SKLEP-WPRAWO.PL

Skandaliczna wypowiedź członka Rady Medycznej! Żałuje, że wirus nie zabija „mało rozsądnych” [WIDEO]

dr Konstanty Szułdrzyński/ fot. screen
73

W czwartek (1.04.2021) dr Konstanty Szułdrzyński ze szpitala MSWiA w Warszawie, członek Rady Medycznej przy premierze, był gościem Radia Plus. Podczas rozmowy o sytuacji w służbę zdrowia związanej z pandemią koronawirusa, Szułdrzyński stwierdził, że bardzo żałuje, iż wirus nie zabija osób „mało rozsądnych”.

– Mamy bardzo ładną pogodę i z jednej strony ta pogoda powinna sprzyjać zmniejszeniu transmisji wirusa, bo można wietrzyć pomieszczenia, ale można ją też wykorzystać w sposób niezbyt dobry na organizowanie korona-party na wałach wiślanych, co się dzieje w Warszawie. Te tysiące młodych ludzi, których spotykam codziennie wieczorami, raczej nie wymieniają się wyłącznie swoim doświadczeniem życiowym, ale również wirusem. Gdyby to było tak, że wirus zabijałby tylko tych, którzy są mało rozsądni, to być może z punktu widzenia biologicznego miałoby to sens. Niestety, wirus zabija tych, którzy są najsłabsi. W związku z tym tych, którzy są mało rozsądni on raczej traktuje jako nosicieli, a trafia w osoby słabsze i te osoby ostatecznie zabija. Niekoniecznie giną ci, którzy się najmniej rozsądnie zachowują, czego z punktu widzenia ewolucyjnego bardzo żałuję – powiedział dr Szułdrzyński.

Lekarz, który życzy śmierci komukolwiek, to patologia. Obarczanie młodych ludzi, którzy chcą normalnie żyć, odpowiedzialnością za zgony tych, których zmarli w wyniku infekcji przenoszonej drogą aerozolową, to obrzydliwy szantaż emocjonalny. Nie da się zamknąć wszystkich w domach na lata. Nikt tego nie wytrzyma – ani ekonomicznie, ani psychicznie. Zamknięto już prawie wszystko. Większość Polaków posłusznie dusi się w maskach, nawet na pustej ulicy. I co? I wirus rozprzestrzenia się, bo nie zatrzymują go żadne obostrzenia. A efektem tzw. walki z pandemia jest odcięcie Polaków od służby zdrowia i nadmiarowe zgony, które w Polsce biją rekordy niespotykane nigdzie indziej.

W marcu 2020 roku prof. Knut Wittkowski mówił, że przy infekcji dróg oddechowych najgorszym rozwiązaniem jest zamknięcie szkół oraz przedszkoli. Dlaczego? Dlatego, że to właśnie dzieci i młodzież są najmniej narażone na ciężki przebieg choroby, a wzajemnie zarażając się mogą szybko zbudować tarczę ochronną dla starszych i schorowanych, których należy odizolować na kilka tygodni w czasie, gdy ta tarcza będzie budowana.

W krajach, w których wybrano model bez lockdownu, wirus zebrał mniejsze żniwo niż w tych, w których wprowadzono lockdown. To są fakty! Warto, żeby dr Szułdrzyński zapoznał się z tymi faktami zamiast wygłaszać tyrady na temat ewolucyjnej zasadności umierania osób, które spotkały się na wiślanych bulwarach.

Źródło cytatu: YouTube/Radio Plus

Zobacz też:

Prof. Wittkowski: „Restrykcje przedłużą epidemię, a szczepionki nie są potrzebne. Nie bądźcie pokorni!”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Maciej mówi

  Styl wypowiedzi tow. dr Konstantego Szułdrzyńskiego dokładnie przypomina styl, dobrze znanej tutaj, tow. „Matki”. Koligacje „rodzinne” niewykluczone.

  1. Matka mówi

   Maciuś, gdyby nawet wirus zabijał wyłącznie nieodpowiedzialnych gamoni, do ciebie pewnie by nadal nie dotarło, co się dzieje.

   1. Maciej mówi

    @tow. „Matka”

    Widzę, że towarzyszka, jak tow. Szułdrzyński, sięgacie do tych samych korzeni kominternu w chęci eksterminacji wrogów internacjonalistycznego postępu.

    Różnica jest taka, że (przynajmniej na razie) nie strzelacie w tył głowy, a „jedynie” siejecie zmasowaną propagandę z wykorzystaniem mediów i narzędzi organizacji międzynarodowych oraz władzy poszczególnych państw – niszcząc w sposób zorganizowany i metodyczny wolność osobistą, społeczną i gospodarczą (podstawa kultury i cywilizacji). Zaprowadzając totalitaryzm „nowej normalności”.

    1. Matka mówi

     „Widzę, że towarzyszka, jak tow. Szułdrzyński, sięgacie do tych samych korzeni kominternu w chęci eksterminacji wrogów internacjonalistycznego postępu”

     Maciuś, czy ty sam czytasz ten swój bełkot i nowomowę?:) Nadałbyś się na politruka w świetlicy w jakiejś małej gminie w latach 50-tych.

     A może ty masz jakieś stany lękowe? Cały czas o tym strzelaniu w tył głowy, o towarzyszach co tu totalitaryzm chcą zaprowadzić. Może jakiś lekarz coś na uspokojenie ci powinien przepisać?

     1. Marlena mówi

      na uspokojenie to tobie Stara by się przydało. Och, jaki lekki żartobliwy ton w twoim bełkocie. Stary zajrzał do dziury? Nisko lecisz z „małą gminą”. Nowomowa. Mała gmina, wieś = zacofanie. Burak z miasta stołecznego, który cisną gromy na uczestników spotkań na świeżym powietrzu? Wymieniają się wirusem. Pewnie! I wszelkimi planami ustrojowymi.
      doktorek powołuje się na ewolucję, ja wolę przekazywać geny „wolnych ludzi”. Którzy myślą samodzielnie. Fenotypowo równie łatwo klasyfikować teraz ludzi. Jedni w kagancu, drudzy cieszą się tlenem w mózgu.

     2. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      A co tam nowego słychać u otyłych umierających na śmiercionośnego covida ?

     3. Matka mówi

      @Marlena

      „Stary zajrzał do dziury?”

      Ze swoim starym tak to nazywacie? Cóż za finezyjny język miłości. Chociaż, w twoim przypadku, to „zajrzeć do dziury” moze również oznaczać próbę przyjrzenia się bliżej twoim zdolnościom intelektualnym.

      „Nisko lecisz z „małą gminą”. Nowomowa. Mała gmina, wieś = zacofanie.”

      Nie zrozumiałaś, głuptasie. Komentarz dotyczył organizacji partyjnej.

      „ja wolę przekazywać geny „wolnych ludzi”. Którzy myślą samodzielnie.”

      Hahaha, zawsze mnie śmieszy tekst „myśleć samodzielnie” u niewykształconych ludzi łykających wszelkie kity z portali dla idiotów. I bawi mnie ich przekonanie, że są wolni. Wolność, Marlenka, to jest wtedy, kiedy jesteś świadoma dokonywanych wyborów. Mylisz wolność z radością baranów wypuszczonych, by się popasły na trawce.

  2. Emka mówi

   Co za idiotyczna i debilna wypowiedź tego osobnika. Wstyd i to jest lekarz?

