SKANDAL! Zrzutka wyłącza zbiórkę na prawnika dla Jacka Międlara ws. pozwu od Rafała Gawła. Sprawa przekazana do Ordo Iuris

Fot. Twitter
2

Zrzutka zablokowała zbiórkę pieniędzy na prawnika w sprawie pozwu od Rafała Gawła. Na szczęście, wszystkie pieniądze zostały już wypłacone – poinformował na swoim Twitterze redaktor Jacek Międlar.

Zrzutka.pl wystosowała maila, w którym podała przyczynę zablokowania zbiórki pieniędzy. Co ciekawe, odmowa dalszego świadczenia usług została podjęta „ze względu na otrzymanie zgłoszeń dotyczących naruszenia dóbr osób trzecich”. Zrzutka oraz anonimowa pani Martyna powołuje się tu a rozdział IX pkt. 4. Na jego podstawie podjęto decyzję o permanentnym zablokowaniu konta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Warto w tym miejscu przypomnieć, iż zrzutka miała pokryć koszty pomocy prawnej w sprawie pozwu Rafała Gawła. Ten wezwał Jacka Międlara na drogę sądową za nazwanie „oszustem”. Doszliśmy bowiem do wyżyn absurdu i hipokryzji, gdy to kryminalista wytacza procesy prawym obywatelom. Zrzutka.pl z kolei musiała się mocno przestraszyć, aby całkowicie zablokować zbiórkę.

Sprawa trafiła już do Ordo Iuris, a Zrzutka.pl będzie musiała użyć mocniejszych argumentów i uzasadnienia. Czy bowiem w wolnym kraju zbierać pieniądze może każdy, tylko nie polski patriota? Tego dowiemy się po procesie.

 

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj również:

Prezydent Duda: „Chanuka jest częścią dziedzictwa Rzeczypospolitej”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Hammurabi mówi

    Jacku to kolejny już dowód na to, że podążasz dobrą ścieżką.
    Sprawdź u prawników możliwości i jak takowe będą, załóż własne konto na ten cel. Ja już deklaruję wpłatę jak podasz numer. Mam nadzieję, że i inni się obudzą.

  2. W K mówi

    Martyna to fikcyjne imię osoby wysyłającej wiadomość. Jeśli na takie oszustwo jest paragraf, oskarżyć.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.