W sobotę spotkanie z Jackiem Międlarem w Kaliszu. „Porozmawiamy m.in. o Kościele katolickim oraz stosunkach z Izraelem.” ZAPRASZAMY!

Jacek Międlar / Fot. Prawy.pl
13

W najbliższą sobotę, 17 marca 2018 roku, w Kaliszu odbędzie się spotkanie z Jackiem Międlarem. Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Głos Kaliszan. Szykuje się interesująca konferencja.

Tego dnia porozmawiamy m.in. o cenzurze w Internecie, Kościele katolickim czy o stosunkach dyplomatycznych z Izraelem – napisali na stronie stowarzyszenia organizatorzy.

Prezes stowarzyszenia Mateusz Antolczyk zaprasza wszystkich zainteresowanych na to spotkanie. Niestety „obrońcy demokracji”, zapewne mając na względzie „wolność słowa”, grożą zakłócenie spotkania i musimy liczyć się z obecnością policji. Organizatorzy jednak zapewniają, że nikt i nic nie jest w stanie zakłócić konferencji.

Z podobną sytuacją spotkałem się podczas konferencji w Ostrowie Wielkopolskim. „Obrońcy demokracji” wraz ze starostą ostrowskim Pawłem Rajskim z PO robili co w ich mocy, żeby tylko nie doszło do spotkania. W ostateczności, pod salą, w której odbyła się konferencja czuwali… antyterroryści. Rozumiem, że środowiska lewicowe są agresywne, ale chyba nie aż tak żeby były potrzebne grupy bojowe. Cieszę się na spotkanie w Kaliszu i wierzę, że wywiąże się tam ciekawa debata, która jest wręcz nieodzownym elementem demokratycznego państwa – mówi Jacek Międlar.

Międlar zaznacza, że to będzie jedno z wielu spotkań, które już są zaplanowane. Duże Tournée po Polsce rozpoczyna w maju. Dlaczego właśnie wtedy? W kwietniu red. naczelny wPrawo.pl wydaje książkę, na spotkanie z którą już dziś zaprosiło go wiele środowisk.

Sobotnie spotkanie (17 marca 2018 roku) w Kaliszu odbędzie się o godz. 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Głos Kalisza, przy ulicy Skalmierzycka 10/5.

Wydarzenie na Facebooku: https://web.facebook.com/events/147555122576797/?active_tab=about

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Przebiśnieg mówi

  Kiedy przyszły Prezydent przyszłej Wolnej Polski zawita z wykładem w Warszawie ?

  1. Jacek Międlar mówi

   Jeśli mowa o mnie, to w maju :)). Już z książką.

  2. Przebiśnieg mówi

   Oczywiście, że o Panu.

 2. Andrzej mówi

  Co wy panowie , żeście powariowali z tym strzyżeniem na glace ???
  Najpierw G.Braun -teraz J.Międlar .
  Tak samo z modą kozacką w czasie ,gdy banderowcy nas teraz zalali -wszyscy strzygą się na styl kozacki !

  1. Mariusz M. mówi

   Też mi się to strzyżenie na zero nie podoba

  2. Lucy mówi

   W Szwecji, gdzie ja mieszkam, zaczeli nosic ta obrzydzajaca fryzure migranci ale teraz sie to przyjelo u wiekszosci mezczyzn, oprocz Cyganow.

 3. Waldemar mówi

  Czekam na relację z tego spotkania.

 4. Spostrzegawczy mówi

  Bardzo interesujący wywiad z dr. S. Krajskim o masonerii w Polsce. Co Pan Jacek myśli o wpływach masonerii na byt Polski i Kościoła ? I jak możemy się od tych wpływów najszybciej uwolnić ? To pytanie chciałbym zadać na spotkaniu.

  https://www.youtube.com/watch?v=h79dyQTlQFc

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.