 3. Janek mówi

  niski poziom fizyki mają na studiach medycznych, na dworze nie zarazisz się poza wyjątkami typu pocałunek z zarażonym. wystarczy dystans, a maski nie chronią

 4. Łamcie zakazy rządowe mówi

  Widać, że codziennie musi przyjąć 0.7 Finlandii, żeby samemu uwierzyć w to co gada 🙂

 5. Ewa-Maria mówi

  Uważam że sensem byłoby. aby wirus dopadł tego konowała. To może działać w obie strony.Niech on nie będzie taki pewny swego. W stanie Teksas wszystko zostało pootwierane. Zachorowalność spada. Proponuję obejrzeć ostatnie 'Warto rozmawiać ’. Dowiedziałam się dlaczego jest tyle ciężkich przypadków covidowych i kto ponosi tego winę. Polecam.

 6. Zbigniew mówi

  Chyba gorzej to odebralem – zabijanie selektywne co 10 naprzyklad a nie tych co grzecznie nosza maski i zamykaja sie w budynkach.

  W nastepnej wersji beda musieli wprowadzic poprawki a tyle pracy ta wersja kosztowala i masz wpadka, nie jest selektywny.

  Zarazil sie od premiera

 7. Zbigniew mówi

  Podziwiam ich jednak – zaledwie dwa lata potrzebowali, aby zrozumiec, ze pomieszczenia sa szkodliwe.

  Na marginesie.

  Tlumy ale w budynkach, w klatkach, moga byc a na swiezym powietrzu w przewiewnym miejscu juz nie – wirus powinien zabijac wlasnie nad Wisla a nie w blokowiskach i zaniedbanych szpitalach.

  Chyba wielki zal, ze tworcy wirusa niedopracowali czegos.

 8. Zbigniew mówi

  On zdecydowanie wyprzedza mysli premiera – idealny podwladny – Nowy Lad.

 9. Ewa-Maria mówi

  Codziennie coś 'dopracowywują ’ aby siać panikę. Mają to już we krwi, aby straszyć tych co wierzą łykają te ich kłamstwa. Mimo wszystko żal mi ich ponieważ stali się niewolnikami tego systemu. Niewolnikami z wyboru.

 10. Matka mówi

  „Obarczanie młodych ludzi, którzy chcą normalnie żyć, odpowiedzialnością za zgony tych, których zmarli w wyniku infekcji przenoszonej drogą aerozolową, to obrzydliwy szantaż emocjonalny.”

  A co z tymi 53 tys. ludźmi, którzy też chcieli żyć? Wielu z nich umarło, bo jacyś debile musieli zabawić się w knajpach, Krupówkach czy bulwarach, w tłumie ludzi, bez masek i pozarażali innych. Nie, nie mogli spotkać się w jakiejś mniejszej grupie, spędzić czas poza tłumem debili z bulwarów czy Krupówek. Ten ich egoizm, brak poczucia wspólnoty i jakiegokolwiek szacunku dla życia innych ludzi jest obrzydliwy.

  „Zamknięto już prawie wszystko. Większość Polaków posłusznie dusi się w maskach, nawet na pustej ulicy. I co? I wirus rozprzestrzenia się, bo nie zatrzymują go żadne obostrzenia.”

  Nie łżyjcie. Jak działają obostrzenia widać dobrze na przykładzie województw, które były objęte lockdownem zanim wprowadzono go na terenie całego kraju. W tym samym czasie tam istotne spadki dziennych zachorowań, w całym kraju wzrost o ponad 100%. Nie mówiąc już o szczepieniach, które szury wyszydzacie, a które w krajach gdzie wyszczepialność jest już wysoka efektywnie kończą epidemię.

  1. Zbigniew mówi

   Bredzisz jak zwykle – a ile bylo szalencow na tych Strajkach Kobiet? I jak to dlugo trwalo – napewno tam bylas i zarazalas innych

   1. Matka mówi

    Zbysiu,

    Po pierwsze, fajnie to „bredzisz jak zwykle” brzmi w ustach kogoś, kto wypuszcza pod każdym artykułem po kilka komentarzy, niezwiązanych ze sobą, zwykle nawet niezrozumiałych, nieraz sam sobie odpowiadając.

    Po drugie, na żadne strajki kobiet nie chodzę. Tacy sami idioci, jak ci z Krupówek czy bulwarów. Głupota nie ma barw politycznych, choć trzeba przyznać, że tamci idioci jedynie na te marsze łazili, nie są aż tak skończonymi kretynami jak niektórzy tu na forum.

    Po trzecie, piszemy „na pewno”, Zbysiu.

    1. Matka mówi

     Sorka ja Matka od samogonu, wiec sie nie czepiajcie, nie wiazcie mnie, nie czytajcie i tyle

     1. Matka mówi

      Zbysiu, jutro Wielka Sobota. Wstyd, jak nawalony święcić koszyczek z pokarmami pójdziesz. Dość tego chlania.

  2. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Wam towarzysze nieustannie wydaje się, że poprawicie naturę, w tym śmiertelną ludzką kondycję, ponownie usiłując zniszczyć całą kulturę i cywilizację, tym razem biorąc ludzi pod but covidową histerią – czyli zamykając wszystko i wszystkich oraz stosując na masową skalę eksperymenty z preparatami inżynierii genetycznej, nazywanymi „szczepionkami” (na horyzoncie transhumanism ). Zarazki i wzajemna ich transmisja między ludźmi, zawsze była, jest i będzie. Wasza propaganda z bezczelnymi manipulacjami ilości zakażonych i zgonów na „śmiertelnego covida”, jak widać (i dzięki Bogu!), coraz bardziej słabnie, a wam towarzysze pozostaje tylko zaostrzać represje – i w tym już przegraliście… (koło historii).

   Wasze tutaj towarzyszko pokrzykiwania („nie łżyjcie”) na szczęście są już tylko groteskowe, bo wreszcie, w coraz większej ilości, dociera do ludzi nikczemność manipulacji covidowej propagandy. Kula śnieżna powoli rusza…

   1. Matka mówi

    Synku, weź ty wróć do szkoły (albo ją wreszcie skończ, bo intelektualnie jesteś na poziomie gimnazjum).

    Na szczęście, Maciuś, to takie głupki jak ty, co to bzdurzą o inżynierii genetycznej, nie potrafią ogarnąć prostych wiadomości o tym, jak ustala się przyczynę zgonu i ze słodką naiwnością blondynki z IQ 50 piszą na koniec, że zarazki były i zawsze będą (tak, słodki idioto, ale niekoniecznie znaczy to, że trzeba dać im wybić dziesiątki milionów, czy w skrajnych przypadkach setki, ludzi), nie mają zupełnie na nic wpływu. Najwięcej, co możesz osiągnąć, to z każdym kolejnym wpisem spróbować się ośmieszyć trochę mniej, ale nawet to ci nie wychodzi.

    1. Maciej mówi

     @tow. „Matka”

     Towarzyszka snuje tu nieustannie (także w wielu innych miejscach) coraz bardziej absurdalne bajki (haggady) z których wynika, że w okresie poprzedzającym pandemiczną histerię, ludzie umierali nie z powodu ciężkich, śmiertelnych chorób ale na stwierdzoną grypę albo przeziębienie.

     Z czego prosty wniosek, że towarzyszka w swej wyznaniowej zapalczywości zlikwidowała statystyczne przyczyny zgonów, z którymi nie mogła sobie poradzić, od wielu lat, cała światowa medycyna. A nawet więcej – w ten sposób można w ogóle zlikwidować dotychczasową klasyfikację chorób nieuleczalnych i śmiertelnych albo pourazowych przyczyn śmierci – ograniczając się np. do stwierdzonego przeziębienia, albo jakiejś banalnej, dla zdrowego człowieka, stwierdzonej j infekcji bakteryjnej .

     Pozostałe dyrdymały towarzyszki nie warte są jednego słowa więcej.

     1. Matka mówi

      @Maciej

      Wcześniej ludzie umierali w ilościach 620 dziennie na choroby zakaźne, pustaku z haggadą zamiast mózgu? Kiedykolwiek od czasów 2 wojny?

