Skandal w Oświęcimiu! W rocznicę pierwszego transportu Polaków do obozu zamknięto główne wejście do Muzeum Auschwitz! [WIDEO]

15

14 czerwca 1940 roku 728 Polaków z tarnowskiego więzienia, pierwszym transportem zostało wysłanych na śmierć do niemieckiego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz. To wynik decyzji Hansa Franka, szefa Generalnego Gubernatorstwa, który w pierwszej kolejności rozkazał wymordować polską inteligencję i elitę narodu polskiego. Prawda o polskim transporcie jest skrzętnie zamiatana pod dywan, ponieważ burzy żydowski holokaustowy przemysł, z którego ma wynikać, że jedynymi ofiarami II wojny światowej byli Żydzi.

Dziś (14.06.2020) w 80. rocznicę pierwszego transportu, a zarazem w Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady, do Oświęcimia przybyły dziesiątki Polaków, by  w miejscu kaźni pomodlić się za pomordowanych rodaków.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W ubiegłym roku informowaliśmy Państwa o niegodnej postawie strażników muzeum oraz dyrekcji, którą obserwowaliśmy w dniu obchodów. Wtedy to zabroniono wejścia na teren obozu z flagami na drzewcach.

W tym roku dopuszczono się czegoś o wiele gorszego. Muzeum zostało praktycznie zamknięte i uniemożliwiono wstęp na teren byłego obozu tym, którzy wcześniej do dyrekcji nie zgłosili specjalnego zgłoszenia.

Wstępu nie mają ci, którzy wcześniej się nie zgłosili. Główna brama jest zamknięta – relacjonuje Robert Piskorski.

To niebywały skandal. Polaków potraktowano jak ludzi gorszej kategorii, którzy w przeciwieństwie do Żydów, którzy końcem stycznia każdego roku masowo zbierają się na terenie muzeum i świętują tzw. „wyzwolenie” obozu, w którym od 1945 roku komuniści mordowali polskich bohaterów podziemia niepodległościowego i inteligencję, uniemożliwia się modlitwy na terenie nekropolii. Szeregi morderców zasilali także  Żydzi.

O skandalicznym potraktowaniu Polaków przez dyrekcję muzeum poinformowali patrioci z Brzegu, Częstochowy, Krakowa i Wrocławia, którzy licznie przybyli do Oświęcimia. Obejrzyj nagranie – klik.

O sprawie informuje także kandydat na urząd Prezydenta RP Krzysztof Bosak.

W 80-tą rocznicę pierwszego transportu polskich więźniów do obozu Auschwitz pozostaje zamknięte. Po negocjacjach z personelem zostałem wpuszczony by złożyć pierwszy, jedyny wieniec. Do 15.00 wejście tylko dla prezydenta. Władze nie zainicjowały wspólnych obchodów.  Niech nasz wieniec będzie złożony w imieniu wszystkich Polaków, którym nie pozwala się wejść na teren obozu.

Brawa za dyplomatyczną a zarazem twardą postawę! Tak powinien zachowywać się prezydent, gdy polska pamięć historyczna…

Posted by Konfederacja on Sunday, June 14, 2020

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Po „negocjacjach”… A niech to. Za takie traktowanie Polaków w Polsce, ktoś powinien stracić lukratywną synekurę.
  Przy następnej okazji na bezprawie należy odpowiedzieć w bezprawny sposób. Może już czas na siłowe załatwienie sprawy? W takich tematach Polacy są stanowczo zbyt wyrozumiali i cierpliwi!

 2. ANDRZEJ mówi

  Taki szacunek o pamięci wobec ofiar zbrodni Polaków przez niemców, w tym od sovieckich bolszewików, powinien być od każdego kandydata na Prezydenta Polski, jednak biorąć pod uwagę czas przeszły, to wiarygodność wobec tego gniotka Dudy, w tym, z pozostałych śmieci bolszewickich, to rzeczywistość mówi jedno, że mam wybór, judasza a nie CHRYSTUSA, przecież to jest NIE REALNE dla katolika!
  Proszę zastanowić się nad jednym, mineło już od II WŚ 75 lat, większość ludzi świata, ma pełną świadmość, że Polska była ofiarą niemieckiej zbrodni, żydzi już dawno wyciągneli kasę od niemców jak nikt inny na tym świecie, Polacy NIC, teraz chazarsko-bolszewickie żydostwo pomimo faktów tworzą fikcję, że to Polacy mordowali z niemcami żydów bolszewickich, więdz zastanówcie się, kto jest temu winien? Dam przykład: czy uważasz, że dla Twojej rodziny, obcy rodzic będzie dbał o dobrobyt za ciebie? Czy Ty sam musisz oto zadbać? Do kogo powinniśmy skierować tą pretensję i skupić się nad sobą, i przemysleć, gdzie leży błąd, NASZ, od minionych 75 lat, gdzie ciągle przegrywamy, w tym jesteśmy ciągle gnębieni przez obcych, w tym swoich, nawet teraz przez MOSDA agentów zydowsko-chazarskich bolszewików, ponownie po II WŚ. Kto im na to pozwolił, oni sami zarządzili, czy nasi reprezentanci? Dlaczego zatem wybierami ich ponownie do rządzenia nami, oby nadal pozwolić im nas traktować jak idiotów, pozbawionych honoru ludzkiego. Co my jesteśmy warci dla tych polsko-języcznych bolszewików, a teraz ich dzieciom, którzy usadowili się po róznych urzędach,tworząc gang przestępczy, jak sądy, prokuratura, milicja, sejm , senat i dyplomacja, która potrafi pilnować interesy własne, bo od obcych dostają małą kasę, oby nas zniewolić. CH-J z takim życiem, albo MY albo oni , nie pozostaną i nie będą rządzić w naszej OJczyznie.

