Szokujące informacje o holenderskim systemie niszczenia rodziny. To zinstytucjonalizowana patologia! [WIDEO]

fot. pixabay.com
6

Po obejrzeniu tego nagrania jestem w szoku. W telewizji wRealu24 wystąpiła Ewa Stasinowska od wielu lat mieszkająca w Holandii. Pani Ewa wspiera polskie rodziny, którym patologiczny holenderski system opieki odbiera dzieci na podstawie sfingowanych zarzutów i umieszcza je w tzw. rodzinach zastępczych, czyli np. u samotnej Murzynki lub pary homoseksualnej. Polskie władze w żaden sposób im nie pomagają, chociaż dzieci mają obywatelstwo polskie i są wręcz porywane z domów przez patologiczne instytucje holenderskie programowo nastawione na niszczenie rodziny w myśl neomarksistowskiej ideologii panującej dziś w Zachodniej Europie.

W tej chwili matka czwórki dzieci przegrywa trzyletnią batalię o ich odzyskanie. Holenderska instytucja ds. opieki nad dziećmi uznała matkę za osobę niezrównoważoną psychicznie, ponieważ domagała się ona leczenia dzieci, gdy zachorowały na szkarlatynę. Lekarze ją wyśmiewali i tylko jej upór doprowadził do przeprowadzenia badań krwi, które wykazały, że dzieci faktycznie były chore. Ale matka już została odnotowana jako podejrzana i gdy jej 10-letni syn fałszywie oskarżył ją o to, że uderzyła go w twarz, gdy nie chciał wyłączyć komputera, odebrano jej dzieci, z których najmłodsze miało wtedy 3 lata. Dziś dzieci mieszkają u samotnej Murzynki, która zarabia na tym interesie 2,5 tys. euro miesięcznie. Dzieci są wygłodzone i chodzą w podartych ubraniach, a matka ma prawo widywać je raz w tygodniu przez 50 minut i nie wolno jej z nimi rozmawiać po polsku.

Kolejna historia to odebranie 11-letniego syna Polce tylko dlatego, że straciła mieszkanie i przebywała z dzieckiem w domu dla samotnych matek. Holenderska instytucja ds. opieki nad dziećmi uznała, że grozi to nieprawidłowym rozwojem dziecka i przekazała chłopca parze homoseksualistów. Na szczęście matce udało się odzyskać dziecko, ale to, co obydwoje przeszli przez ten rok, brzmi jak horror.

To jest prawdziwe oblicze „postępowej” Europy Zachodniej, w której panuje neomarksistowski terror upodlający człowieka i niszczący rodzinę. Sprawa nie dotyczy tylko i wyłącznie odbierania dzieci polskich. To jest rozwiązanie systemowe, którego ofiarą padają rodzice i dzieci bez względu na pochodzenie.

Szokujące jest to, że polskie władze w żaden sposób nie pomagają polskim obywatelom, którym odebrano dzieci. Te dzieci nie mają obywatelstwa holenderskiego! To są polscy obywatele, których rzuca się na pożarcie holenderskiego systemu niszczenia rodziny! W imię czego? W imię świętego spokoju i niezadrażniania relacji międzynarodowych. Szanowna „dobra zmiano”, to jest wstyd i hańba! Państwo polskie ma obowiązek troszczyć się o każdego polskiego obywatela. Kiedy to w końcu do was dotrze?

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: BANDA IDIOTÓW blokuje sprzedaż książki Jacka Międlara w Empiku

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Jarek mówi

  nasza władza nie jest polska tylko polskojęzyczna i antypolska – nasze służby w takich sytuacjach powinny najpierw na miejscu kkonsulat ostrą notę do lokalnych władz o zaprzestanie takich działań a nastepnie jakby nie poskutkowało wysłać panów ze służb murzynce czy pedałom po łbie zabrać dzieci i matkę do Polski i po sprawie – wtedy nie byłoby takich problemów