      Resztę tego pierdolenia już nawet szkoda komentować, i tak ci styki nie działają.

     2. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      Towarzyszko, jeśli teraz mamy taką hekatombę pomoru, to dlaczego nie widać tego w porównawczych ilościach statystycznych wszystkich zgonów?

      Przeklinanie i wyzwiska, to zawsze was towarzysze jedyny „argument”.

     3. Matka mówi

      @Maciej

      Widać, debilu. 75 tys. nadmiarowych zgonów, nigdy tyle nie było od czasów II wojny.

      A określenie „debil”, „idiota” czy „głupek” to nie jest przeklinanie, ani nie są to też wyzwiska. To zupełnie obiektywne określenie twoich możliwości intelektualnych.

     4. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      I znowu towarzyszka rżnie wyuczonego przygłupa. Porównawcze dane, miesiąc do miesiąca, między wszystkimi zgonami obecnymi, a tymi w roku ubiegłym – nie wykazują żadnych istotnych różnic. Podobnie w miesiącach roku bieżącego.

      Natomiast jest już sprawą oczywistą, prócz etatowych wyznawców i krzewicieli pandemicznej histerii, że nadmiarowe zgony końca roku ubiegłego, były skutkiem przestępczego paraliżu służby zdrowia, a nie ilości zgonów na śmiercionośnego covida.

      Jeszcze taka drobna obserwacja stanów obiektywnych towarzyszki – im bardziej towarzyszka zaprzecza racjonalności i zdrowemu rozsądkowi, tym więcej w towarzyszce werbalnej agresji.

     5. Matka mówi

      @Maciej

      Jedynie taki pustak, jak ty nie widzi 75 tys. nadmiarowych zgonów („nie wykazują istotnych różnic” – pisze idiota) albo wmawia sobie, że to ofiary paraliżu służby zdrowia, który wziął się z sufitu. 45 tys to ofiary Covid, tępa pało. 20 tys. to osoby z Covid, zmarłe na coś innego. 10 tys. to osoby niezarażone Covid. W tej ostatniej grypie masz w części, większej lub mniejszej, ofiary paraliżu. Spowodowanego przez Covid i twoją głupotę.

      P.S. To nie jest werbalna agresja, re określenia to komplement patrząc na to, jakim jesteś tępakiem. Powinieneś być wdzięczny, że jestem taka miła i komplementuję cię określeniem „idiota”, a nie piszę, jak jest naprawdę.

     6. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      To, że towarzyszka nie potrafi czytać danych statystycznych jest problemem samej towarzyszki.

      Towarzyszko, paraliż służby zdrowia wziął się nie z sufitu, tylko przez zbrodnicze decyzje rządu i administracji odnośnie służby zdrowia, oraz przez takich wypuszczonych do sieci zawodowych ignorantów jak towarzyszka.

     7. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      No i towarzyszka dalej snuje tu nieustannie bajki, licząc ilość zgonów na covid, z których wynika, że tak jak w okresie poprzedzającym pandemiczną histerię, ludzie umierali nie z powodu ciężkich, śmiertelnych chorób ale na stwierdzoną grypę albo przeziębienie – to teraz, nie umierają z powodu ciężkich, śmiertelnych chorób ale na stwierdzonego covida.

    2. Matka mówi

     @Maciej

     „A co tam nowego słychać u otyłych umierających na śmiercionośnego covida ?”

     Idź tępa pało do jakiegoś szpitala, gdzie zmarł ktoś z tych 620 wczoraj i zapytaj rodzin. Będzie choć jakiś pożytek, jak w ten durny ryj od kogoś dostaniesz.

     1. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      Towarzyszce w głowie jakieś tępe pały – to jakieś dziedzictwo rodowe, czy też obowiązek partyjny ?

     2. Matka mówi

      @Maciej

      Bynajmniej, tylko kiedy ciebie widzę tak mi się to zaczyna kojarzyć.

     3. Maciej mówi

      @”Matka”

      Skojarzenia towarzyszki, tak jak jej rozchwiane stany emocjonalne, dobrze obrazują dysocjacyjno-dysfunkcyjny stan umysłu towarzyszki

     4. Matka mówi

      @Maciej

      Nie, obrazują one dokładnie to, co widzę przed oczyma, jak ciebie czytam. Tępą pałę.

     5. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      Towarzyszka „widzi”, co ma nakazane widzieć. Na problemy z oczami najlepszy jest okulista.

     6. Matka mówi

      @Maciej

      Twoja tępota jest tak jaskrawa, że ślepy by ją zauważył. Martw się więc o swoją głowę, nie o czyjeś oczy.

     7. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      Przyrównując 2021 do 2020 r. tydzień do tygodnia od 01 stycznia i odejmując od każdej tygodniowej liczby wszystkich zgonów w 2021 r. odpowiadające mu tygodniowe zgony w 2020 r, a następnie odejmując od otrzymanej różnicy zgonów, tygodniowe zgony wyłącznie na covid, otrzymujemy tygodniową ilość zgonów współwystępujących z innymi chorobami, gdzie zgony wyłącznie na covid wobec wszystkich zgonów wahają się między 2,63%, a 4,88% (w 2 tyg. stycznia 2021r.), przy 3,58% w 2 tyg. marca 2021r. Natomiast ilość zgonów na covid z chorobami współistniejącymi wahają się między ok. 14, a 20% (w 2 tygodniu stycznia), przy ok. 16% w drugim tyg. marca 2021 r.

      Zastrzeżenia do oficjalnych ilości zgonów na covid, wynikają ze sposobu diagnostyki (niejednoznaczne wyniki testów, np. niepotwierdzanych choćby wyrywkowo sekcjami zwłok), procedury dopuszczające błędy (znaczną dowolność) kwalifikacji przyczyn zgonów przez lekarza (naciski administracyjne, brak weryfikacji, utylitarne korzyści), częste wypisywanie z automatu w aktach zgonu jako przyczynę covid, przy istniejących poważnych chorobach głównych (np. wyniszczających), gdzie nawet zwykłe przeziębienie może być przyczyną zgonu, itd.

  3. Leszek mówi

   Demokracja polega na rządach większości. Orban mówi o śmierci 10% ludzi po 70 roku życia gdyby nie obostrzenia. Patrząc logicznie i myśląc o tym co jest dobre a WIĘKSZOŚCI OGÓŁU nie powinno być dobijania gospodarki co żywi nas wszystkich jakimiś obostrzeniami. Powinien być model Szwedzki który dba o dobro WIĘKSZOŚCI. Mniejszość niestety musi odejść. To Logika i Ekonomia.

   1. Leszek mówi

    ten pseudo profesorek nawet na „H” ni zasługuje, chyba, że w innym kontekście.
    🙂

   2. Matka mówi

    Mylisz narodowy socjalizm z demokracją. W demokracji prawo do życia ma pierwszeństwo przed prawem do zarabiania.

 11. Jejwns mówi

  Kolejny pożyteczny idiota od pisuaru, szkoda słów na gamonia

 12. Wojtek mówi

  tzw „rada medyczna przy premierze” to najgorsze menty jakie udało się zebrać. przypomina zbieranine w powojennej ub.

