„Skończcie z pandemio-psychozą i korona-paniką”. Braun wręcza Terleckiemu książkę „Fałszywa pandemia” [WIDEO]

Grzegorz Braun/ fot. screen
3

W środę (15.07.2020), podczas posiedzenia Sejmu, poseł Konfederacji Grzegorz Braun zaapelował do rządzących, żeby natychmiast zakończyli koronawirusową histerię. – Przestańcie podtrzymywać pandemio-psychozę. Przestańcie podniecać korona-panikę! – powiedział Braun z mównicy sejmowej, a po przemówieniu wręczył wicemarszałkowi Ryszardowi Terleckiemu swoją książkę pt. „Fałszywa pandemia”.

O większości parlamentarna, przestańcież wreszcie szkodzić, to nie będziecie musieli rozwiązywać problemów, które sami wywołujecie. Polecam lekturę pożyteczną, świeżą – „Fałszywa pandemia” – zbiór tekstów krytycznych naukowców i lekarzy – powiedział Braun.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 – Socjalizm, to jest ustrój, który zajmuje się rozwiązywaniem problemów i wyprowadzaniem z kłopotów, które się samemu wygenerowało. I teraz ta socjalistyczna zasada, została podniesiona do potęgi, przez walkę z mniemaną pandemią. Podnieśliście do rangi głównej zasady ustrojowej Rzeczpospolitej Polskiej nadużycie uprawnień. Stworzyliście mgławicę bezprawia, dopuszczając do tego, żeby życie Polaków – w tym także polskich przedsiębiorców, handlowców, także ubezpieczycieli – zostało podporządkowane działaniu nie prawa, poważnego prawa, aktów wyższej, najwyższej rangi ustawowych konstytucyjnych, dopuściliście do tego, żeby nasze życie, ze szczególnym uwzględnieniem życia gospodarczego, było zdane na łaskę i niełaskę władzy – ocenił poseł Konfederacji.

Braun wezwał rząd, żeby w końcu otworzył gospodarkę i przestał terroryzować klientów oraz handlowców przy pomocy rozporządzeń i wytycznych epidemicznych. Zaapelował o zaprzestanie inicjowania łapanek na normalnych ludzi i zakończenie podsycania donosicielstwa.

Tego jeszcze nie było. Grzegorz Braun po kapitalnym wystąpieniu o rządowym socjalizmie wręcza marszałkowi Terleckiemu…

Posted by Konfederacja on Wednesday, July 15, 2020

Do kwestii koronawirusa odniósł się również poseł Janusz Korwin-Mikke. – Po raz kolejny ze zdumieniem słyszę o stratach spowodowanych przez COVID. Otóż, straty spowodowane przez raka, grypę czy wirusowe zapalenie wątroby są znacznie większe niż spowodowane przez COVID. Nawet śmiertelność jest mniejsza, ponieważ rząd w tej sprawie nic nie zrobił. Natomiast w sprawie COVID rząd coś robił i przyczyną strat są działania rządu, a nie COVID – stwierdził Korwin-Mikke.

Poseł Jakub Kulesza wskazał, że decyzja o zatrzymaniu gospodarki była niewłaściwa. – Gospodarka została odmrożona, gdy wszystkie wskaźniki epidemiologiczne były gorsze niż przy zamykaniu, co pokazuje, że była to zła decyzja. Teraz kolejnymi regulacjami próbujecie ratować gospodarkę, co jest skutkiem waszych złych decyzji – powiedział Kulesza.

Mocny duet Janusz Korwin-Mikke – Jakub Kulesza #NowePokolenie rozprawia się z absurdalnymi działaniami rządu ws….

Posted by Konfederacja on Wednesday, July 15, 2020

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

„Mosbacher, go home”. Konfederacja domaga się uznania ambasador USA za persona non grata [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  AntyPiS wściekły na PiS za prawdę o niemieckiej odpowiedzialności za Jedwabne.

  1. Egil mówi

   O czym ty pierniczysz? Przecież to PIS blokuje ekshumację w Jedwabnem, finansuje różne Poliny etc…

 2. ROMAN mówi

  a kto jest autorem tego zdania „Polska nie mogła nie wziąć udziału w wirusie” ? … to gdzie jest suwerenność ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.