„Smacznyś, słaby i w lesie”. Poseł Sośnierz wyjaśnia jak UE działa wobec Polski [WIDEO]

Dobromir Sośnierz/ fot. screen
1

W programie TVP „Woronicza 17” poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz wytłumaczył, jak Unia Europejska działa wobec Polski. Sośnierz zacytował bajkę Ignacego Krasickiego „Jagnię i wilcy” i wyjaśnił, że przedstawione w niej prawo siły jest dziś wykorzystywane wobec Polski. „Słabyś, smaczny i w lesie” – odpowiedziały wilki jagnięciu pytającemu, jakim prawem chcą je pożreć. Tak właśnie UE traktuje Polskę po podpisaniu Traktatu Lizbońskiego.

Podpisałeś głupcze Traktat Lizboński to trzeba było wiedzieć, z czym to się wiąże! Nie zdawaliście sobie sprawy, co się stanie dalej? To trzeba było zapytać – powiedział Sośnierz i stwierdził, że podpisanie tego traktatu sprawiło, ze wszystkie karty i cała siła są po stronie instytucji UE, a nie Polski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Traktat Lizboński został podpisany 13 grudnia 2007 roku i wszedł w życie 1 grudnia 2009. Traktat zlikwidował Wspólnotę Europejską i stworzył Unię Europejską o jednolitej strukturze i osobowości prawnej. 

Źródło informacji: Facebook, sejm.gov.pl

Zobacz też:

Szokujący reportaż EmisjiTV o „demokracji” w Parlamencie Europejskim. Głosowania to fikcja! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Robert mówi

    Czy Polska to zamożny kraj?Za morzem jej nadzorcy i kontrolerzy,więc bez wątpienia.Czy Polska to samodzielny kraj?Samodzielnie się podzieli dla zamożnych,jako łakomy kąsek do zjedzenia

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.