 13. Flex mówi

  Pan dr powinien sobie głowę przewietrzyć i przetrzeć oczy. Może zobaczyłby, że większość ludzi tych obostrzeń przestrzega. Już znaczny % wyszczepiony i mimo tego zakażenia rosną. Może to jednak nie działa ? K. Krawczyk zaszczepiony 2 dawkami produktu sponsorów prof. Horbana leży w szpitalu z covidem! Może to jednak sprawa indywidualnej odporności ludzi i te dęte szczepienia niewiele ludziom o odporności obniżonej pomagają. Dają tylko jak placebo komfort psychiczny? A duszenie się pod maskami, unikanie spacerów, słońca, kontaktów z innymi ludźmi (naturalna wymiana wirusów) tylko tą odporność obniża. Zatem death wish tego pana jest źle wycelowane bo w tych, którzy mają odporność i nie przestrzegając reżimu jeszcze ją sobie wzmacniają. Prowadzący normalną aktywność, zdrowi ludzie nie powinni nawet kontaktu z covidem zauważyć. Osoby z nadwagą, cukrzycą (zwykle w parze), chorobami układu oddechowegoymi, wykonujące ciężką, wyczerpującą pracę fizyczną są zagrożone. Podobnie młodzi ludzie eksploatujący organizm wysiłkiem ponad miarę jak wyczynowi sportowcy, dla których zwykłe przeziębienie potrafi być ciężką chorobą. Organizmy osłabione intensywną kuracją antybiotykową czy chemioterapią. To dla ich życia wirus może być śmiertelnym zagrożeniem i powinni ograniczać kontakty. Konkludując: Pan dr i kumple niech pomagają takim ludziom jak dr Bodnar leczyć i nie przeszkadzać w stosowaniu takich leków jak amantadyna i iwermektyna, a nie zamykać ludzi i liczyć na cud szczepionkowy. W „Księgach Jakubowych” Olgi Tokarczuk (słyszałem fragmenty czytane w trójce) grupa Żydów ukryła się na czas wojny z zapasami żywności i wody w jaskiniach. Kiedy z nich wyszli okazało się, że oślepli od życia w ciemności. Od długotrwałej izolacji „ślepnie” nasz system immunologiczny bo nie ma z kim walczyć. Szkody społeczno-ekonomiczne jakie powoduje ta syjonistyczna międzynarodówka covidowa będą nas toczyć przez długie lata.

 14. Zbigniew mówi

  Jezeli ocieplenie zmniejsza ilosc zachorowan, to jednak zamykanie ludzi w pomieszczeniach jest szkodliwe.

  Zamykanie ludzi powoduje fale wzrostu zachorowan a nie ze ocieplenie zmniejsza ilosc zachorowan.

  W biednej Polsce ale w bogatych Niemczech: „Na kwarantannie trzeba przebywać w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.”

  Jak to zrobić?

  Po wydatkach na szczepienia, blokadę gospodarki, koszty pandemii i chorób w wyniku blokady służby zdrowia przyszła kolej na poprawienie wentylacji mieszkań, biur, lokali usługowych.

  Dlaczego jest problem zamykania ludzi, uslug a nie ma problemu zakladania wentylacji – odpowiedniej wentylacji?

  Dlaczego sanepid nie wnioskuje o postawienie tego problemu kosztow wentylacji zamiast kosztow policyjnych i Locdaunu?

  Dlaczego ludzie tego nie rozumieja?

  Przegladalem portale i nic. Zadnej reklamy firmy wentylacji. Mamy taka niby swiatowa informacje z lewackich mediow i nic, zadnej reklamy, zadnej informacji o mozliwosci taniego poprawienia wentylacji pomieszczen – totalny zastoj. Jakis klub walczy z policja o otwarcie lokalu, bo juz nie maja pieniedzy, panstwo doklada jakies 2 tys. ale o zalozenie wentylacji, sprawdzenie wentylacji, jezeli juz sanepid jest na miejscu lub nawet karze, zamyka sie ludzi w wiezieniach zamiast pomoc.

  Wszyscy omijaja wentylacje pomieszczen, jak tylko moga. Nawet nie ma wiosennych przegladow wentylacji i klimatyzacji a przeciez wszyscy kierowcy o tym wiedza, ze trzeba to zrobic w aucie.

  Zastanawialiscie sie, dlaczego nie ma tego tematu w mediach a jest nadzieja ze wiosna, ocieplenie poprawi ta wentylacje pomieszczen i zdrowotnosci, witalnosci ludnosci a nawet odpornosci psychicznej – lekarze podaja ze to jest wazne.

  Media wszystko malpuja z bogatego Zachodu a tutaj:

  Znam sie na tym, fucha nie z tej ziemi 20 € na godzine netto to minimum, ale mi sie nie chce. Gdy normalnie cala budowa ma fajrant, to nad wentylacja wisza jacys skrajnie wymeczeni osobnicy i usiluja to dokonczyc.
  No jak na dwie zmiany po 12 godzin, jak na platformie a kto zaplaci tyle a kto zaplaci podatki?

  Ta praca przypomina mi sytuacje wosk syryjskich na wzgorzach Golan przed wojna 6 dniowa: my tu o patriotyzmie syryjskim, o zaborczosci Izraela a z miast syryjskich zyjacych normalnie, jakos chetnych do siedzenia w ziemiankach na wzgorzach Golan nie bylo. Cos podobnego jak z Ukraina w Donbasie.

  No i rzadzacy w EU nawet nie wspomna o wentylacji, no bo kto to ma zrobic??

  Wspominaja, ale w rozkazach kwarantanny: zapisac kazdy dzien i adresy znajomych, przebywac w odosobnionych miejscach, ale cempingi trzeba zamknac pod kara 25 tys, € i to tylko jezeli gdzies cie zanotowali jako, goscia, czlonka rodziny.
  Cempingi zamknac ale przebywac w dobrze wentylowanych pomieszczeniach i afera handlu maseczkami przez czolowych politykow.

  Ocieplenie nas zbawi.

  Ale jak dlugo bedzie trwalo?

  Ja jak wchodze do biur, urzedow, to maseczke nasiaczam starymi znanymi substancjami – naturalnymi po to aby zagescic material i czesto jest tak, ze tej chusteczki nie mozna wyrzucic, nie ma gdzie.

  Zalecenie jest takie, ze trzeba je utylizowac, ale gdzie?

  Patrzac na to wszystko widze, ze wlasnie w zachodnich rzadach nie ma akceptacji, ze jest jakis wirus a tlumy reaguja jak pis Pawlowa.

  No bo kim maja to wszystko zrobic, jezeli firmy instalacyjne nawet nie musza sie reklamowac, bo po co wyrzucac pieniadze?

  Sarkozy po wygranych wyborach: juz modernizujemy Paryz, juz spelniamy obietnice wyborcze, juz mamy plany (prawie jak PIS) – potem wyszlo, ze potrzebuje 2 miliony specjalistow a nastepnie jego syn zostal wielkim szefem, dalej Sarkozy jest lapowkarzem skazanym.

  No to zwiekszamy skladki, podatki, bo coronowirus.

  To najbardziej odczuja najbardziej pracochlonne branze i ich zaplecze w tym technologiczne a wiec instalowanie wentylacji.

  No i diabelski mlyn sie zamyka i toczy.

  A robia to politycy, wybrancy, najmadrzejsi ci ktorzy maja wciaz pretensje do Polakow ze chca byc narodem efektywnym, ze chca pracowac efektywnie i zarabiac.

  W takich warunkach podatkowych, w takich warunkach, jak maka w mlynie lewackiej glupoty?

  Dodam, ze jest to fragment opowiesci jak sie tworzy emigracja w tej czesci w ktorej nie wynika z stadnej glupoty naszych wybranych i ich wyborcow.

  Layer bedzie nam tu robic porzadki, bo „dzieci uczyly sie w Polsce” (?!) i wiedza, ze Polacy musza byc tanimi wyrobnikami, bo zatrudnianie kilkunastu milionow dobrych pracownikow to jest wielki biznes – unijny w skali globalnej.

