Skandaliczna dyskryminacja Konfederacji! Sondaż pretekstem do wykluczenia z debaty przedwyborczej

Konfederacja/ fot. Twitter Mateusz Marzoch
8

Jeśli ktoś myśli, że w demokracji rządzi demos, czyli lud, ten jest w błędzie. W demokracji rządzi propaganda i cenzura, czyli media i firmy sondażowe. Demosowi tylko wydaje się, że dokonuje wyboru. W rzeczywistości demos wybiera produkty polityczne, które zostały lepiej opakowane i wyłożone na bardziej atrakcyjnym miejscu na półce.

Nie można dokonywać świadomego wyboru bez rzetelnej informacji. Dlatego demos jest odcinany od informacji, a pretekstem są np. sondaże. Oczywiście, każdy sondaż można kupić i zmanipulować, żeby przekonać demos do głosowania w pożądany sposób sugerując, że nie warto wybierać tych, których sondaże wskazują jako przegrywających. I tak spełnia się sondażowe proroctwo, a właściwie sondażowa manipulacja. Taką technikę zastosowała tez Polityka Insight, czyli internetowa „platforma wiedzy dla liderów biznesu, polityki i dyplomacji”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Chcemy tworzyć Polskę, w której decyzje będą podejmowane w oparciu o rzetelną wiedzę, zdrowy rozsądek i poczucie społecznej odpowiedzialności, tak by jakość życia publicznego rosła” – reklamuje się Polityka Insight. Jak to wygląda w praktyce? Wygląda to tak, że do debaty przedwyborczej organizowanej przez PI nie zaproszono jednego z ogólnopolskich komitetów wyborczych. Oczywiście, chodzi o Konfederację. Jaki podano powód?

– W związku z poruszeniem w sieci wokół faktu, że @PolitykaInsight nie zaprosiła @KONFEDERACJA_ do pierwszej debaty otrzymałem dziś telefon od Andrzeja Bobińskiego. Przekazał informację, że PI zaprasza do dyskusji tylko komitety ze średnią sondażową większą niż 5%. My teraz mamy 4,8%. Zaplanowane są jeszcze cztery kolejne debaty. Pan Bobiński z PI zapewnił, że jeśli tylko średnia sondażowa dla @KONFEDERACJA_ przekroczy 5% to skład debat zostanie uzupełniony – informuje na Twitterze wiceszef Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.

Jak widzicie, sondaż rządzi, a jaka jest wartość tego sondażu, to już bez znaczenia. Nie ma również znaczenia, ze Konfederacja jest jednym z pięciu komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy w całej Polsce. Lepiej, żeby demos nie dowiedział się, co politycy Konfederacji mają do powiedzenia. Propaganda przedstawi ich jako „ruskie onuce”, albo głupiutkie Muminki. Firmy sondażowe przyduszą ich wskazaniami poniżej progu. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o demokrację. „Ciemny lud” to kupi.

Źródło informacji: politykainsight.pl, Twitter

Zobacz też:

Roszczenia żydowskie: wniosek o rejestrację komitetu inicjatywy ustawodawczej Stop447 trafił do Sejmu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Polska jest nieprzerwanie od 1939 roku pod okupacją internacjonalistycznych Żydów.

 2. anonim mówi

  Jedyna siła polityczna która stoi twardo po stronie przeciwnej do reżimu syjonistyczno-niemieckiego.

 3. Mieczyslaw mówi

  Czekam az Konfederacja wejdzie do sejmu i zmieni ta telewizje TVP INFO

 4. piotr mówi

  Wybory 2019. Kandydat Konfederacji wystylizował się na Jezusa Chrystusa.

  1. narodowiec mówi

   Durny Żydzie – który normalny Polak da się nabrać na wasze prowokacyjne obrazki i wszelkiego rodzaju manipulacje ? Was czas już mija – po wyborach wyczyścimy w Polsce to żydowskie szambo WSZĘDZIE tam gdzie się jeszcze gnieździcie !!!!!!!!!!!!!!

  2. Konrad mówi

   A skąd ty wiesz jak wyglądał Jezus Chrystus? Masz zdjęcia?

 5. marju73 mówi

  Nie widziałem Krzysztofa Bosaka z Ruchu Narodowego przed siedzibą P.A.P. i przed TVP gdy poseł Robert Majka protestował przeciwko cenzurze. A można było skrzyknąć sympatyków antysystemowych i poprzeć protest.

 6. Wizjoner mówi

  Zacznijcie także pisać ustawy dla obcych państw, może też się przejmą. Posiadacie jakiś szczegółowy program wyborczy? Sposoby dotarcia są bardzo proste tylko czy potraficie go znaleźć? Znam ludzi którzy pozytywnie szaleją za Konfederacją ale mają problem z płacenie podatków i nie rejestrują swoich działań.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.