W sobotę spotkanie z Jackiem Międlarem w Kaliszu. „Porozmawiamy m.in. o Kościele katolickim oraz stosunkach z Izraelem.” ZAPRASZAMY!

Jacek Międlar / Fot. Prawy.pl
13

W najbliższą sobotę, 17 marca 2018 roku, w Kaliszu odbędzie się spotkanie z Jackiem Międlarem. Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Głos Kaliszan. Szykuje się interesująca konferencja.

Tego dnia porozmawiamy m.in. o cenzurze w Internecie, Kościele katolickim czy o stosunkach dyplomatycznych z Izraelem – napisali na stronie stowarzyszenia organizatorzy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prezes stowarzyszenia Mateusz Antolczyk zaprasza wszystkich zainteresowanych na to spotkanie. Niestety „obrońcy demokracji”, zapewne mając na względzie „wolność słowa”, grożą zakłócenie spotkania i musimy liczyć się z obecnością policji. Organizatorzy jednak zapewniają, że nikt i nic nie jest w stanie zakłócić konferencji.

Z podobną sytuacją spotkałem się podczas konferencji w Ostrowie Wielkopolskim. „Obrońcy demokracji” wraz ze starostą ostrowskim Pawłem Rajskim z PO robili co w ich mocy, żeby tylko nie doszło do spotkania. W ostateczności, pod salą, w której odbyła się konferencja czuwali… antyterroryści. Rozumiem, że środowiska lewicowe są agresywne, ale chyba nie aż tak żeby były potrzebne grupy bojowe. Cieszę się na spotkanie w Kaliszu i wierzę, że wywiąże się tam ciekawa debata, która jest wręcz nieodzownym elementem demokratycznego państwa – mówi Jacek Międlar.

Międlar zaznacza, że to będzie jedno z wielu spotkań, które już są zaplanowane. Duże Tournée po Polsce rozpoczyna w maju. Dlaczego właśnie wtedy? W kwietniu red. naczelny wPrawo.pl wydaje książkę, na spotkanie z którą już dziś zaprosiło go wiele środowisk.

Sobotnie spotkanie (17 marca 2018 roku) w Kaliszu odbędzie się o godz. 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Głos Kalisza, przy ulicy Skalmierzycka 10/5.

Wydarzenie na Facebooku: https://web.facebook.com/events/147555122576797/?active_tab=about

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Przebiśnieg mówi

  Kiedy przyszły Prezydent przyszłej Wolnej Polski zawita z wykładem w Warszawie ?

  1. Jacek Międlar mówi

   Jeśli mowa o mnie, to w maju :)). Już z książką.

  2. Przebiśnieg mówi

   Oczywiście, że o Panu.

 2. Andrzej mówi

  Co wy panowie , żeście powariowali z tym strzyżeniem na glace ???
  Najpierw G.Braun -teraz J.Międlar .
  Tak samo z modą kozacką w czasie ,gdy banderowcy nas teraz zalali -wszyscy strzygą się na styl kozacki !

  1. Mariusz M. mówi

   Też mi się to strzyżenie na zero nie podoba

  2. Lucy mówi

   W Szwecji, gdzie ja mieszkam, zaczeli nosic ta obrzydzajaca fryzure migranci ale teraz sie to przyjelo u wiekszosci mezczyzn, oprocz Cyganow.

 3. Waldemar mówi

  Czekam na relację z tego spotkania.

 4. Spostrzegawczy mówi

  Bardzo interesujący wywiad z dr. S. Krajskim o masonerii w Polsce. Co Pan Jacek myśli o wpływach masonerii na byt Polski i Kościoła ? I jak możemy się od tych wpływów najszybciej uwolnić ? To pytanie chciałbym zadać na spotkaniu.

  https://www.youtube.com/watch?v=h79dyQTlQFc

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.