  Teraz w wyniku takich dzialan ( zamykania ludzi zamiast organizowania wydajnej pracy) rosnie dramatycznie szara strefa, przenikanie gangow z Balkanow do duzych koncernow i w efekcie ilosc rencistow z 20 mln nagle do 26 mln w samych Niemczech.
  No jakos trzeba przed tym zarzadzaniem uciec albo zginac.

  Stan psychiczny ludzi w zamknietych, nie wentylowanych pomieszczeniach jest taki sam jak imigracji z Afryki: „moze utone ale tam tez nie mozna zyc”.
  Ten niby lekarz mowi zabijac selektywnie.

  Ja mowie zarzadzac mozliwosciami polskich pracownikow a nie zabijac.

  Dlaczego?

  Dlatego, ze do takich pomieszczen bez wentylacji nawet zastosowanie gazu jako paliwa nic nie da, gdyz najmniejsza podwyzka spowoduje zamkniecie pomieszczen.

  Jezeli dla tych Unitow i nasze malpy przedrzezniajace tamtych teraz nie ma pieniedzy na unikniecie zamykania ludzi i gospodarki, to skad znajada rozum i mozliwosci zmniejszenia zapotrzebowania na energie, jezeli bedzie duzo drozsza.

  „jak energia bedzie duzo drozsza, to ludzie znajda pieniadze na poprawienie efektywnosci energetycznej budynkow np obloza je styropiwnem i zamontuja szczelne okna.” tak, ale nie kupia nowego auta.

  Ekspert Deutsche Banku pisze: „Ludzie po prostu wybiora populistyczne partie, ktore pomina ten temat.”

  Tak, tylko ze atmosfera polityczna zageszcza sie i najwazniejsze staje sie zuzyta chusteczka na wielkim smietniku. (Szpitalne, chirurgiczne kiedys byly utalizowane wraz ze resztkami po operacji).

  Doszlo juz do tego, ze zdjecia goscia w chinskim garniturze, stojacego i cos bredzacego o nowym ladzie sa na tle piknych szpitali i piknych medykow a wiec higiena, higiena, areszty, policja mandaty higiena.
  Zamykanie ludzi w pomieszczeniach i podnoszenie podatkow, cen energii, to tez jest higiena bo przeciez na zdjeciach jest taki nowoczesny, higieniczny szpital.

  Ale takie zarzadzanie z higiena ma tyle wspolnego, co latryna na obozowisku w lesie.

  No i z takiego zarzadzania bedziemy mieli „Szary Wodor z NS2 i 3, potem bedziemy mieli Niebieski Wodor z przetworzonego gazu ziemnego z NS2 i 3 (jakos go trzeba upchnac po zamknieciu kopaln) a potem bedzie Dubaj, efekt wprowadzenia Zielonego Wodoru”.

  Ja tego nie wymslilem, taki jest postep technologiczny na swiecie a Europa postepuje odwrotnie – taka wladza. Jak ktos nie wierzy to jest opiniotworzy Handelsblatt i inne podobne w innych krajach u nas Bald.tv wgospodarce.pl.

  To jest tak, jak pijany gospodarz lezy pod plotem i sni mu sie nowoczesne gospodarstwo, konkurencyjne i nie bedzie juz pil ze zgryzoty, ze zdechla ostatnia krowa.

  Dlatego to pisze, ze tych morawiecki, Moskali, Layerow, Timmermansow mozna dokladnie pominac.

  Stron o wentylcji z wymiennikami energii jest mnostwo, temat jest prosty, kazdy zna fachowca ale trzeba uwazac, ze ich jakosc jest wynikiem braku: architektow, projektantow, inzynierow, technikow i monterow a razem „mechatronikow” a ci co sa sa przemeczeni i zastepuja ich licealistki (cos tak jak w naszym rzadzie).

  Dlatego to pisze, ze caly ten rozdzial niemozliwego, lewackiego zarzadzania mozna pominac i od razu zajac sie Zielonym Wodorem.

  Dokladnie tak jak 30 lat temu Polska miala najwiecej instalacji aut na LPG – dokladnie a przynalleznosc do tej nieszczesnej UE nas z tego, z tej pracy nad wodorem wybila – to sa totalni , niedouczeni, wszystko to co niesie lewactwo i skorumpowani maksymalnie. (Afera maseczkowa – tak tylko CDU, oczywiscie.

  Na tym polega tez przejmowanie Lotosu, jego zaplecza technologicznego i konsumenckiego. Po to tak skwapliwie wciagali nas do tej organizacji UE, nawet falszujac wybory.

  Te 20 lat przerwy w powszechnych pracach nad Zielonym Wodorem w Polsce, odwrotnie ma wystarczajaca sile edukacyjna – taka nieuswiadomiona dziura, latwa do zasypania: Och nic o tej dziurze w drodze nie wiedzielismy a wystarczy troche gruzu i nie ma dziury.

  Nie jestem Wankowiczem, aby przekazac jaka mamy ogromna przewage technologiczna nad Zachodnia UE – cale cwierc wieku!!

  No tak, ale wystarczy troche pouczyc sie i ja skonsumowac, prywatnie w Europie, Korei, Seulu, Paryzu, Londynie, Bangkoku, Szanghaju tak jak Sedzimir. (A kto to jest Sedzimir – a od czego jest internet?).

  Dodam, ze:

  Jest taka metoda, ze ilosc oszczedzonej energii ma wlasciwosci inwestycyjne i na jakis czas jest wlasnoscia instalujacego urzadzenia i te pieniadze wywoluja nastepne oszczednosci i inwestycje.

  Dom w Polsce kosztuje okolo 50 tys € – 10 osobowa rodzina w Paryzu wydaje 400 € x 10 miesiecznie

  Koles jest na kwarantannie i musi przebywac w dobrze wentylowanym pomieszczeniu wiec bierema jajka i idziema nad Sekwane

  1. Zbigniew mówi

   Ale dlugi wyszedl, to tak dla relaksu a Matka towarzysz sie zalamie nerwowo.

   1. Matka mówi

    Zbysiu, ty serio myślisz, że ja te twoje wypociny w ogóle czytam bym jakiegoś załamania miała dostać niby przez dłuższy komentarz? Ot, zerknę, że znowu 10 komentarzy wyprodukowałeś, już z pierwszych zdań widać, że nie na temat, no i potem sam sobie odpowiadasz w zupełnie innym temacie i to już mi całkiem wystarcza, by się trochę uśmiać. W treść nawet nie muszę wnikać.

    1. Fruktoza ci w oko mówi

     i vice-versa, idiotko

     1. Matka mówi

      Bez myślnika piszemy, ćwoku.

 15. Zbigniew mówi

  Dlaczego zaczalem pisac tak uparcie i to od lat?

  Gosciu wzial gdzie w Lublinie upadla firme produkujaca wentylatory
  potem

 16. George mówi

  Idę o zakład, że doktor Szułdrzyński coś bierze! Musi to być mocne zioło, bo ta jego facjata i rozbiegane i podkrążone oczy to przecież nie wynik wąchania róż. Co więcej gdyby życzenia doktora się spełniły, to na szczytach władzy, w zespołach rządowych i prezydenckich ekspertów itd. zapanowałaby pustka, więc na 100% doktor wypowiedział te życzenia będąc w odmiennych stanach świadomości.

 17. Alek mówi

  Przez lata kreowano lekarzy mordercow. Aborcja byla obowiazkowym elementem ksztalcenia. Wiec oczywiste bylo, ze pewnego dnia zaczniemy zbierac tego zniwo. I dzien ten nadszedl.

 18. Analityk mówi

  Artykuł powstał na podstawie wykładów psychologa Richarda Grannona „Stand Up for yourself”.

  Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.

  To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić. Teraz przedstawię techniki, które są stosowane. W kolejnym artykule remedium.

