciu uwodniłem ci po raz kolejny KŁAMSTWO. Używasz na tym forum kilku nicków i trollu myślisz, że inni tak robią. Wszyscy na tym forum maja z ciebie lewacki zjebie niezły ubaw.🤣

   Nie dość, że lewak to jeszcze idiota. Nie nadajesz się nawet do leczenia psychiatrycznego, tylko do utylizacji. 😂

  7. Matka Polka mówi

   AntyPOPiS, ty to jesteś aż tak tępy, że nawet paru zdań sklecić nie potrafisz, przekopiowujesz raz za razem ten sam tekst? Takich, jak ty niepotrzebnie uczyli pisać i czytać.

 8. zyd z ZMS-u Mikke mówi

  Braun = Jachyra. gra pod bublike. z jedna roznica,Braun sie nie iska po lbie i gnid nie zre.

 9. Shadow mówi

  Podziwiam p. G. Brauna za odwagę i konsekwencję. I uważam, że szkoda jego wysiłku przy przekonywaniu tych miernot intelektualnych, a przede wszystkim moralnych, których w tym sejmie jest niestety większość.

  1. Matka Polka mówi

   Do czego szkoda jego wysiłków „intelektualnych”? Do przekonywania , że Żydzi będą potajemnie przejmować zamykane wiosną lasy (tak właśnie twierdził)? Nie, wcale nie szkoda, pośmiejmy się jeszcze trochę z błazna.

  2. tow.Piotrowicz z PZPR/PiSrael mówi

   Gdzie i kiedy Pan Grzegorz Braun powiedział, że żydzi chcą przejąć zamykane polskie lasy? Podaj źródło! Znowu kłamiesz trollu!

  3. Matka Polka mówi

   AntyPOPiS, błaźnie bez poczucia żenady, nie pisz do mnie pod kilkoma nickami, bo dwa półgłówki (czyli ty i drugi ty) wcale nie czynią razem jednej głowy. Jesteś po prostu za głupi na takie zabawy.

   A źródła poszukaj sobie sam – na takie zero, jak ty, szkoda czasu by jakiekolwiek informacje podawać czy źródła.

 10. zyd z ZMS-u Mikke mówi

  ale za to glosowania Konfederatow reka w reke z zydokomuna z PO-SLD,sojuszem nie jest?

 11. wilk mówi

  PAN BRAUN POWINIEN WYSTARTOWAC W NASTEPNYCH WYBORACH PREZYDENCKICH,MADRY I ODWARZNY FACET,A NIE TAK JAK OBECNY PREZYDENT KTOREMU JAJ BRAKUJE

  1. Matka Polka mówi

   Poznasz polityka po wyborcach jego. A że takie jełopy, jak ty, co tutaj wypisują, że pandemia służy chipowaniu ludzi, że kosmici i sataniście, mają w sejmie swojego reprezentanta, to jest najlepszy przykład bezsensu demokracji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.