Skandaliczne słowa posłanki Pasławskiej z PSL: „Faszyzm stał się polskim towarem eksportowym” [WIDEO]

fot. facebook
5

Podczas dzisiejszej debaty parlamentarnej na temat propagowania totalitarnych ustrojów państwa szef MSWiA Joachim Brudziński zaapelował o  wspólny, ponadpartyjny sprzeciw wobec szkalowania Polski. Jak można było przewidzieć, apel ten nie trafił do rozgrzanych posłów z opozycji totalnej, którzy gotowi są do haniebnych, antypolskich wystąpień, byle tylko doprowadzić do zmiany władzy. O tym, że nie mają oni żadnych zahamowań, świadczy dzisiejsza, skandaliczna wypowiedź posłanki Polskiego Stronnictwa Ludowego, Urszuli Pasławskiej, która stwierdziła: „Mam nieodparte wrażenie, że faszyzm stał się dzisiaj pewnym polskim towarem eksportowym”.

Mamy nieodparte wrażenie, że opozycja totalna w polskim parlamencie stała się dzisiaj towarem eksportowym obcych państw, które zacierają rączki przyglądając się haniebnemu dyskredytowaniu Polski na arenie międzynarodowej.

Źródło: facebook

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  A czego się spodziewać po współczesnym PSL spadkobiercą komunistycznego ZSL, wymyślonego za czasów PRL, po to żeby tzw. lemingi myślały że w PRL jest pluralizm i że jest partia chłopska. Nie było dekomunizacji i stąd takie wystąpienia, efekt tzw „grubej kreski”.

 2. Andre mówi

  Pani Pasławska, proponuje aby pani posłużyła się ludowym powiedzeniem i wzięła koło itd…. w czoło. A wogóle jest ciepło więc można pole zaorać i przygotować pod uprawę. Przynajmniej nie będzie pani sobie wstydu robić.

  1. michu mówi

   Wstyd to jest dla nas, że takie są w sejmie. Ona weźmie kasę (którą nam Urząd Skarbowy weźmie i jej da) i co najwyżej wynajmie kogoś, żeby jej pole zaorał uprawił, a jak będzie miała humor to se jeszcze za tę kasę kupi koło, że nas nim itd. w czoło.

 3. Krzysiek mówi

  To jest agentura w psl, partii tak skompromitowanej jak nowoczesna i platforma oszustów. Masakra lewacka.

 4. Waldemar mówi

  Jak by był w wieku mojej babci i mamy to by wiedziała co to jest faszyzm.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.