  TECHNIKI STOSOWANE W OPERACJI COVID-19

  1. Gaslightnining – zaburzanie percepcji rzeczywistości. Ta technika polega na wmawianiu ofiarom, że rzeczywistość, którą widzą nie jest prawdą i że kwestie oczywiste wcale takimi nie są.

  Cechą naturalnej pandemii jest to, że ludzie najpierw obserwują pewne zjawiska a potem zaczyna się mówić o nich w mediach. Tutaj było odwrotnie. Żyliśmy normalnie i gdyby nie powiedzieli w środkach masowego przekazu, że jest jakaś pandemia to nikt by nawet tego nie zauważył. Przechodzili byśmy jak dotychczas normalne sezonowe okresy przeziębień i uważali byśmy to za normalne. Gaslightning doprowadził do tego, że znaczna część społeczeństwa zaczęła postrzegać choroby sezonowe dróg oddechowych jako śmiertelne zagrożenie. Gdyby ktoś rok temu powiedział lekarzom, że będą zamykać przychodnie, bo mogą do nich przyjść chorzy ludzie to puknęli by się w głowę. Teraz jednak stało się to częścią nowej percepcji rzeczywistości i zaczyna być uważane za normalne. Zauważcie, że mnóstwo rzeczy, które jeszcze rok temu uważaliśmy za niemożliwe stały się nową normalnością. Już nawet przestajemy kwestionować absurdy, które mnożą się z dnia na dzień.

  2. Wymuszanie narracji. Zdominowanie dialogu społecznego.

  Wymuszanie narracji polega na nieustannym bombardowaniu ofiary określonymi informacjami. Działa to na zasadzie kłamstwa, które powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Nawet ludzie, którzy na co dzień kierują się rozsądkiem zaczynają w ten rozsądek i trzeźwą ocenę rzeczywistości wątpić. Zaczynają myśleć: może jednak jest ta pandemia?

  3. Przepowiadanie przyszłości – kreowanie wizji świetlanej przyszłości, która nastąpi po pokonaniu wirusa. Ale jeszcze musimy chodzić w maskach, jeszcze musimy zostać w domu, jeszcze musimy się zaszczepić. TO JESZCZE TYLKO DWA TYGODNIE. Zauważcie, że minął rok od kiedy zostaliśmy zamknięci na dwa tygodnie i granica świetlanej przyszłości coraz bardziej się przesuwa. Wszystko, co dobre ma zdarzyć się w przyszłości, która ciągle jest odsuwana w czasie i która tak naprawdę nigdy może nie nadejść. Ale tego wam wprost nie powiedzą.

  4. Obwinianie ofiary.
  Psychopaci nigdy nie przyznają, że to oni są winni doprowadzenia ofiar do sytuacji bez wyjścia. Nigdy nie przyznają, że to oni stworzyli sytuację, w której ofiary cierpią. Zamiast tego, będą wmawiać ofiarom, że to one są winne obecnego stanu rzeczy. Mówią, my chcieliśmy dobrze, ale to wasza wina, bo chcecie jeździć na urlopy, bo chcecie się ze sobą spotykać, bo chcecie obchodzić święta. My chcemy dobrze, ale to wasza wina, że się nie stosujecie. Prowadzi to do sytuacji, w której ofiara zaczyna postrzegać swojego oprawcę jako wybawcę z obecnego stanu rzeczy. Ofiara oczekuje, że oprawca znajdzie jakieś rozwiązanie. W ten sposób buduje się uległość.

  5. Izolacja.

  Izolacja jest najlepszą metodą złamania psychiki. Izolację od lat stosuje się w więzieniach wobec najgroźniejszych przestępców i wśród więźniów jest ona uważana za najgorszą karę. Izolacja prowadzi do rozmontowania psychiki, zakwestionowania poczucia własnej wartości, utraty poczucia sensu życia. Ofiara pozbawiona kontaktów społecznych popada w apatię i z czasem zgodzi się na wszystko by zmienić taki stan rzeczy.

  6. Atakowanie i ośmieszanie osób, które kwestionują status quo.

  Mamy tutaj do czynienia z ośmieszaniem lekarzy i naukowców dowodzących bezsensu covidowej narracji. Osoby te posiadają mocne argumenty i dowody naukowe na to, że obecna pandemia nie ma naukowych podstaw. Żaden instytut na świecie nie wyizolował do tej pory koronawirusa, na ulotkach testów PCR jest wprost napisane, że nie służą one do diagnozowania koronawirusa. Nie było prowadzonych żadnych badań, czy maseczki powstrzymują transmisję wirusa, nie były prowadzone też żadne badania bezpieczeństwa szczepionek przez niezależne instytuty naukowe. Faktem jest, że pandemia Covid-19 została wykreowana na podstawie testów nie służących do wykrywania koronawirusa. I wszystko inne, co się obecnie dzieje jest tego pochodną. Ludzie z tytułami naukowymi, pionierzy w swoich dziedzinach są ośmieszani i nazywani foliarzami i teoretykami spiskowymi. Jeżeli psychopata chce zniszczyć twoją pozycję i poczucie własnej wartości, zaczyna wpływać na to jak postrzegają ciebie inni. Jest zmasowana akcja pozbawienia autorytetu osób wywodzących się ze środowiska naukowego, kwestionujących covidową narrację. Przedstawianie ich jako zagrożenie a w skrajnych przypadkach pozbawianie prawa do wykonywania zawodu, bez względu na wcześniejsze osiągnięcia.

  7. Zmuszanie do wychwalania oprawcy i uznawania jego zasług.

  Podejmowanie prób zmuszenia społeczeństwa do przyznania, że to co się obecnie dzieje to nie porażka a zasługa rządu i osób utrzymujących obecny stan rzeczy. Bo gdyby nie oni to było by dużo gorzej. Więc albo społeczeństwo uzna to za sukces albo zostaną nałożone na nie sankcje, łącznie z permanentnym zamknięciem.

  8. Utrzymywanie podwójnej narracji.

  Zamykamy – otwieramy – zamykamy – otwieramy – zamykamy

  Po pewnym czasie każda ofiara przyzwyczaja się do stanu rzeczy i zaczyna dostosowywać się do sytuacji. Celem podwójnej narracji jest zaburzenie tego procesu a zaburzenie tego procesu prowadzi do rozkładu psychiki. Już, już zaczynasz się w tym wszystkim urządzać a tu kolejna zmiana narracji, która wybija cię z rytmu, kiedy jesteś krok od stabilności. Powoduje to dezorientację, która ma prowadzić do całkowitego złamania oporu. Pomyślcie, oni będą to z nami robić jeszcze kilka lat. Bądźcie świadomi i przygotowani na to, co się będzie działo. Bądźcie świadomi, że to tylko manipulacja, która ma was złamać, żebyście zgodzili się na wszystko.

  9. Odbieranie radości życia.

  Konstruowanie takiej rzeczywistości, żeby życie nie dostarczało żadnej rozrywki i przyjemności. Zamykanie klubów fitness, restauracji, lasów, odwoływanie świąt i wydarzeń kulturalnych. Ta technika była już stosowana podczas drugiej wojny światowej, kiedy Żydom zabroniono uprawiać sportu, muzyki na żywo i chodzenia do parków. Ma to doprowadzić ofiary do poczucia braku sensu życia, depresji, samobójstw i apatii. Równolegle utrzymywana jest narracja, że jak ofiara będzie wypełniać polecenia psychopaty, będzie się stosować, będzie współpracować, to być może to wszystko zostanie jej zwrócone.

  10. Narcystyczna furia

  Nadreakcja na wszelkie objawy oporu. Pośpiech. Wymuszanie. Wprowadzanie coraz to surowszych sankcji, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem. To typowy objaw reakcji psychopaty wywołany utratą kontroli. Ma na celu zastraszenie jak największej ilości ofiar. Pamiętajcie, żeby nie ulegać strachowi. Jeśli widzicie wprowadzanie coraz większego ucisku to znaczy, że oni się boją. Boją się stracić kontrolę. Najlepszym rozwiązaniem jest stawienie biernego oporu.

