Skutki gender w UK: nastolatki chcą zmieniać płeć bo transpłciowość jest modna

fot. pixabay.com
4

Daily Mail opublikował wstrząsający reportaż o skutkach ideologii gender i promocji LGBT w brytyjskich szkołach. Informacje pochodzą od nauczycielki, która zdecydowała się ujawnić prawdę o tej zinstytucjonalizowanej patologii, która doprowadziła do wmawiania dzieciom, że są transpłciowe, co kończy się ich fizycznym okaleczeniem poprzez operacje przeprowadzane na ich żądanie. W szkole, w której pracuje pragnąca zachować anonimowość nauczycielka, aż 17 uczniów ma przejść operację zmiany płci, chociaż zaledwie kilka z nich faktycznie cierpi na dysforię płciową (termin medyczny odnoszący się do osoby, która czuje, że urodziła się w niewłaściwym ciele). Większość uczniów, którzy twierdzą, że są osobami transpłciowymi, to osoby autystyczne, które według nauczycielki zostały oszukane i uwierzyły, że ich problemy emocjonalne wynikają z dysforii płciowej.

Nauczycielka wskazuje, że pod wpływem propagandy transpłciowość stała się modna wśród nastolatków. Dużą rolę odgrywa tu nacisk grupy rówieśniczej. Starsi uczniowie, którzy już zmienili płeć, namawiają młodszych, głównie autystycznych uczniów, aby zrobili to samo. Wielu nauczycieli jest zbyt wystraszonych, aby reagować, ponieważ obawiają się, że zostaną zwolnieni lub oskarżeni o brak tolerancji.

Uczniowie deklarujący się jako osoby transpłciowe stworzyli swoistą subkulturę. Noszą identyczne ubrania i fryzury, często przyjmują imiona transseksualnych gwiazd YouTube. Nauczycielka była również świadkiem, jak starsi uczniowie przekonali młodszych, że oni również urodzili się w niewłaściwym ciele. Proces ten przyrównała do „uwodzenia”. „To tylko młodzi ludzie z problemami ze zdrowiem psychicznym, którym wydaje się, że znaleźli tożsamość i chcą być częścią grupy podobnie myślących osób” – powiedziała nauczycielka.

Jedna z uczennic (obecnie 16-letnia) ma zostać poddana podwójnej mastektomii, ponieważ uznała, że jest osobą nie-binarną, czyli bez konkretnej płci. „To dziecko zostało zdiagnozowane jako autystyczne w wieku 14 lat i z pewnością nie było transpłciowe” – mówi nauczycielka. „Miała inne skomplikowane problemy ze zdrowiem psychicznym. To tragedia, że ​​jej żądanie zmiany płci zostało uznane tak szybko. Teraz jej ciało zostanie okaleczone”.

Według wewnętrznego raportu jedna trzecia pacjentów skierowanych do kliniki Tavistock, (jedyna w Wielkiej Brytanii klinika dla nastolatków z zaburzeniami tożsamości płciowej) ma silne cechy autystyczne. Gwałtowny wzrost liczby uczniów, którzy chcą zmienić płeć, zbiegł się z nasilającą się akcją na rzecz większych praw dla osób transpłciowych. „Uważam, że autystyczne dzieci, które nie są transpłciowe, są wykorzystywane przez lobby osób transpłciowych. Robi się im pranie mózgu, aby uwierzyły, że one też są transpłciowe” – mówi nauczycielka.

Źródło informacji: dailymail.co.uk

Przeczytaj też:

Program edukacyjny dla 5-latków w Szkocji: „Twoja płeć to twoja decyzja”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mr. ?? mówi

  Pranie mózgów lewacką ideologią LGBT, gender
  nawet nie można dać dziecku klapsa bo się naruszy tyłek własności państwowej 🙂

 2. Omar mówi

  Na szczęście jest w UK – odporna na te teorie /zresztą w ogóle na jakąkolwiek informację/ – grupa ludności – muzułmanie – i oni w końcu wygrają i zrobią porządek z homo, trans itd 🙂

 3. Olo mówi

  Klapsa dać nie można, ale zmanipulować i trwale okaleczyć jak najbardziej. Sam w wieku nastu lat miałem głupie pomysły np. chciałem sobie tatuaże robić, ale rodzice mi nie pozwolili. I jestem im za to ogromnie wdzięczny! Co powiedzą te dzieci kiedy wyrosną z głupoty, ale operacyjnych zmian nie będzie dało się cofnąć?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.