Słupsk zafundował uczniom seksedukację przez telefon. Ordo Iuris składa zawiadomienie do Kuratorium Oświaty

Za: Twitter
3

Promocja homoseksualizmu i propaganda gender to elementy programu „Twój podręczny edukator seksualny”, który sfinansowało miasto Słupsk. Aplikacja na smartfony dostępna jest dla uczniów za darmo za pomocą strony internetowej. Autorką aplikacji jest Roksana Galewska, od 9 lat związana z Platformą Obywatelską, a od 2019 roku zatrudniona w Gdańskim Centrum Równego Traktowania. Instytucja ta realizuje program „Model na rzecz Równego Traktowania” we współpracy z ruchem LGBT, organizacjami feministycznymi i trójmiejską świetlicą „Krytyki Politycznej”. W 2019 r. GCRT otrzymało od miasta Gdańska dotację w wysokości ponad 93 tys. zł.

Aplikacja „Twój podręczny edukator seksualny” przeznaczona jest dla uczniów powyżej 14 roku życia, ale nie posiada stosownych zabezpieczeń. Znalazły się w niej m.in. porady na temat „wyjątkowych doznań erotycznych”, promocja masturbacji, homoseksualizmu oraz transseksualizmu. Jako polecane strony internetowe wskazano strony promujące LGBT – Kampania Przeciw Homofobii, Lambda Warszawa i Tolerado.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Instytut Ordo Iuris już w 2018 roku ostrzegał przed negatywnymi konsekwencjami przyjęcia przez Radę Miejską w Słupsku szkodliwej uchwały o edukacji seksualnej. Dziś widzimy, że te obawy były uzasadnione. Oczekujemy, że projekt przewidujący seksualizację uczniów z ominięciem rodziców przy pomocy niebezpiecznej aplikacji na smartfony zostanie niezwłocznie zbadany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty – poinformował Nikodem Bernaciak z Centrum Analiz Prawnych Instytutu Ordo Iuris.

Źródło informacji: Ordo Iuris

Zobacz też:

Nauka masturbacji, pornografia, homopropaganda. Szokujący reportaż o seksedukacji w Polsce [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Kibic mówi

  Kurator oświaty nie wie co się dzieje w tak dużym mieście? Wojewoda też nie wie? Jaki ten pis jest pierdołowaty z premierkeim na czele. Mają tylko alarm jak chodzi o żydów i ukrów. Dobrze, że jest Ordo Iuris, musi za noch robotę odwalać a minister edukacji daje premie swoim urzędasom.

 2. Małgorzata mówi

  I TO JEST SKANDAL – W ZDROWYM , DOBRZE ZARZĄDZANYM KRAJU ZA DEPRAWACJĘ I DEMORALIZACJĘ DZIECI, PROKURATURA POWINNA ŚCIGAĆ Z URZĘDU. ZA WSZELKĄ CENĘ BANDY DEWIANTÓW CHCĄ SPROWADZIĆ MŁODE POKOLENIE DO ROLI BEZMYŚLNEGO MIĘSA, KTÓRE BĘDZIE BEZWOLNE, BEZMYŚLNE, PODATNE NA WSZELKIE MANIPULACJE, BEŻ KORZENI, BEZ HISTOII, BEZ RODZINY, BEZ NARODU, O DUSZACH NIEWOLNIKÓW.
  ŻEBY TAK SIĘ NIE STAŁO POTRZEBNY JEST KONSERWATYWNY, ODWAŻNY RZĄD, KTORY WESPRZE RODZICÓW W WALCE O NORMALNOŚĆ.

  1. Marek mówi

   Popieram w całej rozciągłości Pani Małgorzato. Wszyscy ci zboczeńcy, którzy coraz bezczelniej uzurpują sobie prawo do deprawacji polskich dzieci są niszczycielami zdrowego społeczeństwa, a co za tym idzie Narodu. Powinno się ich tępić wszelkimi dostępnymi metodami jak karaluchy i w trybie natychmiastowym.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.