  11. Doprowadzenie ofiar do wyuczonej bezsilności.
  Doprowadzenie ofiar do wyuczonej bezsilności odbywa się przez brak reakcji na cierpienia ofiary. Ma to dać ofierze poczucie i przekonanie, że nieważne co zrobi to i tak nie ma znaczenia i tak niczego nie zmieni. Dobitnym przykładem zastosowania tej techniki było wprowadzenie lockdownu w dniu międzynarodowego Marszu o Wolność. Wielu ludzi ze środowisk stawiających opór zaczęło tracić nadzieję i już oficjalnie mówić, że to nie ma sensu. Oni chcą, żebyście tak właśnie myśleli. Celem tego jest wywołanie defensywnej apatii i niechęci do podejmowania jakichkolwiek działań.

  TO JEST WOJNA O UMYSŁY. WOJNA ZE ŚWIADOMOŚCIĄ.

  Ta wojna ma doprowadzić do całkowitej zależności ofiar od systemu władzy
  ma sprawić, że ludzie będą postrzegać oprawców jako osoby, które mogą ich z tego wybawić
  ma doprowadzić do psychicznego uzależnienia od samej narracji i jej elementów towarzyszących – lockdowny, szczepienia, maski.
  Teraz chcą przejąć Twoją świadomość, ale wkrótce sięgną po wszystko.
  I nie spoczną dopóki nie zabiorą Ci wszystkiego.

  Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.
  To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić.

  To jest wojna o umysły. Wojna o świadomość i centralne znaczenie ma tutaj uwolnienie się od psychopatycznej narracji, wyznaczenie granic i określenie swoich wartości.

  1. Unikaj pasywnego odbioru informacji.

  Codziennie jesteśmy bombardowani informacjami, które mają wywołać w nas emocjonalny sztorm, wygenerować poczucie gniewu i bezsilności oraz stan permanentnego stresu wynikającego z ciągłej zmiany narracji. Informacje, które do nas napływają mają zmienić nasze zachowania i uczynić nas takimi, jakimi oni chcą.
  Jeśli myślisz, że jak jesteś świadomy i wiesz, co się dzieje to to na Ciebie nie wpływa to się mylisz. Człowiek wpatrzony w ekran telewizora lub smartfona przechodzi po jakimś czasie w stan quasi hipnozy. Przyjrzyj się osobom w swoim otoczeniu, jak wyglądają, kiedy oglądają telewizję lub przeglądają smartfon. Jaki mają wyraz twarzy? Nieobecny wzrok, opuszczona szczęka, zastygnięcie w jednej pozycji. Dzieje się tak dlatego, że po pewnym czasie oglądania telewizji lub czytania informacji fale mózgowe zwalniają i zaczyna się programowanie podprogowe.
  Wbrew pozorom taki sam wpływ mają treści anycovidowe publikowane na facebooku. Zauważyłeś, że przeglądając takie treści niepostrzeżenie mija ci kilka godzin a po skończeniu masz uczucie jakbyś był zawieszony w czasie? Pomijając już podły nastrój jaki towarzyszy ci po zmarnowaniu kilku godzin.
  Co zatem robić?
  – ogranicz czas, który przeznaczasz na absorbowanie przekazu medialnego. Wyznacz sobie określony czas, który będziesz spędzać na oglądaniu telewizji lub na facebooku i go nie przekraczaj.
  – jeśli już chcesz coś oglądać lub czytać rób to świadomie. nie rób kilku innych rzeczy na raz, skoncentruj się na jednej kwestii.
  Równoczesne jedzenie, sprzątanie, oglądanie telewizji i przeglądanie facebooka stwarza idealne warunki do programowania podprogowego, dlatego, że umysł nie jest w stanie skoncentrować się na jednej informacji i całą resztę napływających bodzców rejestruje podświadomie.
  Najlepiej było by odciąć się od tej narracji ale wszyscy wiemy, że w dzisiejszym świecie się tak nie da, więc jeśli musisz już w niej uczestniczyć rób to świadomie.

  2. Używaj techniki „szarej skały”
  Okaż im obojętność i rób swoje. Psychopaci karmią się naszymi reakcjami i naszą uwagą. Jeśli nie będziemy reagować poszukają sobie innej ofiary. Nie będą mieli wyjścia. Odetnij się psychicznie i emocjonalnie od reakcji jaką chcą wywołać. Cokolwiek chcieli by sprowokować – zachowuj cierpliwość i ignoruj. Cokolwiek chcieli by ci narzucić – zachowaj cierpliwość i ignoruj. Stosuj bierny opór. Kiedy społeczeństwo zastosuje bierny opór oni stracą władzę. Jest nas za dużo. O wiele prościej jest złamać czynny opór niż opór bierny polegający na zachowaniu cierpliwości i ignorowaniu absurdów.

  3. Wyznacz granicę, której nie przekroczysz.
  Psychopaci nakłaniają nas wszelkimi sposobami do pójścia na ustępstwa i tym samym przesuwają nasze granice coraz dalej i dalej. Najpierw daliście się zamknąć dla świętego spokoju, potem nosiliście maseczki dla świętego spokoju, teraz dajecie się szczepić dla świętego spokoju. Ile jeszcze jesteście w stanie poświęcić dla świętego spokoju? Za każdym razem, kiedy przesuwasz swoją granicę tracisz szacunek do siebie. Zauważ, że za każdym razem, kiedy godzisz się na jakieś ustępstwo coś w Tobie umiera, I o to im chodzi, żebyśmy stracili całkowicie szacunek do samych siebie, żebyśmy czuli się bezwartościowi.
  Zapamiętaj jedną zasadę : z tyranem się nie negocjuje. Tyran chce wszystkiego i sięgnie po wszystko. Ugłaskać tyrana ustępstwami można tylko na jakiś czas po czym tyran i tak sięgnie po więcej.
  Wyznacz swoje granice i ani kroku w tył. Tylko tak zachowasz swoją integralność, poczucie własnej wartości i człowieczeństwo.

  4. Poszukaj sobie celu, który będziesz realizować. Który będzie cię inspirował i motywował do życia. Nie czekaj aż to się skończy. Takie czekanie prowadzi do apatii, utraty chęci do życia i wyuczonej nieudolności. Oni chcą, żebyśmy czekali, oni chcą żebyśmy utracili zdolność kierowania swoim życiem, bo wtedy będziemy całkowicie od nich zależni. Jeśli chcesz żyć w lepszej rzeczywistości to sobie ją stwórz, nikt za Ciebie tego nie zrobi. Musimy jako ludzie przejąć kontrolę nad naszym życiem i nie pozwolić innym podejmować decyzji za nas. Jeśli nie wybierasz i nie podejmujesz decyzji to ktoś zrobi to za Ciebie i zapewniam Cię, że nie będzie to dla Twojego dobra.
  To my musimy być zmianą, którą chcemy zobaczyć w świecie. Żeby to zrealizować musimy dorosnąć. Wolność to odpowiedzialność. Społeczeństwo ludzi zachowujących się jak dzieci we mgle nigdy nie będzie wolne. Dopóki oczekujesz, że ktoś powie Ci co jest dla Ciebie najlepsze i jeszcze pokaże jak to zrealizować to niczego nie zmienisz. Dopóki nie wiesz, czego chcesz inni będą decydować za Ciebie.

  5. Określ się.

  Zadaj sobie pytania:

  jak ma wyglądać moje życie? czego tak naprawdę chcę?
  jakie są moje wartości, które chcę realizować?
  Ustal swoją filozofię życia. Jeśli tego nie zrobisz będziesz tylko dryfował i robił to, co robią inni.

