Skandaliczna wypowiedź posła Lewicy ws. Stop447. Winnicki odpowiada: „Marksistowska lewica nie ma prawa nikogo pouczać. Macie krew na rękach” [WIDEO]

Robert Winnicki/ fot. screen
7

W środę (15.04.2020) Sejm debatował nad obywatelskim projektem ustawy Stop447. Przedstawiciel komitetu inicjatywy ustawodawczej Robert Bąkiewicz miał tylko 5 minut na przedstawienie i uzasadnienie projektu. Pomimo próśb o więcej czasu na wypowiedź wicemarszałek Ryszard Terlecki odebrał mu głos w trakcie wystąpienia i wyłączył mikrofon. PiS i PSL wniosły o skierowanie projektu do prac w komisji, PO i Lewicy wniosły o odrzucenie projektu w pierwszym czytaniu. Konfederacja wniosła o natychmiastowe przystąpienie do drugiego czytania. Wnioski zostaną rozpatrzone w bloku głosowań.

Podczas debaty poseł Lewicy Maciej Konieczny (Razem) dopuścił się skandalicznych wypowiedzi pod adresem członków komitetu inicjatywy ustawodawczej Stop447 oraz posłów Konfederacji. Konieczny oświadczył, że projekt ustawy to „antysemicki gniot”, „straszenie Żydami” oraz „nacjonalistyczne szczucie, które już nie raz doprowadziło do zbrodni”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Tak było, gdy po podłej nagonce nacjonalista zamordował prezydenta Narutowicza! Tak było, gdy ONRowcy podburzali do pogromów ludności żydowskiej. Tak było, gdy nacjonaliści kolaborowali z hitlerowcami, urządzali polowania na Żydów. Inicjatorzy tego projektu stają dziś w jednym rzędzie z tamtymi siewcami nienawiści – grzmiał Konieczny zarzucając Konfederacji, że nie jest zainteresowana pomocą dla ofiar dzikiej reprywatyzacji. – Bez mrugnięcia okiem podpisalibyście się pod wyrzucaniem na ulicę rodzin z małymi dziećmi czy chorych emerytów – powiedział poseł Lewicy.

Do skandalicznego wystąpienia posła Koniecznego odniósł się poseł Robert Winnicki z Konfederacji. – Marksistowska lewica nie ma prawa nikogo pouczać w Polsce, ponieważ ma tyle krwi na rękach, tyle wywłaszczeń i tyle zagrabionego mienia w historii, że już nigdy nie będzie miała prawa i legitymacji do tego, żeby kogokolwiek pouczać! – oświadczył Winnicki. Odnosząc się do działań PiS w sprawie roszczeń, poseł Winnicki stwierdził: – Boicie się międzynarodowej nagonki środowisk żydowskich i wybieracie hańbę. Wybieracie hańbę, a wojnę i tak będziecie mieli. Bo wojna i tak trwa w polityce historycznej.

Źródło informacji: YouTube, Twitter

Zobacz też:

Pierwsze czytanie projektów ustaw Stop447, Stop Pedofilii i Zatrzymaj Aborcję [RELACJA LIVE]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. szalom mówi

  Polacy oduraczeni pruskimi, żydowskimi i żydolewackimi mediami wybrali do swojego Sejm aż tak wielu zaprzańców???

  1. Gisbourne66 mówi

   Nikt ich nie wybierał, sami się wybrali. Przez 50 lat widzę i słyszę o różnych nieprawidłowościach czy oszustwach przy różnych wyborach, ale nigdy nie widziałem i nie usłyszałem o ukaranych imiennie ludziach . Taka to demokracja w Polsce.

 2. W K mówi

  Tęczowa zaraza, która się narzuca, 100% gorsza od koronawirusa.

 3. antyparch mówi

  Elita Solidarnosci.
  Jeszcze nigdy w dziejach swiata tak niewielu(Walesa,Michnik,Kuron,Geremek) nie wych——lo tak wielu(10 mln)
  Wiktor Herer – ekonomista, wykładowca, ubek, oprawca „Anody”. doradca „Solidarności”
  Herera na zebranie kierownictwa „Solidarności” przyprowadził Jacek Kuroń: „W 1981 roku na posiedzeniu Komisji Krajowej ”Solidarności„ w Gdańsku Jacek Kuroń przyprowadził nową grupę doradców. Opowiadał to prof. Wiesław Chrzanowski, współtwórca statutu związku. Usiadł koło niego starszy pan, który wydał się Chrzanowskiemu znajomy, jednak skojarzenia wydawały się niemożliwe. Gdy Jacek Kuroń przedstawił ekspertów, okazało się, że to Wiktor Herer… nowy specjalista od rolnictwa. Tu profesor Chrzanowski nie wytrzymał. Wstał i powiedział, że ’przecież ten człowiek to jest ubek, który nas przesłuchiwał’.

  Kuroń na to odpowiedział: ’jak wam się nie podoba, to możecie wyjść’. Podczas przesłuchania Herer powiedział Chrzanowskiemu, że jego i jego kolegów chce nie tylko unicestwić fizycznie, ale i pohańbić w oczach społeczeństwa, zohydzić moralnie”.

  Nie bez racji Leszek Żebrowski podsumował: „Jego kwalifikacją na doradcę od rolnictwa było chyba to, że jego ofiary leżą w ziemi”.

  Mimo to Herer został działaczem „Solidarności”

 4. Flex mówi

  Lewicy trzeba ciągle przypominać, że realizowana przez stalinowców „walka klas” była równie okrutna i ludobójcza co hitlerowska „walka ras”. A obaj „socjoinżynierowie” do połowy 1941 r. szli ręka w rękę. Najgorsze jest to, że media „komunalne” (ze względu na zawartość tych ścieków) przykryją stop447 szczuciem wokół „zatrzymaj aborcję”. W ten sposób „ciemny lud” nawet nie będzie miał świadomości, że stop 447 było w Sejmie! Jedyna szansa dotarcia do chociaż części z nich, to spoty pokazujące krótko i dobitnie „who is who” w Sejmie i polskiej polityce. Dooki Naród nie wyp. na zbitą mordę ukrytych reżyserów tej farsy zwanej” polską demokracją”n na scenie będą grać główne role,sterowane celebryckie marionetki! Jeszcze długa praca u podstaw potrzebna, by uświadomić Polakom jak są manipulowani. Stop 447, jak sądzę nie będzie głosowana dzięki kompletnej kwadraturze okrągłego stołu!

 5. Anton mówi

  Nie marksistowska tylko masońska ! marksizm czy komunizm to tylko jedne ze schodków iluminatów .Zacznijcie nazywać rzeczy i zbójów po imieniu , bo jak nie wy to kto ma obudzić sprane mózgi ludzkości i kiedy ?????

  1. Jaca mówi

   Zgadzam się, ale obawiam się że nie da się obudzić tych spranych mózgów ludzkości, za daleko to zaszło a po drugie, to czy ludzkość tego chce, czy poszukuje i dąży do prawdy?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.