SKLEP-WPRAWO.PL

„Śmierć białym, brudni Żydzi!” Antifa i czarni rasiści grożą eksterminacją. Żydzi ich… bronią

12

W weekend w Paryżu wybuchły kolejne zamieszki inspirowane przez środowiska lewicowe, Antifę i czarnych rasistów. Wzywano do eksterminacji białych i supremacji czarnej rasy. Słownie zaatakowano Żydów, którzy nadal popierają lewackie organizacje. Nie powinniśmy być zaskoczeni.

Lewactwo zaatakowało cywilów, policję oraz zniszczyło publiczne i prywatne mienie. Manifestacja formalnie odbywała się pod hasłem „precz z rasizmem policji”. Rannych zostało co najmniej czterech policjantów, w tym jeden ciężko. Na czas manifestacji pobliskie sklepy zostały zamknięte. Te, które pozostały otwarte, zostały splądrowane przez lewackich bandytów.

Część czarnoskórych krzyczała „śmierć białym ludziom, brudni żydzi”.

Takie okrzyki nie powinny być dla nas zaskoczeniem. Czarni rasiści i sekundująca im Antifa uznana przez USA za organizację terrrorystyczną wielokrotnie wzywali do likwidacji białych.  Przykładem niech będzie  liderka organizacji Black Lives Matter, Yusra Khogal, przez lewactwo nazywana obrończynią praw mniejszości, która na jednej z manifestacji krzyczała: Biali to podludzie z defektem genetycznym! Trzeba ich wymazać! Oczywiście nie poniosła konsekwencji karnych.

Lewactwo, pod pretekstem upamiętnienia czarnego aktora porno, kryminalisty i bandyty Georga Floyda, daje upust swoim fundamentalistycznym inklinacjom i otwartym tekstem wzywa do eksterminacji białych, czym od dawna trudzą się m.in. bojownicy ISIS i czarni bandyci z RPA. Trzeba podkreślić, że słownie atakują Żydów, którzy  najwyraźniej w ferworze nienawiści do cywilizacji łacińskiej przymykają na to oko i bezwstydnie wspierają lewackich bandytów.

Przeczytaj:

„Ataki na Antifę są atakami na Żydów”. Szokujący artykuł w izraelskim „Haaretz”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. piotr mówi

  Kolejna tragedia. Policjant zastrzelił Afroamerykanina. Lekarz: to było morderstwo.

 3. piotr mówi

  Za pomocą Czarnych hebrajskich Izraelitów Żydzi wzniecają światowe wojny rasowe.

  1. markusl mówi

   Dokladnie… Najlepszym dowodem na to sa ostatnie postulaty „protestujacych” odszkodowania dla czarnoskurej ludnosci za niewolnictwo… Przypomina to cos?…

 4. Milka mówi

  Tak podwójna moralność świata.Specjalnie podjudzanie i wspieranie rasistów i nierobów. Do Afryki tam mają swój kontynent i niech tam rozrabiają a nie przyjadą i będą truć. Ktoś niestety ktoś za tym stoi i z tym trzeba zrobić porządek.

 5. Tomasz mówi

  Czekam jak w Izraelu Żydzi będą całować buty Palestyńczykom

  1. staho mówi

   Daj przykład, nie musisz w buty możesz wyżej…

  2. Marianna mówi

   A dlaczego Tomasz ma całować Palestyńczyków skoro nie jest żydem? Polacy nie muszą.

 6. Darius mówi

  A Macron cicho siedzi…… Gdyby to było w Polsce to w każdej francuskiej tv mówiliby o tym

 7. George mówi

  Ciekawe co by się działo, gdyby tak biali zaczęli wykrzykiwać hasła typu: śmierć czarnym, brudni żydzi. Oburzeniu na całym świecie nie byłoby końca, lamenty wzniesiono by pod niebiosa, a areszty wypełniłyby się białymi „rasistami”.

 8. ROMAN mówi

  ”w nienawiści do cywilizacji łacińskiej”, bardzo celnie…

 9. lol mówi

  dawac namiary polska ”antifo”, chetnie sie po was przejedziemy, frajerstwo

 10. ROMAN mówi

  Lol ma datę 16.6, wczoraj był 17 a wpisu nie było, to jak to się stało…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.