Pierwsze czytanie projektów ustaw Stop447, Stop Pedofilii i Zatrzymaj Aborcję [RELACJA LIVE]

Robert Bąkiewicz/ fot. screen
3

W środę (15.04.2020) odbywa się pierwsze czytanie obywatelskich projektów ustaw Stop447, Stop Pedofilii i Zatrzymaj Aborcję. Przedstawiciele komitetów otrzymali zaledwie pięć minut na przedstawienie i uzasadnienie projektów. Ustawa Stop447 trafiła do Sejmu podczas obecnej kadencji, ale projekty Zatrzymaj Aborcję i Stop Pedofilii już były w pierwszym czytaniu podczas poprzedniej kadencji. Trafiły wtedy do prac w komisji i tam utknęły. Jak będzie tym razem?

Wcześniej Sejm debatował nad obywatelskimi projektami nowelizacji ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego (zmiana zasad finansowania wynagrodzeń nauczycieli) oraz nowelizacji ustawy Prawo łowieckie (dopuszczenie udziału dzieci i młodzieży w polowaniach).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: YouTube

Zobacz też:

Bosak prezentuje Pakiet dla Medyków: dodatki do wynagrodzeń i zakaz zwalniania z pracy za krytykę rządu [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. antyparch mówi

  Wiktor Herer – ekonomista, wykładowca, ubek, oprawca „Anody”. doradca „Solidarności”
  Herera na zebranie kierownictwa „Solidarności” przyprowadził Jacek Kuroń: „W 1981 roku na posiedzeniu Komisji Krajowej ”Solidarności„ w Gdańsku Jacek Kuroń przyprowadził nową grupę doradców. Opowiadał to prof. Wiesław Chrzanowski, współtwórca statutu związku. Usiadł koło niego starszy pan, który wydał się Chrzanowskiemu znajomy, jednak skojarzenia wydawały się niemożliwe. Gdy Jacek Kuroń przedstawił ekspertów, okazało się, że to Wiktor Herer… nowy specjalista od rolnictwa. Tu profesor Chrzanowski nie wytrzymał. Wstał i powiedział, że ’przecież ten człowiek to jest ubek, który nas przesłuchiwał’.

  Kuroń na to odpowiedział: ’jak wam się nie podoba, to możecie wyjść’. Podczas przesłuchania Herer powiedział Chrzanowskiemu, że jego i jego kolegów chce nie tylko unicestwić fizycznie, ale i pohańbić w oczach społeczeństwa, zohydzić moralnie”.

  Nie bez racji Leszek Żebrowski podsumował: „Jego kwalifikacją na doradcę od rolnictwa było chyba to, że jego ofiary leżą w ziemi”.

  Mimo to Herer został działaczem „Solidarności”

 2. marju73 mówi

  Nie jesteśmy winni posłuszeństwa okupacyjnej władzy wykonującej polecenia rządu światowego.

 3. anonim mówi

  Brawo Pani Kaju w punkt uderzyła Pani te stare raszple lewackie, które uważają że ich macice są jak twarze, które można poddać operacjom jak celebrytki swoje poddają np. w Hollywood. Ale jej puściły nerwy, gdy Pani Kaja przytoczyła adolfika, który zachęcał Polki do aborcji w myśl germańskiego prawa krew i ziemia inaczej poszukiwania przestrzeni zyciowej poprzez eksterminację lub samoeksterminację ludności podbijanych państw.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.