 3. Katarzyna mówi

  Jeśli przeciętnemu Polakowi nie pozwolono wejść, to polski polityk też nie powinien wchodzić.
  W ubiegłym roku kazano Polakom zdjąć flagę z drzewca. Albo flaga na drzewcu, albo w ogóle bez flagi.
  Zaczynamy iść na ustępstwa. Na swojej ziemi. Osobiście jestem przeciwna takiej postawie.

 4. piotr mówi

  Kto palił Polaków na stosach całopalnych w czasie II wojny światowej ?

 5. Jolanta mówi

  To jest kompletnie niezrozumiałe. Jako dzieci kiedyś jechaliśmy na wycieczki, po drodze wstapilismy do Stuthof, ad hoc i było to normalne. Żydzi ukradli nam Auschwitz, Glinskiego wywalić na bruk, to jego robota.

 6. Redakcja kasuje wpisy mówi

  I słusznie, że nie wpuszczono, skoro zjechali się tam prowokatorzy tacy, jak Kurzeja od topienia bŻyduli czy inne podobne oszołomy. Auschwitz to nie miejsce na szopki odstawiane przez Rybaków czy Kurzejów.

  1. Hammurabi mówi

   Co ty pieprzysz? Jacy „prowokatorzy”? Oświęcim leży na polskiej ziemi i Niemcy mordowali tam głównie Polaków. Polaków bez względu na wyznanie. Trzeba mieć naprawdę idealnie gładko pod czaszką by tego nie pojmować. Przypominam – czy to się takim popaprańcom jak ty podoba, czy nie – że nigdy nie będzie zgody na fałsz. obłudę i dominację narracji żydowskiej płynącej zza oceanu i Izraela.
   Przeczytaj jeszcze raz tekst… Widzisz? To ROCZNICA PIERWSZEGO TRANSPORTU WIĘŹNIÓW DO OŚWIĘCIMIA. A że to byli Polacy, katolicy, dla takich jak ty jest nieistotne! Za to jak po obozie hordami włóczą się młodzi Żydzi, kiedy oddają mocz na pomnik pomordowanych dla takich jak ty to nic… Kiedy na naszych oczach przeprowadzana jest szowinistyczna indoktrynacja gówniarzerii żydowskiej, kiedy w imię diabli wiedzą jakiej idei pozwala się na ich ochronę uzbrojoną w broń palną, kiedy wmawia się światu, że Polacy mordowali Żydów a biedni Niemcy musieli ich bronić tacy jak ty przyznają rację. Na co liczysz? Poklepią cię po pleckach? Czym się trzeba urodzić, żeby zostać takim szabesgojem bez krzty godności i honoru?

  2. lol mówi

   to jakis frajer, dawno nie dostal w ryj. daj spokoj, dopoki go nie dorwe

 7. Zbigniew mówi

  Tak samo jak pamiec o morderstwach sfalszowane beda wybory Dudaczewskiego – zydzi to juz jest jawny bolszewizm

 8. Bury mówi

  Wczorajszej decyzji o niewpuszczeniu Polaków na teren obozu należy doszukiwać się wśród zdrajców
  z górnego świecznika rządowego,chodzących na żydowskim pasku.
  Za późno się obudziliśmy,Polska już jest w pacht żydokomunie oddana,tak postanowiono 31 lat temu.
  Przykładem jest między innymi decyzja z lat 90-tych o usunięciu krzyży ze żwirowiska,usunięcia wszelkich symboli religijnych z terenu obozu,oraz usunięcia sióstr Karmelitanek Bosych za przyzwoleniem zarówno władz polskich,Episkopatu PL,prymasa Glempa,prezydenta Walęsy,jak i ówczesnego papieża Jana Pawła II.
  Obecnie to nie polską flagą możemy sobie pokiwać a palcem w bucie,bo flaga polska i
  nienaganne zachowanie manifestantów,dla wrogów polskości nie mają już żadnego znaczenia
  Pozostało nam mocno się zorganizować,zejść do podziemia i kawałek po kawałku wydzierać Polskę
  z łap drani i niegodziwców.

 9. Bolko mówi

  Od ok 2000lat ta sama petoda stosowana wobec Katolików działa na całym świecie.I nikt nie widzi?

 10. Rochel57 mówi

  Nie zabić gada, czyli zmarnowane życie.

 11. Zbigniew mówi

  Zupelnie jak za Krzyzakow – budowali twierdze a potem w okolicy rabowali i wyzynali niepotrzebnych autochtonow zagrabiajac tereny.

  W tych dzisiejszych odmiennosciach wyzynania i rabowania nasza Twierdza chyba jest Konfederacja.

  Pojmanemu podstepnie Bosakowi moga wydlubac oczy i wypuscic w worku z wlosiennicy z krzyzem pokutnym.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.