  Jeśli obecnie masz depresję to znaczy, że nie podejmujesz własnych decyzji i że inni decydują za Ciebie. Depresja nie jest chorobą, jest sygnałem, że coś w życiu nie funkcjonuje, i zamiast łykać psychotropy należało by się zastanowić co.

  6. Zaufaj swojej intuicji.

  Jeśli wydaje Ci się, że coś jest nie tak, to tak właśnie jest. Jeśli intuicja ostrzega Cię, żebyś czegoś nie robił, to tego nie rób i po prostu odejdz. Nie racjonalizuj. Zaufaj swoim uczuciom i emocjom. One są potężnym narzędziem ochrony w świecie, w którym trudno jest polegać na umyśle.
  Jeśli masz do czynienia z sytuacją wywołującą dyskomfort, zapytaj siebie co naprawdę czujesz i co ma ci to zasygnalizować.

  7. Trenuj asertywność.

  Kiedy ktoś zmusza cię do robienia czegoś, co wywołuje dyskomfort po prostu tego nie rób.
  Znajdź sposób, żeby uprzejmie odmówić.
  Ktoś namawia Cię do szczepienia?
  Powiedz dziękuję, że o mnie myślisz ale nie skorzystam. Nie wdawaj się w dyskusję. Jeśli nie będziesz zainteresowany udziałem w dyskusji manipulant odpuści.

  8. Unikaj postawy : „A co ja mogę zrobić? To i tak niczego nie zmieni. ” Oni chcą, żebyś tak myślał. To jest trik, który działa jak zaklęcie ale to zaklęcie łatwo można złamać.
  Ty decydujesz. Możesz odzyskać swoją świadomość i władzę nad swoim życiem. Wyobraz sobie w jakim świecie chciałbyś żyć i go sobie stwórz. Użyj wyobraźni i kreacji. Wyjdź ze strefy komfortu. Pokonaj swoje ograniczenia i się w końcu odważ. To nie siły zewnętrzne kontrolują twoje życie. To ty pozwalasz im się kontrolować. Jeśli brak Ci odwagi i kręgosłupa to jesteś tylko pożytecznym idiotą, który wcześniej czy później zacznie wykonywać rozkazy systemu, nawet jeśli się z nimi nie zgadza.

  9. Zaufaj sobie.

  Naucz się szukać informacji i je interpretować. Myśl samodzielnie. Wyznacz granice. Odzyskaj swoją siłę i pewność. Bądź gotowy podjąć ryzyko. Życie to ryzyko. Historia nie jest jeszcze napisana i nic nie jest przesądzone. Historia pisana jest teraz.                                                                                                                                                                                                                                    Wniosek?
  To jest odwieczna wojna czarciego pomiotu z ludzkością gdzie jednym z wycinków frontu tej wojny jest świrus i wszystkie z nim związane konsekwencje. Jeżeli to zrozumiemy to będzie nam łatwiej poruszać się na tej wojnie.                   

  1. Zbigniew mówi

   Dzieki!

   To stad pojawila sie ta Matka.

   „Okaż im obojętność i rób swoje. Psychopaci karmią się naszymi reakcjami i naszą uwagą.”

   A udaje zwyklego trolla ot poczwara

   1. Zbigniew mówi

    Ten wyklad tlumaczylby dlaczego Narod zydowski do wagonow szedl bez oporu i dlaczego za dzieciaka tak strasznie ta bezwolnosc przezywalem – „Jak to jest mozliwe? no i doczekalem sie wyjasnien odczuwajac dzialanie absurdow swiadomie wytworzonych a nie bezmyslnych z ktorymi warto dyskutowac.

   2. Matka mówi

    Niezmiernie bawi mnie, kiedy jakiś głupek gadający sam ze sobą kilkunastoma wpisami, czy też głupio się pod innych podszywający, nazywa kogoś psychopatą.

    1. Boguslaw mówi

     Po prostu, tylko i wlacznie, pizda do potegi tysiecznej, i tylko to, po raz kolejny, kolejny i kolejny! Nic poza tym! haniebna, smierdzaca pasoZYDnicza pizda!

     1. Matka mówi

      Będę wdzięczna, Boguś, jak komentarze na temat swojej matki, ewentualnie jej organów rodnych (bo już nie wiem, czy „śmierdząca pizda” to jest w przenośni określenie na nią, czy faktycznie masz na myśli dosłowne walory zapachowe) zachowasz dla siebie, bezmózgi zjebie.

  2. Boguslaw mówi

   Znakomity tekst!
   Od razu skopiowalem, jesli nie bedziesz na mnie zly, przetlumaczylem i przeslalem z wdziecznoscia, jeszcze myslacej grupie moich znajomych!
   Badz zdrow! Wybrales sobie bardzo adekwatny nik, Rodaku Analityku!;-)))))
   Chetnie przeczytam cos jeszcze w przyszlosci, z Twojej inicjatywy! Dzieki bardzo!

 19. Lol mówi

  ten doktorek śmierdzi hitlerem na kilometr… miał za dziadziusia mengele? raczej…

 20. Alek mówi

  Swoja droga mamy Wielki Post. Jakby sie ludzie katolickiej wiary trzymali, to nikt by teraz nie robil potancowek. Ale ze nazisci wszelkiej masci Kosciol zwalczali, maja teraz problem. Bo nie ma uniwersalnego systemu powszechnie przyjetych pojec i szczerze mowiac nie bardzo nawet wiadomo, czego ten medyk chce. Bo co to jest czlowiek rozsadny w ichnej mowomowie?

 21. Marek mówi

  Ten lewacki konował jest naćpany lub po przepiciu ! Widocznie bez dopalaczy nie jest wstanie być wyznawcą jedynie słusznej obecnie lewackiej „covidreligii” narzuconej światu przez ludobójców komunistyczno-korporacyjnych . Życzenie śmierci dla ludzi opornych na przyjmowanie lewackich zbrodniczych ideologii jest znakiem rozpoznawczym lewackich zbrodniarzy !
  Lewica to propaganda, kłamstwo, zbrodnia, zniewolenie i terror ale kto by się uczył na historii oraz pamiętał o setkach milionów zamordowanych przez komunistów i socjalistów w celu przejęcia władzy nad cała ludzkością !
  „Bój to będzie ostatni,
  Krwawy skończy się trud,
  Gdy związek nasz bratni
  Ogarnie ludzki ród.”

  1. Zbigniew mówi

   „ludobójców komunistyczno-korporacyjnych”

   Chiny to przeciez bolszewia w czystej postaci

   1. Zbigniew mówi

    Ten Xiaoping ma takie samo spojrzenie jak Biden gdy recytuja przemowienia – moze maja juz jakies chipy?

    1. Zbigniew mówi

     Jednak napewno, na 100% cialo i umysl pozostaje na Ziemi – tylko reszta jest niepewna.

     1. Matka mówi

      „Na pewno”, Zbysiu. Na pewno to powinieneś pozostać w 4-ej klasie, twoja promocja gdziekolwiek wyżej była błędem.

    2. Matka mówi

     Deng (nie Ten) Xiaoping zmarł 24 lata temu. Że też dotąd nie wymyślono czipów, które wsparłyby procesy intelektualne u takich gamoni, jak ty.

     1. Grażyna mówi

      Może wyniosłabyś się w cholerę z tego portalu?

 22. Grzegorz mówi

  Fajnych mamy lekarzy. Hitler byłby usatysfakcjonowany.

 23. W K mówi

  Niech teraz wytłumaczy swoim kolegom z tej rady, że wirus nie zabija i niech kończą tę pandemiczną szopkę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.