 3. aza mówi

  MINISTER WÓJCIK BREDZI O POMOCY DZIECIOM POLSKIM I ICH RODZINOM….BREDZI!!! PRZYKŁAD MAŁEJ YASMIN Z NYSY, KTÓRĄ PODŁY SĘDZIA ODDAŁ MAROKANSKIEMU OJCU!! DZIECKO WYRWAŁ MATCE I KAZAŁ WYWIEŹĆ Z POLSKI!!!!! NAWET NIEMIECKIE JUGENDAMTY PARSZYWE, NIE DZIALAJĄ NA SZKODĘ SWOICH OBYWATELI!! A CO ZROBIŁ WÓJCIK, MINISTER, CORAZ BARDZIEJ DOBRZE WYGLĄDAJĄCY ZA NASZE PIENIĄDZE? NIC!!! A NIC!!! DZIECKO MU SPOD JEGO NOCHALA WYWIEŹLI A ON BREDZI, ZE POMAGA!!! CO ZA WIELOLICOWOŚĆ!!!! LEZIE TEN WÓJCIK I INNI SZKODNICY, DO RADIA MARYJA I MAMIĄ NAS POLAKÓW PRZEZ KILKA GODZIN – JAK TO WIELCE POMAGAJĄ!!! WY MINISTERIALNE BUBKI BRYLUJACE W RADIO MARYJA ,TV TRWAM, TVP INFO ITD., NIECH WAM SIĘ NIGDY NIE WYDAJE KŁAMCY, ZE MY POLACY NIE WERYFIKUJEMY WASZYCH BREDNI, ZE NIE SPRAWDZAMY WAS!! WY SŁUCHACZY I WIDZÓW ODPOWIEDNIO – RADIA MARYJA I TV TRWAM NIE JESTESCIE W STANIE, PÓŁGŁÓWKI OSZUKAC BO MY GENERALNIE JESTESMY SRODOWISKIEM LUDZI MYSLĄCYCH, SPRAWDZAJĄCYCH I DOSKOANLE WIEMY SKĄD WAM NOGI WYRASTAJĄ, KAZDEMU Z WAS, DO PIĄTEGO CO NAJMNIEJ, POKOLENIA! MY WAS SPRAWDZAMY OSZUŚCI, KTÓRZY MACIE ZA DORADCĘ JAK PODAJE WALL STREET JOURNAL …….ZYDOWSKIEGO CWANIACZKA JONNEGO DANIELSA, KTÓREGO WZIĘLISCIE NA UTRZYMANIE NASZEGO PAŃSTWA, NASZEJ POLSKI, KTÓRĄ TO TEN BOLSZEWIK OPLUWA W MEDIACH USA I INNYCHI!!! OJ WY OSZUŚCI, SZKODNICY, WY KTÓRZY POZBYLISCIE SIĘ Z RZĄDU NAJLEPSZEGO MINISTRA PANA PROFESORA JANA SZYSZKO – SWIATOWY AUTORYTET W DZIEDZINIE LESNICTWA, OCHRONY LASÓW!!! ZA TĘ POTWARZ I ZA INNE JAK VETA WOBEC USTAW SĄDOWYCH, ZA KŁAMSTWA P.DUDY W KIELCACH, ZA KŁAMSTWA NA TEMAT MARSZU NIEPODLEGŁOSCI, ZA WEJSCIE W PAKIET KLIMATYCZNY W WYNIKU CZEGO SZYKUJECIE NAM I NASZYM FIRMOM PODWYZKI CEN PRĄDU, ZA UWALENIE USTAWY O IPN, ITD ITD.ITD ZA PUSTĄ GADKĘ, ZA OKRAGŁE ZDANIA BEZ POKRYCIA W DZIAŁANIU ZA TO WSZYSTKO ZAPŁACICIE W WYBORACH JUZ NIEDŁUGO!

  1. ALLL mówi

   Co ty bredzisz tymi wielkimi literami, rząd PIS zrobił dla Polskich dzieci przez trzy lata tyle ile przez 30 lat nie zrobiły poprzednie nierządy POstkomuchów.

   1. Ada mówi

    Ciekawe, przez ile lat dzieci tych dzisiejszych dzieci itd. będą harować na te galopujące i nieokiełznane długi ZWANE POLSKIMI.
    A czy mógłbyś wymienić przedstawicieli innych narodowości zasilanych również z polskich funduszy?

 4. marsyt mówi

  Polacy wracać z dzikiego zachodu!może i biedniej tu ale bezpieczniej i normalniej.

 5. Ula mówi

  Aż się wierzyć nie chce!!! Holandia, Niemcy, hitlerowskie prawo! Gratulacje dla tej Kobiety za zaangażowanie! Trochę irytujący prowadzący, czasami nawet bardzo irytujący. Marny z niego rozmówca…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.